Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ktoś jego słowa jeszcze bierze na poważnie? 

 

dcDOSgI.gif

 

Swoją drogą to już mnie przyprawił o zawał serca. Jak się YT sam nie ustawi to akcja od 3:55, chyba, że ktoś wcześniej woli posłuchać jego mądrości   :onthego:

 

https://youtu.be/vcxpyiezeV4?t=3m55s

 

Facet jest niepoprawny politycznie ale tezy ma słuszne. Trzeba troche inteligencji i wiedzy o wspóczesnym swiecie oraz historii powszechnej żeby go zrozumieć. Lemingi tego nie mają.

 

Nie zrozumieć wypowiedzi w danym kontekście.

Pisać coś o inteligencji.

Lemingi!

Klasyk :smile:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wara od LAFa,kolo jest spokojnie top10 na forum jak chodzi o wiedze, poza tym zdaje najlepsze relacje i jest tu nie tylko symbolem clippersow ale i jedna z barwniejszych postaci na forum. To moj ziomek i jak mialbym pic pierwsza wodke to z forum jest u mnie w czolowce

Oczywiscie mvprzemek. Mnie bawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ely3

 

 

turner bez pilki ma wartosc zerowa za 3 niebrzuca wiecrj niz 26%.. kocha midvrange ale nie jest tam efektywny.. dużo kozluje. ale lillard i z mc collumem mieli łaczny usage ok 60%.. chcesz zabic ofensywe to daj pilke Turnerowi. Blazersnie broni.. by skonczyc na piatym miejscu potrzebowali katastrofy w wykonanou Houston i memphis grajacego skladem gorszym od Filadrlfii. przeciez Memphis caly sezon mialo przewage 6-7 meczow bad Blazrts i dopiero na koncowcr ich wyprzrdzono.. a tu czytam ze blazrrs brda trzecia dila a 6 to brdzie krok w tyl skoto tak naprawde Blazrrs byli sxostum zespolerm ba zachodzie 

 

taka tam literowka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna kompania ma beznadziejne zakończenie. Ja lubię Piekarę i cykl inkwizytorski, ale u mnie jak jest dobrze wmieszana religia to zawsze ma plus na starcie. No i cykl Metro 2033. Ale tak naprawdę to oryginał i Diakow odstają od reszty. Fajny jest cykl rzymski Scarrowa. Jakoś od pewnego czasu nie czytam poważnej literatury, bo książka musi mnie odprężyć. No vat 23% jest morderczy. Kiedyś był 7%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mowic to Portland jest w opcji win now przez najblizsze 4 lata bo salary maja powyzej 116 baniek a wzmocnieni nie bedzie bo Crabbe , leonard i Turner sa nietradowalni. Lillard nie na sprzedaż a za mcColluma nie wyciagniesz kluczowego wzmocnienia raczej chociaz gosc jest naprawde dobry.

 

Prawie dobry post na temat Portland w temacie Sacramento.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wrzutka niepierwszej świeżości, ale nie każdy zagląda do tego działu, więc warto przytoczyć:

 

 

Cześć wszystkim na forum!

Mam piłkę Spalding TF-500 i problem zaznaczony w temacie- jak ją umyć. Grałem do tej pory dwa razy, raz pojedyncze rzuty na kosz na kostce, a drugi raz orlik. Wiadomo- lekko się przybrudziła, złapała zanieczyszczeń, piasku, gumy z tartanu.

Gąbka i letnia woda? Jakiś płyn? Sposoby na sucho? Jak pielęgnować żeby cały czas była w stanie najwyższej używalności? Będę wdzięczy za wszelkie porady, z góry dzięki!

 

 

 

Ja swojej piłce robię kąpiel z olejkami aromatycznymi (uwielbia połączenie ananasa z granatem) do tego zapalam świece (ale nie zapachowe bo ją od tego pęcherz boli!) oraz włączam ballady Stinga. Nie wiem czemu, ale wentyl rozszerza się jej przy "Shape of my heart". Jednak nie robię tego za często, gdyż sam przy tej piosence płaczę, ponieważ mam w pamięci ostatnią scenę z Leona Zawodowca jak Matylda sadzi paprotkę w parku i mówi "Tu nam będzie dobrze Leonie". Mówię Wam - Potok łez. Dodatkowo wrzucam jej kilka płatków róży do wody by poczuła się jak dama, a nie zwykła ściera do asfaltu. Na koniec wycieram ją dokładnie bawełnianym ręcznikiem prosto z Neapolu i na suchą skórę wcieram kolagen ujędrniający. Kiedyś miała fobię na punkcie "pomarańczowej skórki" i od czasu jak wcieram ten kolagen problem znika. Nie stać mnie na pojemnik tego kremu, bo to za duży wydatek - więc nacieram ją smalcem i każdy jest zadowolony. Bo prawdziwego uczucia nie buduje się na słodkich słówkach i czekoladkach, ale na kłamstwie i manipulacji. 

 

Mam nadzieję, że pomogłem...

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko z tematu statystyczna rewolucja, gdzie próbują przeanalizować wpływ ciężkości jajec na długość stopy przy rzucie osobistym...

Pomimo niezaprzeczalnej skuteczności tychże statystyk, moje zdanie jest chyba podobne jak kolegi:

 

Te nownki to na zasadzie bo sasiad tez ma.

Sorry, że tak to wszystko spłyciłem i wyciąłem - zapraszam: http://www.e-nba.pl/topic/2731-statystyczna-rewolucja/page-3

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego samozaorania to jeszcze nie widziałem :D

 

zostawcie vasqueza w spokoju !!!! i tak ma ciezko ..... , caly czas ma zal do mamy ze go nie wyskrobala , przeciez  zycie posrod takiego ciemnogrodu  jest dla niego udreka....

 

 

@mistrzBeatka

 

moje problemy, to betka, a nawet beatka, przy twoim rozdwojeniu płciowej jaźni.

 

 

probowalam cie chronic przed bydlem ktore nie jest w stanie cie zrozumiec , a ty atakujesz znienacka niczym brutus , tylko zamiast sztyletu trzymasz swoja zwiedla parowe.

Ps . przynajmniej mam sie do kogo odezwac , a ty masz ?

 

 

"przynajmniej mam sie do kogo odezwac a ty masz ?"

 

mówiąc to masz mnie na myśli, kochanie ?

 

a co będzie jak się przestanę do ciebie odzywać ? :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.