Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz język jest fatalny i ubogi jeśli chodzi o terminologię koszykarską... i tragicznie brzmi, np. wsadki, paczki, czapy (żenujące) etc. Nie mamy nawet dobrego odpowiednika "lateral quickness". Skandal.

 

Wypiszcie mi tutaj dobre odpowiedniki na Bastowe : "wrap around" i "pull up", nie używając do tego więcej niż 35 wyrazów

pull up jumper: "zatrzymanie się na dwie nogi wydźwignięcie całego ciała mocno do góry, wyskok i rzut" - 13 wyrazów

 

Miało być 35 znaków oczywiście, my bad. No ale tak czy inaczej próbowałeś najkrócej jak się da a zobacz co Ci wyszło. Chcesz to wklejać w każdą wypowiedź ? To zróbmy taki gotowy słowniczek pomocniczy, że jak ktoś w poście chce wpisać "wrap around" to wejdzie, ctrl+C, ctrl+v, tak będzie szybciej niż to napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frajer award

 

Allen35 - jego 'pozdro' to jeszcze nic. koleś piszę straszne głupoty, wali farfoclami, nikt nie bierze go na poważnie. Najlepsze jest to, że ponadto, ja przynajmniej w to wierzę, może mieć 35 lub więcej lat 8)

Kobe_GOAT o ray53.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gentry jest obecnie najlepszym coachem w NBA. ustawia zajebiste line-ups, bierze dobre TO, narzucil defensive mentality, opierdala Suns jak tylko odpala zly rzut w ataku, daje Nashowi kreowac, zmusil Amare do gry z glowa... full package. jakbysmy mieli takiego coacha od 2005 r. to teraz Suns by sobie szli po trzeci tytul.

Z cyklu bajkopisarstwo Bataliona :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci tytul to malo, pewnie 5 z rzedu. Tak sie zastanawiam czy on siedzac w szkolnej lawie obmysla jakiego znowu farfocla napisac na forum, ot tak z nudow byle bylo smieszniej, a w pewnym momencie to juz jest przegiecie paly, ani to zabawne ani oryginalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci tytul to malo, pewnie 5 z rzedu. Tak sie zastanawiam czy on siedzac w szkolnej lawie obmysla jakiego znowu farfocla napisac na forum, ot tak z nudow byle bylo smieszniej, a w pewnym momencie to juz jest przegiecie paly, ani to zabawne ani oryginalne...

Nie rozumiem co w tym głupiego, skoro w 2005-07 i tak byli w gronie faworytów i zdobycie dwóch tytułów byłoby realne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jarku nie będe się wypowiadał bo k**** to co robi on i cały PiS jest poprostu żenujące, poniżej krytyki i z dupy wysrane

Moja wiara rośnie w siłe gdy widze jak nasza mlodziez potrafi prowadzic fatnastyczne debaty polityczne, jak bogate sa jej argumenty, a co wiecej jak PRZEKONUJĄCE! :)

 

a tak poważnie, to... chyba nie wymaga komentarza. zresztą mielizna intelektualna nigdy go nie wymaga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jarku nie będe się wypowiadał bo k**** to co robi on i cały PiS jest poprostu żenujące, poniżej krytyki i z dupy wysrane

Moja wiara rośnie w siłe gdy widze jak nasza mlodziez potrafi prowadzic fatnastyczne debaty polityczne, jak bogate sa jej argumenty, a co wiecej jak PRZEKONUJĄCE! :)

 

a tak poważnie, to... chyba nie wymaga komentarza. zresztą mielizna intelektualna nigdy go nie wymaga :)

Komentarza nie wymaga to co napisał Buła, co robi PiS z karłem na czele wszyscy widzą, ale jak zapytasz o szczegóły Buła na pewno Ci odpowie. Bardziej przerażające od stylu Buły (w którym nie widzę nic złego) jest Twój betonowy sposób postrzegania , ocenianie po pozorach, wspomniany dawno brak dystansu i to jak prowadzisz dialog sam ze sobą. Nazywanie (niedosłownie czy tam dosłownie, nie będę sprawdzał) ludzi idiotami nie sprawia że sam wyglądasz inteligentniej. I najlepsze jest to, że z tego co widzę to przekonujesz samego siebie bo jedyną osobą popierającą Kore'a jest Kore. Życzę długiego i szczęśliwego życia we własnym świecie, gdzie Ty masz absolutną rację a otaczają Cię sami debile.

 

Wspominałem coś o betonie już ? Chyba tak.

