Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze lapu capu zagraniczne. Via spurstalk 

Koledzy z US i A widza Tedzia Younga w rotacji spurs:

 

Yes please. Full MLE. Then give the lower level exception (if that's still a thing) to a veteran SF like DeMarre Carroll. Move Belinelli and Bertans for some cap relief and get to something like this:

White Mills
Murray Forbes Walker
DeRozan Carroll Johnson
Young Gay Samanic
Aldridge Poeltl Eubanks
 
i bezcenna riposta:
 
Could be a locker room issue...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie o FA moves 

15 minut temu, Jendras napisał:

Boston nie jest o jeden brakujący element od walki o tytuł, to nie jest czas na ładowanie się w maksa dla gracza pokroju Walkera. Taki ruch byłby trochę jak związanie się z mniej seksowną, ale i mniej pierdolniętą koleżanką twojej ex, zaraz po zostaniu brutalnie porzuconym. Zamiast zatrzymać się i na spokojnie wyciągnąć wnioski, uznajesz, że po prostu trafiłeś na tę niewłaściwą i tym razem będzie inaczej. Tyle że one wszystkie mają tak naprawdę wgrany ten sam software i jeśli powielisz popełnione błędy to znowu dostaniesz po dupie i nie ma że "moja myszka taka nie jest". 

miszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, mayor napisał:

Niesamowite! Rzeczywiście świetne osiągniecie, jest się czym chwalić.Co najmniej jakbyś przebiegł maraton poniżej 2 godzin,albo wszedł na Annapurnę po ścianie południowej.To mnie najbardziej wkurwia w MSG oprócz tego ,że Knicks grają piach to jeszcze pół widowni turystów. Płacisz za bilet żeby obejrzeć mecz koszykówki a taki kuutas zrobi wszystko żeby ci w tym przeszkadzać.Kręci się cały mecz jak gówno w przerębli, szuka lepszego miejsca,robi tysiąc fotek srajfonem , zagląda w każdą dziurę ,zbiera wszystko co ma nadruk MSG itp. Brak etykiety i lekceważenie reszty ludzi.Taka menda potrafi nawet zasłonić jumbotron łapą z telefonem,bo akurat strzela fotkę  na fejsa .Mam nadzieje ,ze doczekam czasów kiedy na imprezach sportowych będzie taka sama zasada jaka jest w teatrach muzycznych na Broadway-wyciągasz telefon wykidajło bierze za durny łeb, wywala na ulice i jeszcze trzeba zapłacić $50 kary.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, mayor napisał:

Nie dość ze sprytniejszy to jeszcze czysty rasowo. Jeżeli myślisz ,że jesteś lepszy od każdego:"Murzyna" bo masz jaśniejszy kolor skóry to gratuluje wysokiej samooceny i świetnego samopoczucia. Chociaż nie wiem czy takim osobnikom gratulować ,czy współczuć?

to lepsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BMF napisał:

Baynes generalnie gra niesamowity turniej, ciekawe czy jakby wstawić tutaj Simmonsa na Igrzyska, to Australia byłaby w stanie grać jeszcze półkę lepiej, bo trójka Ingles, Mills, Baynes - kapitalna z tego co oglądam ten turniej.

 

5 godzin temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

na pewno nie popsułby skuteczności rzutów za 3 całej reprezentacji

 

ani  by jej nie poprawiłjuanlaugh.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
14 godzin temu, julekstep napisał:

W ogóle z tym analfabetyzmem też niezła beka. Okazuje się, że w 2 RP największy analfabetyzm był w województwach - połeskim, wołyńskim, nowogródzkim i wileńskim :D

Nauczyciele ich nienawidzą! Znaleźli jeden prosty sposób na procentowe zmniejszenie analfabetyzmu w kraju!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dawno mnie nie było, wiem, że się stęskniliście:

 

5 godzin temu, elwariato napisał:

nie chce mi się zakładać nowego tematu, ten też nie wiem czy dobry bo o merytoryczną dyskusję będzie ciężko, ale co tam :P rozchodzi mi się o sędziowanie, są w tej lidze gwiazdy, nawet super gwiazdy ale jest też trzecia kategoria nazwijmy ją doraźnie "lebron". Jest chociaż coś w czym James prześcignął Jordana, czyli przychylność sędziowska. Olejmy już drobienie, czy fakt, że ustawiłbyś na jego drodze kogoś z kostnicy a on by go rozjechał a i tak by faulu w ataku nie zagwizdnęli. Po obejrzeniu meczu z Mavs jeszcze jedno mi się rzuciło w oczy, o Lebronie mówili że mógłby grać w nfl, padło na nba ale styl jakiegoś runningbacka widać niemal od razu, ta wyciągnięta mocarna łapa rozgarniająca rywali niczem rolnik rozgarniający łany pszenicy, to zagarnianie dla którego kwiecistego porównania nie mogę znaleźć :P itd itp Może być że jestem haterem, że jestem negatywnie nastawiony do komunizmu :) ale pomimo wszystko podejście do gry Lebrona wydaje mi się jakimś tam przegięciem

 

5 godzin temu, BMF napisał:

Good for you, w siedemnastym sezonie LeBrona rzuciło Ci się w oczy jak gra w koszykówkę. Ciekawe co będzie po kolejnych szesnastu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.