Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

WTF

Mirki bo aż sam w szoku jestem..
Znam osobiście napastnika który dzisiaj dźgnął Pawła Adamowicza. (...)

To ten sam typ który kilka lat temu w Gdańsku napadł na 4 banki. (...)

Wyjechał sobie na wakacje, na wyspy kanaryjskie, za zarobione pieniądze z napadów. Odsiedział kilka lat w więzieniu (jak sam mówi na nagraniu - pięć lat). Dostawałem sporo informacji od kolegów którzy korespondowali z nim oraz widywali się z nim, że w więzieniu dosłownie postradał zmysły. Był izolowany od reszty więźniów. (...)

 Byłem z nim na manifestacji przeciwko ACTA, pamiętam jak mi opowiadał, że ma zamiar zmierzyć się z dzikiem w lesie (siłować się z nim czy coś) i wrzucić to na YouTube. Taki pozytywny wariat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha

Faried to ma jakiś magnes zamontowany w głowie, bo raz jak rzucał Clark trójke to zajebał takiego airballa ze zrobiła się z tego asysta dla Faried'a, a drugi raz G.Green gdy Faried stał w pomalowanym to piłka zamiast do kosza spadła mu prosto na łeb ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drugie (po MVPrzemku) ulubione troll konto na e-nba (przyznawać się czyje to!):
 

haha, na te chwile to tatum nic takiego nie pokazal, zeby jednoznacznie stawiac go ponad kuzma.
jedyne co za nim przemawia to wiek, niemniej na te chwile blizej do znaku rownosci pomiedzy ta dwojka niz wyzszosci tatuma nad kuzma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by chwilę potem:

 

matek, owszem kuzma jest ogorem, ktorego trzba sie pozbyc jak najszybciej, poki ma fajna wartosc

to żadne troll konto tylko współprowadzący wraz z Jendrasem chyba najlepszy (bo jedyny?) podcast o Lakers na YT, no i pamiętam jak dziś jak bb2 obwieszczał Kuzmę na przyszłego elite scorera i super fit do Lebrona

 

co się więc stało? :D

 

ps. z wypiekami czekam na kolejne odcinki!

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przytupem! Generalnie paczka Ball plus odpady = Tatum plus cos tam, Kuzma > Brown

Też uważam, że tutaj jest wszystko ugrane pod Lakers (oczywiście wiele się moze jeszcze zdażyć i AD może wylądować gdzie indziej - casus Paula George) - on po prostu może nie chcieć grać w Celtics - raczej Ainge bez zapewnienia gracza nie wypruje się z assetów, a w tej chiwli to dla Pels wart są picki + Tatum (a jego bez zapewniena ż AD podpisze extension nie wypchnie) Rozier czy Brown w tej chwil mają mniejszy raczej trade value niż Kuzma (którego średnio cenię, ale jednak miał te 41 punktów w 3 kwaty i kilka meczów na 30+punktów) .....

......

Pewnie jeden z Kuzma/Ingram zostanie i wtedy poleci trejd - pytanie kogo mogą dostać za Ingrama, Memphis możliwe że by oddało Conleya ale nie zmieści się chyba Lakers w salary, może Beal?

.....

Rondo-Hart-x-LBJ-Lebron

 

Tylko wtedy nie ma prawie ławki, bo będzie sporym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłanie Kawhi do Raptors to była kara i Popowi nie chodziło o pakiet jaki w zamian dostanie tylko o to żeby Leonarda jak najmocniej zabolało.,Jak by była drużyna NBA w Fairbanks albo Anchorage to Pop by z nimi wymienił Kawhi za gościa od podawania ręczników .

o c***

 

ten Pop to ma łeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.