Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Przem,a moze wyruchaj laske W CIĄŻY?:D

tylko 2 lata?krótko...

bez Timmy'ego to juz nie będzie to samo...(chociaż za SAS nie przepadam,al szanuje)

Obserwowany przeze mnie kolega Arenas potrafi błyszczeć nie tylko jako mistrz elokwencji, ale i także jako wujek dobra rada. Szacuneczek :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle trafna, a zarazem cięta riposta mojego guru:

 

Lebron powiedział, że Z jest powodem dla którego strasznie chce wygrac tytuł, a nie że chciał trade'u bo chciał misia dla Z. To jest róznica, więc błagam, bez manipulacji.

Jezeli tak powiedzial to trąci mi to gejowszczyzną troche... :P

Wawrzkowizna, Lubelszczyzna... gejowizna :D

 

Pozostaję w poważaniu

Użytkownik Lu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to Stoc, był nie atletycznym białasem czy nie ? No bo jak na plakatach starych( innych juz nie mam zresztą) widze jego postać to cholera mocno wyżyłowany, więc nie wiem czy nie atletyczny Ale wracając do zagadnienia strony, to czy bycie nie atletycznym białasem odrazu oznacza że możesz odpuszczać ?

 

Plus Kidd jest biały, żadni murzyni nie zabiorą go nam dzieci co prawda ma czerniawe ale to już ich problem, plus Deron jest też biały, wiele pokoleń jego rodziny bierze udział w wybielaniu go i ja wypraszam sobie jako fan Utah mówieniem do niego inaczej niż per ty białasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie NBA to możemy większości z dziennikarzy wąchać jaja i to z daleka, bo nasz zapach mógł by pomieszać aromaty na zbliżający się wieczór.

Trudno mi powiedzieć co powyższym zdaniem pragnął przekazać kolega jezioraki. Chciałbym go jednak wyróżnić z uwagi na innowatorskie podejście do tematu dziennikarstwa sportowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnij dlaczego i co do cholery znaczy "na jakim procencie rozprowadzasz swoich gracz". Sugerujesz ze Nash nawalił sie chopinem i w stanei wskazujący rozprowadza swoich graczy czy że ci nie potrafią do domów trafi i odprowadza ich za rękę?

 

miszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duncan mimio że wielki miał dobre wsparcie, Shaq też. Jedynie Jordan, Hakeem, musieli sie męczyć tak jak James o tytuł. Gra na jakimś zadupiu, trąca od niego debilem a mimo wszystko stał się no 1 dzisiejszej NBA. I nic na to nie poradzisz. Czary mary Wade, Kobe, Garnetty nie pomoże- odpędzić tego 120 kg klocka który podaje niczym wytrawny PG

Quźwa nie mogę :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.