Skocz do zawartości

Lakers 23/24


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, matek napisał:

Początkowo myślałem, że wkleiła mu się guma we włosy i grzebień został przyklejony przy próbie wyczesania, ale to po prostu "styl". 

Z tego co ja wiem taki grzebień się nosi bo afro to ciezka fryzura do zadbania i trzeba ją sobie ciagle w ciągu dnia czesac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też żeby nie było 

mam nadzieję, że z tym grzebieniem to tylko taka szyderka bez żadnego podtekstu 

prawdziwym problemem Pana Eryka jest to, że w zasadzie robi tam za takiego klasowego śmieszka, bo jego wiedza ogranicza do tego co przeczyta na Twitterze lub co gorsza usłyszy w innym podcaście, śledzę te nasze uniwersum z jakiegoś bliżej nieznanego mi powodu, takie chore hobby i wyłapałem już przypadki gdy powtarzał tezy Woodena czyli Maćka Staszewskiego z innego kanału 

ogólnie bardzo smutne, że zamiast bb2 nikt nie zaprosi np. Marty z Loży, bardzo fajna, kumata dziewczyna, która regularnie jeździ do USA na meczową akredytacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ogólnie bardzo smutne, że zamiast bb2 nikt nie zaprosi np. Marty z Loży, bardzo fajna, kumata dziewczyna, która regularnie jeździ do USA na meczową akredytacje

W niedawnej ankiecie tam przeprowadzonej w odcinku z Rafałem o tym kto będzie mistrzem wygrali dość wyraźnie Lakers... Myślę więc, że fakt iż od czasu do czasu zaproszą tam gościa z około Lakersowej fanbazy co poopowiada im trochę fantastyki jakoś nikomu tam nie przeszkadza.

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

prawdziwym problemem Pana Eryka jest to, że w zasadzie robi tam za takiego klasowego śmieszka, bo jego wiedza ogranicza do tego co przeczyta na Twitterze lub co gorsza usłyszy w innym podcaście, śledzę te nasze uniwersum z jakiegoś bliżej nieznanego mi powodu, takie chore hobby i wyłapałem już przypadki gdy powtarzał tezy Woodena czyli Maćka Staszewskiego z innego kanału 

Niech mu ktoś podlinkuje to forum, dopiero mu się otworzą oczy.🙃 Może wtedy odcinki staną się warte zerknięcia od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, vero1897 napisał:

W niedawnej ankiecie tam przeprowadzonej w odcinku z Rafałem o tym kto będzie mistrzem wygrali dość wyraźnie Lakers... Myślę więc, że fakt iż od czasu do czasu zaproszą tam gościa z około Lakersowej fanbazy co poopowiada im trochę fantastyki jakoś nikomu tam nie przeszkadza.

Screenshot-2023-05-26-17-21-20-92-0b2fce

Godzinę temu, vero1897 napisał:

Niech mu ktoś podlinkuje to forum, dopiero mu się otworzą oczy.🙃 Może wtedy odcinki staną się warte zerknięcia od czasu do czasu.

mam wrażenie, że on już też tu zagląda, niestety od samego czytania niewiele się chyba zmienieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, mistrzBeatka napisał:

kyrie irving nie wierzy ze to oswald strzelał , ma swoja teorie 

To akurat nie działałoby na jego niekorzyść 😀. Zresztą to z rekrutacją Lebrona to świetny ruch PRowy, bo zmienił kierunek dyskusji odnośnie przyszłości Irvinga w Dallas.

A żeby już tak trochę bardziej w temacie, to Reaves w Team USA. 98 mln kontrakt się szykuje jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się zaczynają ploteczki w mainstreamie, że Lakers nie są zainteresowani dawaniem Davisowi 3 letniego extension na 167 mln już w sierpniu. Imo warto to rzucić, w ostatnim roku kontraktu będzie miał tylko 34 lata, nie powinno być problemu z wymieniem go wcześniej jeżeli Lakers zdecydują się na przebudowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.