Skocz do zawartości

Czym mozemy sie pochwalic?


pitti_8

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężka rozkminka nie daje mi spać w nocy, trudno będzie jutro rano telefon z oznajmieniem, ze "Ż" poproszę :P

 

Tytułem wstępu. Nie jestem rozgoryczony swoim 'dorobkiem życiowym' żeby wam tu się wyżalić, prosić o pomoc etc. Poprosiłem o 3 dni urlopu, żeby załatwić sprawy urzędowe, minęły właśnie te 3 dni i załatwiłem przysłowiowe gówno. Krew mnie zalewa, że w kraju, w którym ja, moi rodzice, dziadkowie, pra-dziadkowie, pra, pra... zostali wychowani co się dzieje? Shit happens! Patriotą się nawet określam, ale %@ ile można?!

Odkąd pierwszy raz zagłosowałem na jakiegoś prezydenta zawsze po 5 latach zostaje wyśmiany przez niego samego w twarz "masz frajerze, ja swoje przez 5 lat zarobiłem, a ty? Gnij dalej!".

 

Polska -

- 40 milionowy kraj, nie można znaleźć 11 ludzi, żeby zagrali 'jakąś' piłke, żeby sie nie upokorzyć.

- 880 km autostrady na 322 575 km² kraju

- "Reprezentujący biedę" prezydent

- Premier obiecujący drugą Irlandię

- Bezrobocie na 10% ale znaleźć prace trudno jak cholera

- Pedały biorące śluby

- Biały uderzy czarnego - rasista. Czarny uderzy białego - bójka

- W każdym miejscu użyteczności publicznej czekasz po godzinie minimum

- Żołnierze ginący w Iraku 'za damski chu...'

- Żydzi obejmujący kolejne (kilo)metry kwadratowe Polski

- Gdzie się nie obrócisz, tam czarnuch, żółtek, pół czarnuch %^#*@!!

- Zamknęli jedyny szpital w promieniu 30km w moim mieście

- Mentalność rodaków

- Służba(?) zdrowia (czyt. pacjent - z ang. cierpliwy)

- PKP - jeżdzę raz na ruski rok, zawsze czekam!!

- Co drugi sklep to pieprzone dopalacze

- Odbieram co miesiąc pieprzone 2000zł i kupie sobie mieszkanie. Za 20 lat

 

Można wymieniać a wymieniać. Ale dopóki czegoś nie wymienimy, będziemy dalej wyśmiewani. Pierdolę serdecznie demokrację i pedałów z Unii Europejskiej, drogi, prezydenta, premiera. Pedałów nie lubię i nie toleruję.

 

No dobra, teraz plusy.

- Siatkarze, siatkarki - nie interesuje się tym sportem, ale fajnie, że coś wygrali

- GROM - znany na całym świecie

- Jeszcze nie zalegalizowali narkotyków

 

 

Ciężko w tym naszym kraju jest, z jednej strony cieszę się, że nie mam najgorzej, że nie muszę tyrać po 16 godzin, żeby utrzymać rodzinę, ale nigdy nie jest na tyle źle, żeby nie mogło być jeszcze gorzej - narzekamy, że nie mamy butów, póki nie spotkamy człowieka, który nie ma stóp. Dopóki ktoś nie pierdolnie "głowom" państwa serdecznego kopa w dupsko, dopóty będziemy dalej tkwić w tym bagnie, w którym jesteśmy.

Miłej nocy wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyganów też nie ubię :twisted: Ale jeśli chodzi o mieszanie narodowości to w innych krajach też są polacy i jakoś nikt się tym niespecjalnie przejmuje. Ja akurat też musiałem swojego czasu wypi*****ić do Holandii na pół roku żeby móc wrócić i przeżyć we własnym kraju. I wielu Polaków też wypierdala. A z prawicy masz tyle że obecnie rządzi. I nie jest to żaden powód do zachwytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli chodzi o mieszanie narodowości to w innych krajach też są polacy i jakoś nikt się tym niespecjalnie przejmuje.

