Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2023/24 Star Wars: New Hope


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Roggi napisał:

Masz może ignazz jakieś przecieki co do naszych planów latem? Będziemy próbowali pozyskać jeszcze jeden wysoki pick w tegorocznym drafcie, rzucimy kasę dla jakiegoś PG?

Wszystko szczelnie owiane tajemnica:

Po pierwsze trwają dysputy kibiców czy spurs nie powinni pozyskać kolejny lotto pick aby za jednym draftem zgarnąć wysokiego i niskiego gracza przyszłości. 
#3 pozyskanie picku PTB może okazać się absolutnie drogie i trudne do wykonania gdzie dodatkowo nie wiadomo czy Scoot się osunie plus czy jest on dobrym wyborem. Gracz o dużym volume % gry zespołu zżerałby posiadania VW a ze jego D jest podejrzana to dziwnie mam wrażenie ze płacisz więcej a dostajesz mniej 

alternatywa jest pozyskanie „tańszego” wyboru #8 Wizz czy #10 Dallas gdzie będą to okolice lepszego fitu czyli rozgrywajacego z opcja dobrej obrony a takimi uważa się Anthony Black Arkansas lub Cason Wallace z Kentucky. Ich rzutowe wady kolidują z Sochanem ale nie zabierają oni wtedy rzutów. 
 

spurs maja nadwyżkę wyborów 1rd lat następnych oraz morze 2rd i ja bym to już zaczynał powoli spieniężyć 

młody rozgrywający ( docelowo Tre Jones na rezerwie?) wraz z #1 to dobry start. 
Jak pozyskać taki pick? Bardzo bardzo niechętnie oddałbym Keldona Johnsona o czym słyszałem plotki bo 23 letni 22 PPG shooter nie codziennie jest dostępny gdy extension 4x20M znośne. 
W tym sezonie on był na celowniku obrony przeciwnika i spadły mu procenty - oddanie go moim zdaniem mocno przedwczesne. Wolałbym oddać 3x1rd z różnych lat a testować Keldona jako druga trzecia strzelbę zespołu. Wtedy procenty wrócą do wyższych.  
 

Pomysł wprowadzenia Victora w świat dorosły doświadczonym rozgrywającym typu CP3 lub Conley średnio mi pasuje. To już lepiej takiego za grosze Millsa do rozciągania obrony wole. 
 

Na celowniku chętnie bym widział Austina z lakers bo chłopak mógłby klepać piłkę tworząc bardzo wysoki line up. Może próba uratowania kariery Keonowi Johnsonowi?

Dla bezpieczeństwa zdrowia VW koniecznie trzeba pomyśleć o centrze do zadań siłowych. 
Powrot Poeltla to byłoby średnio fair zachowanie ( pozyskano pick za niego a teraz branie z rynku FA? Takie po bandzie). Może to co kombinują w BR czyli Nurkic i pick za Keldona i inne assety? 
spurs ma sporo cap space do wydania wiec można zrobić wymiany oferując CS takim Nets lub Golden. 
i spokojnie zbierać kolejne assety 

mozna przepłacić Cama Johnsona lub nawet Brooka Lopeza aby ćwiczył młodego. 
opcji sporo konkretów brsk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Wszystko szczelnie owiane tajemnica:

Po pierwsze trwają dysputy kibiców czy spurs nie powinni pozyskać kolejny lotto pick aby za jednym draftem zgarnąć wysokiego i niskiego gracza przyszłości. 
#3 pozyskanie picku PTB może okazać się absolutnie drogie i trudne do wykonania gdzie dodatkowo nie wiadomo czy Scoot się osunie plus czy jest on dobrym wyborem. Gracz o dużym volume % gry zespołu zżerałby posiadania VW a ze jego D jest podejrzana to dziwnie mam wrażenie ze płacisz więcej a dostajesz mniej 

alternatywa jest pozyskanie „tańszego” wyboru #8 Wizz czy #10 Dallas gdzie będą to okolice lepszego fitu czyli rozgrywajacego z opcja dobrej obrony a takimi uważa się Anthony Black Arkansas lub Cason Wallace z Kentucky. Ich rzutowe wady kolidują z Sochanem ale nie zabierają oni wtedy rzutów. 
 

spurs maja nadwyżkę wyborów 1rd lat następnych oraz morze 2rd i ja bym to już zaczynał powoli spieniężyć 

młody rozgrywający ( docelowo Tre Jones na rezerwie?) wraz z #1 to dobry start. 
Jak pozyskać taki pick? Bardzo bardzo niechętnie oddałbym Keldona Johnsona o czym słyszałem plotki bo 23 letni 22 PPG shooter nie codziennie jest dostępny gdy extension 4x20M znośne. 
W tym sezonie on był na celowniku obrony przeciwnika i spadły mu procenty - oddanie go moim zdaniem mocno przedwczesne. Wolałbym oddać 3x1rd z różnych lat a testować Keldona jako druga trzecia strzelbę zespołu. Wtedy procenty wrócą do wyższych.  
 

