Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, josephnba napisał:

Za to że jest wybitnym graczem, rokrocznie ciągnie Blazers 

nie chce mi się go specjalnie cisnąć, ale Lillard to gracz regulara, w WCF zagrał tylko dlatego, że mu CJ dupę ratował i miał łatwą drabinkę

porównywanie go do KG jest wielce nie na miejscu

11 minut temu, airmax napisał:

Może za twórczość muzyczną

ja bym bardziej optował za twórczością twitterową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ely3 napisał:

Całe Lato 23 w NBA można sprowadzić do tego

Czy jeszcze go ujrzymy

Jeśli faktycznie jet już blisko końca, to mam nadzieję, że jednak wróci do Cavs.

 

17 minut temu, Reikai napisał:

.. Davis go zawodzi i nie prowadzi tej drużyny...

A przypadkiem nie był najlepszym graczem Lakers w dwóch poprzednich rundach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, josephnba napisał:

1. Marzy mi się uwolniony Lillard. 

Powinien wreszcie zrozumieć że ten związek nie rokuje. 

Blazers potrzebują odświeżenia, i ten pick w mocnym drafcie im to może ułatwić. A Dame zasługuje na tytuł 

 

I myślisz ze gdzie będzie walczył o tytuł? Lilard nie zasługuje na tytuł i nie będzie miał NIGDY mistrzowskiej drużyny bo zawsze wybierał kasę nad możliwość pay-cutu i wzmocnienia za te oszczędności składu podstawowego  i ławki.

Nie zbudujesz zespolu mistrzowskiego placąc Lilardowi 45+ melona za sezon. A już na pewno podczas nowej umowy zbiorowej. 

Ja widzę na jego palcu ring bo dobrze rzuca a takiego zawsze ktoś weźmie. Mam na mysli jak Lilard bedzie mial 38 lat zrezygnuje z kasy i jako ring chaser dolaczy do jakiegoś mistrza.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tankathon napisał:

Jeśli faktycznie jet już blisko końca, to mam nadzieję, że jednak wróci do Cavs.

 

A przypadkiem nie był najlepszym graczem Lakers w dwóch poprzednich rundach?

W D na pewno, ale w ataku dojeżdża co drugi mecz, a co drugi ma mentalna zapasc gdzie pokazuje zero effortu i snuje sie po boisku, siadł mu jumper, no na pewno nie tego oczekiwali kibice LA, nawet jeśli było wiadomo ze kiepski z niego gtg już wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tankathon napisał:

A przypadkiem nie był najlepszym graczem Lakers w dwóch poprzednich rundach?

Na pewno AD był zdecydowanie lepszy w pierwszej rundzie. W dwóch kolejnych był moim zdaniem zbliżony poziom pomiędzy nimi. Tylko jeżeli masz skład oparty na dwie supergwiazdy (przy czym jedna jest 38 letnim graczem a drugi w prime) to pasowało by żeby ten w prime był jednak lepsze niż to pokazał AD w kolejnych rundach. Ale to że AD był kim miał być był tylko w jednej rundzie nie zmienia tego że dalej jest najważniejszym graczem w tym zespole.  Niestety dla LAL skład się zbyt wąski i poza AD i LBJ stawiał się regularnie tylko Reavesi i  czasem ktoś jeszcze. Tym i brakiem środkowego który mógłby odciążyć przegrali tą serie. W Offseason przedłużenie tych graczy co mają nic nie da bo już wiadomo że to jest skład na 1-2 runde. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD miał impakt gracza z top10 ligi i mniej więcej tego można było od niego oczekiwać, bańka była dla niego po prostu outlierem pod względem jumpera. LeBron zresztą podobnie, i Lakers okazali się zbyt 'wąscy' do czegoś więcej niż WCF, bo w bańce było dwóch graczy z top3 ligi, ot co różnica. 

IMHO emerytura za rok + powrót i jakieś minimum do pogrania z synem przez część sezonu już wchodzi grę, coś podobnego zresztą przekazał ktoś z ESPN. Trudno się dziwić, że typ, który niedługo skończy 39 lat, pobił w tym sezonie historyczny rekord, już nie jest w top3-top5 ligi najlepszych graczy, raczej nie ma perspektyw na realną walkę o tytuły - zastanawia się nad emeryturą, bo jeszcze na starcie sezonu mówił, że jak Lakers będą zdrowi to dobrze widzi szansę LA, no i tutaj się okazało, że jest jak jest. Nawet komuś z profesjonalizmem i etyką pracy LeBrona mogło się znudzić. 