Ciekawe, czy gdybyś był Irlandczykiem też byś tak napisał.

 

Cyganów też nie ubię :twisted: [...] A z prawicy masz tyle że obecnie rządzi. I nie jest to żaden powód do zachwytu.

Temat brzmi: czym możemy się pochwalić? Chyba zbyt mało chodziłeś do szkoły, żeby zrozumieć ten temat, więc nie wypowiadaj się już, chyba, że mrugnie żaróweczka w główce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam posty takich idiotów jak Ty pitti_8 to się nie dziwię, czemu Cię nigdy na kupno mieszkania nie będzie stać i problemy ze znalezieniem pracy masz...

 

A już najlepsze te "prawicowe poglądy"... Nie lubisz pedałów i cyganów i myślisz, że jesteś prawicowcem? Heh... :lol:

 

- Bezrobocie na 10% ale znaleźć prace trudno jak cholera

- Odbieram co miesiąc pieprzone 2000zł i kupie sobie mieszkanie. Za 20 lat

:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat brzmi: czym możemy się pochwalić? Chyba zbyt mało chodziłeś do szkoły, żeby zrozumieć ten temat, więc nie wypowiadaj się już, chyba, że mrugnie żaróweczka w główce.

Jedyne czym się tutaj chwalisz to tym że jesteś śmieszny najpierw pisząc o "czarnuchach" i tym że mentalność Polaków Ci się nie podoba a właśnie sam w tej chwili prezentujesz taką mentalność. Wszystko co obce trzeba wyjebać i koniec. Poza tym zarabiasz 2000 złotych. Gratulacje. Niektórzy za te 2000 muszą utrzymać rodziny, a niektórzy nie mają nawet tyle. Ale Twoja sprawa. Proponuję opi*****ić łepek na łyso, najeczki zamienić na martensy i iść walczyć o lepszą białą Polskę Oi Oi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z prawicy masz tyle że obecnie rządzi. I nie jest to żaden powód do zachwytu.

Jeśli PO, które obwołuje sie "prawicą" rządzi i jest źle (ciekawe czemu swoją drogą, skoro Polska jako jedyny kraj w UE ma wzrost gospodarczy...), to znaczy, że narodowcy-prawicowcy też są źli? Ech, ten cały podział prawica-lewica jest beznadziejny. No, moze nie tyle beznadziejny, co źle interpretowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy gdybyś był Irlandczykiem też byś tak napisał.

 

To ciekawe bo ja jestem ponad 3 lata w Irlandii, znam wielu Irlandczyków, żyję pośród nich i nie spotkałem sie ani nawet nie słyszałem o żadnej niechęci wobec Polaków, nawet teraz gdy jest największe bezrobocie od 20 lat i wielu z nich może mieć do nas żal, ze (co poniektórzy z nas) pracują, a oni są na bezrobociu. Pitti juz Ci to pisałem niejeden raz - nie pisz czegoś o czym nie masz pojęcia, bo najpierw narzekasz na polską mentalność w tych minusach co wypisałeś, a za chwilę pokazujesz najgorszy z jej przykładów.

 

PS. 2 tysiące i narzekasz, to zadzwoń do mojego ojca i mu to powiedz to dostaniesz wpierdol jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli PO, które obwołuje sie "prawicą" rządzi i jest źle (ciekawe czemu swoją drogą, skoro Polska jako jedyny kraj w UE ma wzrost gospodarczy...), to znaczy, że narodowcy-prawicowcy też są źli? Ech, ten cały podział prawica-lewica jest beznadziejny. No, moze nie tyle beznadziejny, co źle interpretowany.

