Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

W związku kończącą się pierwszą dekadą XXI wieku pozwoliłem sobie na małą analizę drużyn NBA ostatniego dziesięciolecia. Kto wygrał najwięcej meczów w sezonie regularnym? Kto najwięcej przegrał? Kto był mistrzem dekady? Zapraszam do analizy (która nie obejmuje bieżących rozgrywek) . Zaczynam od Konferencji Zachodniej. Wschód już jutro.

 

1. San Antonio Spurs - 576 - 244 (3x Mistrz Zachodu po sezonie regularnym, 3x mistrz NBA. Nigdy nie gorzej niż 4 miejsce, nigdy nie mniej niż 53 wygrane).

 

2. Dallas Mavericks - 558 - 262 (1x w Wielkim Finale, 1x Mistrz Zachodu po sezonie regularnym. Tylko raz poniżej 50 wygranych, 3x 60 lub więcej wygranych).

 

3. Los Angeles Lakers - 530 - 290 (4x Mistrz NBA, 6x w Wielkim Finale, 3x mistrz Zachodu po sezonie regularnym).

 

 

matematycznie lakers sa 3 ekipa na zachodzie....

 

pierdolnąłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Duhonem, Chandlerem, Jeffriesem na SF, Lee na PF i jakimś normalnym centrem Knicks mogliby mieć zupełnie niezłą obronę, ale D'Antoniemu wtedy ekspoldowałaby głowa, bo nie miałby kto jebać trójek, a jak wiemy jebanie trójek to najważniejszy element w jakimkolwiek sporcie zespołowym.

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytruz strikes again ;)

 

- nieprawda. Fakt, że denerwował mnie mocno w Suns jak odpalał jumpery co chwila (ale wynikało to właśnie z tego, że nie dostawał piłki tam gdzie potrafi z nią zrobić najwięcej pożytku, czyli pod koszem), ale teraz poprawił rzut. W 08/09 oddawał prawie 3 rzuty za 3 na mecz ze skutecznością 42%. Jeżeli tak się 'kiepsko' rzuca, to też chcę być kiepski w niemal wszystkich życiowych aspektach

Chciałbyś mieć 42% skuteczności w szczaniu? Diaw na pewno ma lepszą skuteczność, bo na pewno szcza na siedząco - w końcu to kobieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bynajmniej.

lorak i bast prowadzą dyskusje z których można się dowiedzieć (o ile ktoś jakoś sobie oddziela ziarno od plew) więcej niż z jakiegokolwiek innego źródła o nba w języku ojczystym...

pozdrawiam i nie zrażajcie się broń boże.

Ej, czujecie ? Wyrasta pokolenie fanów NBA, którzy za główne źródło wiedzy uznają dylematy Basta i rzucanie grochem o ścianę Loraka. "Który większy" biblią wiedzy o NBA... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Chytremu na gg dowcip. Zabił mnie jego komentarz ;]

 

Irlandia, Dublin stadion koncert U2

Po odegraniu kolejnego utworu Bono pokazuje że prosi o ciszę,

i zaczyna miarowo klaskać, klask...klask...klask

zaczyna mówić:

- podczas każdego klaśnięcia w Afryce umiera dziecko...

cisza, tylko klask...klask...klask

nagle z tłumu :

- przestań klaskać ty chory sk****synu!

Chytry -

to pewnie rZeton krzyczal

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.