Skocz do zawartości

Brandin Podziemski


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

David Brembly to ten sam przypadek co Sochan czyli matka jest Polką a ojciec Amerykanem ale w porównaniu do Jeremiasza urodził się w Niemczech i ma też tamtejszy paszport, grał również w ich młodzieżowych reprezentacjach. W Polsce występował w Treflu przez trzy sezony oraz w Zastalu przez półtora (pewnie mu nie zapłacili jak to JJ ma w zwyczaju). Gdyby zagrał dla nas to nie powinien być liczony jako naturalizowany.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Pepis21 napisał:

David Brembly to ten sam przypadek co Sochan czyli matka jest Polką a ojciec Amerykanem ale w porównaniu do Jeremiasza urodził się w Niemczech i ma też tamtejszy paszport, grał również w ich młodzieżowych reprezentacjach.

Czyli innymi słowy chcesz nam kadrę germanizować?😁 

Nawet jak teraz się uda coś fajnego skompletować to przy tylu gwiazdach NBA z Europy będzie zawsze ciężko coś ugrać typu medal dużej imprezy. Chociaż paradoksalnie ostatnio odnosimy jedne z większych sukcesów, także chwilo trwaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak patrzę, że z  33 numerem wybierają San Antonio, najlepsze co mogłoby się przytrafić Podziemskiemu to wybór przez nich.  Tylko czy oni potrzebują gracza o jego specyfice? Jakby Sochan, Victor i Brandin grali w jednym zespole to nie opuściłbym żadnego meczu, chociaż i tak mam zamiar oglądać większość ich spotkań ze względu na pierwszą dwójkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Thomas napisał:

Teraz tak patrzę, że z  33 numerem wybierają San Antonio, najlepsze co mogłoby się przytrafić Podziemskiemu to wybór przez nich.  Tylko czy oni potrzebują gracza o jego specyfice? Jakby Sochan, Victor i Brandin grali w jednym zespole to nie opuściłbym żadnego meczu, chociaż i tak mam zamiar oglądać większość ich spotkań ze względu na pierwszą dwójkę.

Będzie ciężko, żeby dotrwał do 33.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Będzie ciężko, żeby dotrwał do 33.

Tutaj jest typowany jako 25 pick, także faktycznie może nie dotrwać. Nie chciał bym jednak, żeby trafił do Memphis, uważałem ich za fajny młody zespół, ale teraz prze Moranta i  Brooksa bardzo stracili w moich oczach.

 

mock draft.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na wikipedii angielskiej nie ma nic o Polsce w przypadku Podziemskiego, a krajowy internet to też totalna nędza odnośnie korzeni. Znalazłem jednak tego twitta, czyli jednak rodzina ma bardzo dalekie korzenie. Dajmy, że ciągle idzie wszystko po 25. roku życia. Brandin (2003) - ojciec (1978) - dziadek (1953), pra dziadek (1928), pra pra dziadek (1903) i pra pra pra dziadek (1878). Pewnie ten pra pra pra dziadek jest z okolic 1860-1899 Więc to już prehistoria dla człowieka z 2003 roku i jestem bardzo zdziwiony, że chce grać dla kadry i podobno duża w tym rola Sochana, który go na to namawia. Zdziwiony jestem, bo ludzie często nie lubią/nie chcą grać dla kadr, a tutaj gotowość wyraża dosyć wysoki numer draftu z bardzo odległymi korzeniami. W każdym razie, gdyby się udało to Polska kadra w okresie 2025-2035 może być naprawdę mocna.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Reikai napisał:

Niech to załatwiają póki PiS rządzi i Piesiewicz jeszcze interesuje się koszykówką, to załatwią to na momencie.

Sam Podziemski - dar Bozy, ma coś w sobie zdecydowanie. Świetnie się go ogląda.

A Slaughter to kiedy kończy z naszą kadrą? Czy już skończył? Niezły byłby postęp od czasów Koszarka jakby Podziemski wypalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wyparlo napisał:

Dajmy, że ciągle idzie wszystko po 25. roku życia. Brandin (2003) - ojciec (1978) - dziadek (1953), pra dziadek (1928), pra pra dziadek (1903) i pra pra pra dziadek (1878). Pewnie ten pra pra pra dziadek jest z okolic 1860-1899

Myślałem, że dziadek, maks pradziadek był 100 procentowym Polakiem, a tu takie litanie.

Jeśli pra pra pra był 100% Polakiem, to pra pra już tylko 50%, pra 25%, dziadek 12,5, ojciec 6,25, a Brandin ma w sobie jakieś 3,125% Polaka. ;)

Nie ważne, grunt, że ma Polskie nazwisko, wygląda jak Polak i chce grać w kadrze, a gadać nie musi, chociaż jakieś podstawowe zwroty pewnie opanuje.

btw.

Teraz sobie uświadomiłem, że Jeremy jest 50% Polakiem. :)

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
19 godzin temu, LAF napisał:

Heheh

Sochan nie pojedzie do Gliwic

To chyba nie ten temat?

Jeśli chodzi o Podziemskiego. Mecze summer lesgue pokazują, że jest wszechstronny, ale niestety cegli na potęgę. Na ten moment ciężko powiedzieć, czy będzie dostawał regularne minuty. Obawiam się, że niestety, ale powącha parkiet raz na pięć spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.