Nieważne kto będzie rządził. Wszyscy kradną jednakowo. Wszyscy równie jednakowo faworyzują swoich kolesi a nam obiecują gruszki na wierzbie a i tak dostajemy z tego damski c***. Martwi tylko fakt że wszędzie znajdzie się garstka pojebów mających się za Bóg wie jakich patriotów, która będzie biegać z kamieniami za arabem bo to przecież terrorysta lub rzucać na meczu bananami w czarnego sportowca. Że są jeszcze ludzie na tyle pozbawieni racjonalnego myślenia, żeby dać się porwać "narodowym ideom czystek rasowych", jak powiedział kolega Pity_8

nie lubię w Polsce innych narodowości[...]Gdzie się nie obrócisz, tam czarnuch, żółtek, pół czarnuch %^#*@!!

A co Ci takiego zrobili? We Wrocławiu np. "żółtki" zrobiły zakłady gdzie zatrudniają Rasę Panów i dają pracę kilku tysiącom osób. Ale to nic. Niech wypierdalają bo przecież Polska jest biała.

Nietolerancja, skłonność do narzekania nawet jeśli nie ma na co, rasizm spowodowany czy to strachem przed tym co inne czy po prostu ślepym zapatrzeniem w ideologię białej Europy. Tym możemy się pochwalić.

 

To ciekawe bo ja jestem ponad 3 lata w Irlandii, znam wielu Irlandczyków, żyję pośród nich i nie spotkałem sie ani nawet nie słyszałem o żadnej niechęci wobec Polaków, nawet teraz gdy jest największe bezrobocie od 20 lat i wielu z nich może mieć do nas żal, ze (co poniektórzy z nas) pracują, a oni są na bezrobociu.

Dokładnie to samo miałem będąc w Holandii. Tam już zatarła się granica pomiędzy tym czy jesteś Polakiem, Marokańczykiem czy czarnym emigrantem z Antyli (trzy największe grupy obcokrajowców w Holandii). Człowiek jest człowiekiem i jest jak człowiek traktowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam, że zarabiam 2k. Tylko aby wziac kredyt trzeba:

- miec umowe na czas nie okreslony (ja mam na 5 lat i za c***a pana sie nie doprosze o bezterminowa)

- wyjebac minimum 1k na kredyt i splacac przez 20 lat przy dobrych wiatrach.

 

Co za tym idzie?

Sam powiedz Monty ile czasu potrzebujesz na KUPNO mieszkania u Irysów.

 

 

A co Ci takiego zrobili? We Wrocławiu np. "żółtki" zrobiły zakłady gdzie zatrudniają Rasę Panów i dają pracę kilku tysiącom osób. Ale to nic. Niech wypierdalają bo przecież Polska jest biała.

Nietolerancja, skłonność do narzekania nawet jeśli nie ma na co, rasizm spowodowany czy to strachem przed tym co inne czy po prostu ślepym zapatrzeniem w ideologię białej Europy. Tym możemy się pochwalić.

To, że nie wszyscy, a raczej minimalna część żółtków jest w porządku wobec nie mnie, ale państwa. Masz racje, Polska jest biała!

 

Proponuję opi*****ić łepek na łyso, najeczki zamienić na martensy i iść walczyć o lepszą białą Polskę Oi Oi!!!

Tępy jakiś jesteś. Temat brzmi CZYM MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ?

Wypisałem w pierwszym poście to czym wg. mnie możemy się pochwalić, czym nie. A według was, jak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możemy się pochwalić tym, że nienawidzimy każdego. Najbardziej polaków za granicą, będąc obojętnie - za granicą czy też w kraju (patrz pierwszy lepszy komentarz na onet.eu).

 

Mam nadzieje, że twoim szefem zostanie jakiś obcokrajowiec, któremu oczywiście przedstawisz swoje poglądy. A twoja córka wpadnie z jakimś z tych imigrantów po sobotniej imprezie.

 

 

a pozatym chill tha fuck out.

 

 

 

ps. monty chyba w Dublinie nie mieszkałeś.

ps.2 też mam dosyć pieprzonych imigrantów, bez wykształcenia i/lub znajomości angielskiego ponad "yes, no, whaa? i want work." A potem idziesz do sklepu a typ nie potrafi cię obsłużyć, bo nie rozumie co do niego mówisz, ani nie potrafi odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy kradną jednakowo.

komu kradną? politycy w Polsce za mało zarabiają.