Pomysł wprowadzenia Victora w świat dorosły doświadczonym rozgrywającym typu CP3 lub Conley średnio mi pasuje. To już lepiej takiego za grosze Millsa do rozciągania obrony wole. 
 

Na celowniku chętnie bym widział Austina z lakers bo chłopak mógłby klepać piłkę tworząc bardzo wysoki line up. Może próba uratowania kariery Keonowi Johnsonowi?

Dla bezpieczeństwa zdrowia VW koniecznie trzeba pomyśleć o centrze do zadań siłowych. 
Powrot Poeltla to byłoby średnio fair zachowanie ( pozyskano pick za niego a teraz branie z rynku FA? Takie po bandzie). Może to co kombinują w BR czyli Nurkic i pick za Keldona i inne assety? 
spurs ma sporo cap space do wydania wiec można zrobić wymiany oferując CS takim Nets lub Golden. 
i spokojnie zbierać kolejne assety 

mozna przepłacić Cama Johnsona lub nawet Brooka Lopeza aby ćwiczył młodego. 
opcji sporo konkretów brsk 

Henderson i podejrzana obrona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scoot - 6”2 ma gość. Będzie celem na switchach. On jest energetyczny i zaangażowany w D ale nie jest dobrym obrońca moim zdaniem. 

1 minutę temu, LAF napisał:

Wątpię aby go Nets nie wyrównało. On jest RFA 

Dlatego napisałem przepłacić. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

No tak bo w prime CP3 był wysoki 

A teraz zmalał 

Kiedyś tyle atak nie szukał switchem niskich. Nie grano na 4 dlugasnych SF/PF co potrafią dużo. 

Liga poszła w taki size pośredni i skrajni maja przerąbane 

I każdy obecnie to atleta z zasięgiem ramion do parkietu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ignazz napisał:

Na celowniku chętnie bym widział Austina z lakers bo chłopak mógłby klepać piłkę tworząc bardzo wysoki line up.

No długo to twoje zawieszenie broni z Lakers nie trwało.😁 Macie już Tima v2.0 to teraz byś chciał zaraz nowego Ginobiliego do pary?

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał:

Trwa tez szukanie nowego TiPi

Warto powielać dobre szablony 

To jak już tak lubisz kierunek Ła to może Diandżelo? Russell - Parker brzmi podobnie...

E: musicie jeszcze wyrzucić gościa z kolorową fryzurą, tak w razie czego by nie popsuł chemistry

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, vero1897 napisał:

To jak już tak lubisz kierunek Ła to może Diandżelo? Russell - Parker brzmi podobnie...

E: musicie jeszcze wyrzucić gościa z kolorową fryzurą, tak w razie czego by nie popsuł chemistry

Ja to bym nawet dopłacił aby DAR został na lata w lakers. Przypominają się złote czasy Van Exela a za wspomnienia miłe dla serca warto płacić. Nie wiem w jakim kierunku chcesz prowadzić rozmowę ale dziwne ze tak zareagowałeś na zwykła propozycje zaatakowania FA który na razie nic nie zarobił w lakers pokazał serce do gry a gdzie to spurs a nie lakers maja większa elastyczność finansowa. Mi by chłopak pasował a to ze extra byłoby to pod górkę lakers to tym lepiej. Priorytetem jednak jest dobro spurs a nie bycie złośliwym względem innego klubu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Nie wiem w jakim kierunku chcesz prowadzić rozmowę ale dziwne ze tak zareagowałeś na zwykła propozycje zaatakowania FA który na razie nic nie zarobił w lakers pokazał serce do gry a gdzie to spurs a nie lakers maja większa elastyczność finansowa.

No jak chcesz brać kogoś z Lakers to wolałbym by to był zbędny tam Dar niż Reaves bo ten drugi zawsze daje jakiąś tam złudną nadzieję na ich jeszcze jeden dobry wynik w przyszłorocznych Playoffs a Spurs i tak jeszcze mają czas zanim odbudują na nowo potęgę. A z Reavsem mi się przypomniał czyjś wpis, że nawet mu się udało momentami kręcić w tych PO cyferki ala Ginobili więc fakt, że chce go fan Spurs mając już w garści kogoś z potencjałem Duncana nie dziwi. Jak Reaves jakimś cudem zrobi chociaż 20% tego co Gino to by było mega warto a to i tak mocno życzeniowy scenariusz bo trudno powiedzieć jak zacznie wyglądać po pierwszej grubej wypłacie. 