 

Idę usmażyć pierś z tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja do ciebie cos mowilem? Prosilem cie o komentarz, dyskusje? Gdyby tak bylo mysle ze bys to zauwazyl :) Specyfika tego tematu jest jednak dosc jasna, tu nie ma dyskusji :)

 

Dla porzadku: nie czytam co piszesz w tego typu sprawach wiec mozesz spokojnie oszczedzic sobie odpisywania.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary chcesz to możemy to zrobić jak w szkole. pierdolne ci rozprawke, wypisze listę argumentów, wszystko uzasadnie, podam przykłady. ale nie widze w tym większego sensu, bo ty i tak napiszesz że jestem idiotą i mielizną intelektualną bo mam inne poglądy niż ty.

działasz na podobnych zasadach jak panowie z wyżyn intelektualnych PiSu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównania Lebrona do Tmaca to kpina. Świadczy albo o wrodzonej złośliwości lub braku podstawowej wiedzy na temat ostanich 10 lat w NBA.

Inny kretyn napisał o częstym "wybieraniu się na ryby" Lebrona. To stwierdzenie głównie dotyczy liderów odpadających w pierwszej rundzie lub wogóle nie dostających się do fazy play off. Jak na 6 czy 7 lat gry Lebrona jego dokonania są nawet większe niż Melo, Kobe jako liderów drużyn.Gra nie jest skończona, a jej wynik jest wynikiem świetnej postawy Bostonu, gdzie wspaniałych graczy nie brakuje.

Lebron zawodzi- oczywiście, tak jak prawie każdy w tym wieku. Wyjątki typu Magic, Hakeem, Bird nie czynią reguły.

 

Lider mojej drużyny, czyli Kobe był w tym wieku strasznie posrany, a jego nierówna gra w tym czasie nie dawała by L.A. nawet play off.

Wogóle jak patrzę na te dwie postacie, czyli Lebron i Kobe to trochę się cieszę że te dwa buraki muszą się znacznie bardziej namęczyć żeby coś osiągnąć.

Możemy nie lubić Lebrona ale nie można robić z niego koszykarza jakim nie jest, a kim jest?

Jest najlepszym koszykarzem od czasów Jordana, może jedynie Duncan konkurować

Od czasów Magica nikt tak wysoki tak wspaniale nie rozgrywał

Stał się świetnym obrońcą z dużymi szansami że kiedyś dostanie tą nagrodę

 

Również to wieśniak jakiego w NBA już dawno nie było wśród gwiazd. Np. Kobe ma strasznie debilny wyraz twarzy ale nie jest aż tak tragicznie. Te dwa przypadki niestety świadczą że można być świetnym koszykarzem mimo potężnych braków w rozwoju mózgu. To troszkę smutne bo basket zawsze kojarzył mi się mocno ze sportem akademickim i że ludzie którzy go uprawiają to nie poziom piłkarza ani żużlowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary chcesz to możemy to zrobić jak w szkole. pierdolne ci rozprawke, wypisze listę argumentów, wszystko uzasadnie, podam przykłady. ale nie widze w tym większego sensu, bo ty i tak napiszesz że jestem idiotą i mielizną intelektualną bo mam inne poglądy niż ty.

działasz na podobnych zasadach jak panowie z wyżyn intelektualnych PiSu

Alez zupelnie niepotrzebnie mi takie sztuczne nakrecanie tematu, ja juz wystarczajaco sie naczytalem tego co do tej pory nawypisywales w politycznych tematach. Zreszta i Ciebie i calej reszty. To nie tak ze mam z gory zalozone poglady, odpwoiedzi, kategoryzowanie ludzi.

 

Szanuje wielu z odmiennych opcji politycznych a najlepszym przykladem jest Maciek ktory od ludgiego czasu juz nie pisze na forum, choc na PW sie odzywa.

 

Inna sprawa, ze nigdy i nigdzie nie powiedzialem ze glosuje na PiS. To wlasnie Ty, jak i cala reszta ludzi nastaiownych anty- do mnie tak stwierdzila, ale gdybys zajrzal w moja karte wyborczą to byscie sie srogo zdziwili :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bast

Barbosa sie nadaje do tego tematu. dzisiaj mial miejsce epicki duel miedzy nim a Bogansem na to kto ma IQ ponizej zera. koncowka pierwszej kwarty o ile pamietam, polecam.

I to nie dlatego że farfocel ! :lol:

 

Kore

Shaq? Gimme a break ;-) Gruby dawno juz pokazal ze jest szmatą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.