 

 

 

czym możemy się pochwalić?

1. nigdy nie zamordowaliśmy swojego króla

2. wódką

3. kopernikiem,janem pawłem II, chopinem ,łukasiewiczem ,wałęsą.

4. obroną europy przed czerwonym bolszewizmem. 1920.

5. pierwszą unią! opartą na równych prawach czyli to co mamy teraz mnie więcej.

6. potrafimy stworzyć państwa podziemne z całymi aparatami państwowymi i nawet własnym wojskiem. mistrzowie konspiracji.

 

tak na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy kradną jednakowo.

komu kradną? politycy w Polsce za mało zarabiają.

 

 

 

czym możemy się pochwalić?

1. nigdy nie zamordowaliśmy swojego króla

2. wódką

3. kopernikiem,janem pawłem II, chopinem ,łukasiewiczem ,wałęsą.

4. obroną europy przed czerwonym bolszewizmem. 1920.

5. pierwszą unią! opartą na równych prawach czyli to co mamy teraz mnie więcej.

6. potrafimy stworzyć państwa podziemne z całymi aparatami państwowymi i nawet własnym wojskiem. mistrzowie konspiracji.

 

tak na szybko.

ad.4 no i Islamem lub aby odejść od naszego 2. topic'u Imperium Osmańskim w 1683

7. Jednymi z najlepszych Inżynierów na świecie (patrz rekonstrukcja WTC lub najwyższy budynek świata obecnie budowany w Dubai'u - ktoś ma linka na potwierdzenie, że główny Eng to Polak? wiem z discovery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy kradną jednakowo.

komu kradną? politycy w Polsce za mało zarabiają.

Jasne... A podpisanie umowy kosztującej miliard na stadion, który można było wybudować przynajmniej o połowe taniej nie ma w sobie żadnych oznak kradzieży... itp itd.

 

Z naszych podatków do skarbu państwa idzie ogromna ilość kasy... i tak naprawdę nikt jej na dobrą sprawę nie kontroluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy kradną jednakowo.

komu kradną? politycy w Polsce za mało zarabiają.

Jasne... A podpisanie umowy kosztującej miliard na stadion, który można było wybudować przynajmniej o połowe taniej nie ma w sobie żadnych oznak kradzieży... itp itd.

 

Z naszych podatków do skarbu państwa idzie ogromna ilość kasy... i tak naprawdę nikt jej na dobrą sprawę nie kontroluje.

No. Tylko jakos polapac sie nie moge jak olni ten budzet kombinuja jak nikt nie wie ile czego jest i nie kontroluje tego. Cudotworcy, czy co?

 

A ten stadion jak juz zbudujesz za polowe tego miliarda, to daj znac - pogadamy o technologii itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten stadion jak juz zbudujesz za polowe tego miliarda, to daj znac - pogadamy o technologii itp.

Stary, jakiej technologii?

Znajomy ode mnie pracuje przy budowie Ikei w Łodzi (mieszkam 4km od tego miejsca). Czy ich interesuje technologia jaka tam ma być? Mają postawić budynek z blachy (!) z betonowymi filarami, do tego zrobic parkingi, wszelakie ścianki działowe na magazyny, inne sklepy, ot cała technologia. Nie wierzę, że firma, która wygrywa przetarg na budowę stadionu, ma również robić rzeczy o których nie ma bladego pojęcia, podgrzewana murawa itp.

 

Co do podatków: 40mln ludzi mówi samo za siebie. A zwrotu z nadpłaconego podatku masz ile? 400zł? Absurd. Wiadomo, że to my jesteśmy "sponsorami" tego kraju, ale tak jak pisałem w moim pierwszym poście, zasponsorowałem upadek jedynego szpitala w odległości 30km! Absurd!

Nikt nie kontroluje i jesteśmy w bagnie, a powinni w końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.