Wogóle sam przyznasz, że jest troche zabawnych luźnych skojarzeń z okresu budujących się wtedy Spurs a tego co jest teraz stąd wstawka o Sochanie.

A czy Dar jest jak Van Exel to nie wiem bo to zbyt dawno było a nie będę udawał, że go znam z czegoś innego niż jakieś stare odsłony NBA live.😉  Ale całkiem możliwe, że to byl to gracz z niezłym box score ale bez realnego impactu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był pierwszy gość o nicku Brick dużo wcześniej  niż Russ. Był bardzo szybki. Jeszcze szybszy jeżeli chodzi o oddawanie niepotrzebnych rzutów  Wyobraź sobie gracza z wadami Russa ale bez jego zalet i atletyzmu. Do rzutu składał się identycznie jak DAR. 
 

 

https://www.landofbasketball.com/player_comparison/dangelo_russell_vs_nick_van_exel.htm
 

W sumie podobna indolencja rzutowa. 

Obu graczy należy unikać 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

To był pierwszy gość o nicku Brick dużo wcześniej  niż Russ. Był bardzo szybki. Jeszcze szybszy jeżeli chodzi o oddawanie niepotrzebnych rzeczy. Wyobraź sobie gracza z wadami Russa ale bez jego zalet i atletyzmu. Do rzutu składał się identycznie jak DAR. 
 

 

Ksywa Nick the Quick jak dobrze kojarzę? Nie sądziłem, że to chodziło o decision making.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ignazz napisał:

To był pierwszy gość o nicku Brick dużo wcześniej  niż Russ. Był bardzo szybki. Jeszcze szybszy jeżeli chodzi o oddawanie niepotrzebnych rzutów  Wyobraź sobie gracza z wadami Russa ale bez jego zalet i atletyzmu.

Obu graczy należy unikać 

Fakt, że Van Exel to był jeden z największych dzbanów lat 90-tych, ale jeśli chodzi o talent i umiejętności strzeleckie to był dwie półki wyżej od DAR-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mameluk napisał:

Fakt, że Van Exel to był jeden z największych dzbanów lat 90-tych, ale jeśli chodzi o talent i umiejętności strzeleckie to był dwie półki wyżej od DAR-a

No 6 sezonów poniżej 40% FG 6 poniżej 42% FG i jeden najlepszy z 42% FG to rzeczywiście talent i umiejętności strzeleckie. 

W spurs wykręcił 68% FT 

W przedostatnim sezonie w PTB on był lepszy za 3 niż za dwa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ignazz napisał:

No 6 sezonów poniżej 40% FG 6 poniżej 42% FG i jeden najlepszy z 42% FG to rzeczywiście talent i umiejętności strzeleckie. 

W spurs wykręcił 68% FT 

W przedostatnim sezonie w PTB on był lepszy za 3 niż za dwa 

Ignaz.
Jedno nie wyklucza drugiego. Van Exel był bardzo utalentowanym koszykarzem i jednocześnie głupim czarnuchem mało rozgarniętym gościem z bardzo niskim b-ball iq, stąd wiele złych rzutów i niska skuteczność. To też było powodem, dla którego Lakers się z nim pożegnali.

Nie zmienia to jednak faktu, że był jednym z największych talentów lat 90-tych. Od DARa lepszy praktycznie we wszystkim.

Jak miał dzień i przebłyski zdrowego rozsądku to był absolutnie nie do obrony 1 na 1.

Przykładem niech będą WCSF z 2003 roku, gdzie przeciw Kings rzucał ponad 25 pkt na 61 %TS.

A był wtedy już po drugiej stronie rzeki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Spurs nie powinni się spieszyć więc plan C bym skreślił z miejsca, tym bardziej że Pop nie lubi takich c***owych zagrywek z budowaniem superteamów, to nie jest LeBron 

Ma fundamenty i czas, żeby zrobić dobry team jeszcze przed emeryturą

Czy na miejscu SAS szedł bym w wyższy pick w drafcie? Nie. Mają prospectów w opór więc po co kolejny? 

To potrzeba 

1. Masy VW, czyli czasu na budowę 

2. Weterana, który będzie mentorem dla młodych 

3. Kogoś, z kim VW będzie mógł trochę popracować nad techniką bo to nie Francja, tu warunkami nikogo nie pokona. A tak się składa że było w San Antonio dwóch takich dość ciekawych wysokich 

 

Najbliższe 2-3 lata na spokojną budowę a potem sky is the limit 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.