All-NBA season i 25-10-6 z WCF za fortunę brzmi fajnie na papierze, bo tu nie ma historycznego porównania (Kareem, ale on grał mniejsze minuty na mniejszym volume obok gracza z ~top5 alltime, więc coś tam jeszcze wygrał), ale dla LeBrona to participation trophy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gregorius napisał:

. W Offseason przedłużenie tych graczy co mają nic nie da bo już wiadomo że to jest skład na 1-2 runde. 

jak nawet przedluza 2 z 2 to to bedzie 4 (nie licze wypelniaczy 12-15) zawodnikow  pod kontraktem -> jaki to "SKLAD" i jak na "1-2 runde"? przeciez to bedzie znowu reload spadow z "panskiego stolu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tryiton napisał:

Porównywanie Lillarda i Garnetta to wyższy poziom abstrakcji. A propos serii Nuggets vs Lakers nie byłem emocjonalnie związany z żadną z opcji, ale spam i kacapoły @josephnba wciąż mnie bawią. 

boi sie, ze mu idola z mlodosci przycmi "morze nowych" koszykarzy/koszykarz -> jeden "zasluguje na pierscien bo cos tam cos tam", drugi "ten to musi miec zawsze poscielone pod siebie" i co roku, od 5ciu lat gra w nowej druzynie z wetminami nie chcianymi gdzie indziej

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie chce mi się go specjalnie cisnąć, ale Lillard to gracz regulara, w WCF zagrał tylko dlatego, że mu CJ dupę ratował i miał łatwą drabinkę

Wydrukuję Ci na papierze czerpanym odznakę naczelnego hejtera Lillarda. Będziesz mógł nosić z dumą. Chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, marceli73 napisał:

I myślisz ze gdzie będzie walczył o tytuł? Lilard nie zasługuje na tytuł i nie będzie miał NIGDY mistrzowskiej drużyny bo zawsze wybierał kasę nad możliwość pay-cutu i wzmocnienia za te oszczędności składu podstawowego  i ławki.

Nie zbudujesz zespolu mistrzowskiego placąc Lilardowi 45+ melona za sezon. A już na pewno podczas nowej umowy zbiorowej. 

Ja widzę na jego palcu ring bo dobrze rzuca a takiego zawsze ktoś weźmie. Mam na mysli jak Lilard bedzie mial 38 lat zrezygnuje z kasy i jako ring chaser dolaczy do jakiegoś mistrza.

Blazers to nisza NBA 

Oczywiście że jako Alpha dog nie zdobędzie tytułu ale wyobraź go sobie jako drugą opcję 

 

Teraz, Behemot napisał:

Wydrukuję Ci na papierze czerpanym odznakę naczelnego hejtera Lillarda. Będziesz mógł nosić z dumą. Chcesz?

A mi dla leflopa też zrobisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tryiton napisał:

Porównywanie Lillarda i Garnetta to wyższy poziom abstrakcji. A propos serii Nuggets vs Lakers nie byłem emocjonalnie związany z żadną z opcji, ale spam i kacapoły @josephnba wciąż mnie bawią. 

A to co za jakiś desperat szukający atencji? 

Moj syn po 20stej nie moze już używać mediów

19 minut temu, tryiton napisał:

Porównywanie Lillarda i Garnetta to wyższy poziom abstrakcji. A propos serii Nuggets vs Lakers nie byłem emocjonalnie związany z żadną z opcji, ale spam i kacapoły @josephnba wciąż mnie bawią. 

A to co za jakiś desperat szukający atencji? 

Moj syn po 20stej nie moze już używać mediów 

 

A propos Davisa

Gdyby nie on Lakers nie byłoby w PO, tego chubaxnikt nie zauważa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Behemot napisał:

Wydrukuję Ci na papierze czerpanym odznakę naczelnego hejtera Lillarda. Będziesz mógł nosić z dumą. Chcesz?

mam już odznaki za Melo, Embiida, Kobasa, Wesbrooka,  Hardena, KATa, Mitchella i wielu innych

jeden PO choker do kolekcji nic tu nie zmieni

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.