Skocz do zawartości

EAST FINALS Boston Celtics (2) vs. Miami Heat (8)


Koelner

Kto?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 17.05.2023 o 23:44

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, ptak napisał:

Ale teraz to już liczy się tylko "mój"

Heh o tym to akurat nie my zadecydujemy ale te ananasy na parkiecie we wtorek nad ranem.

12 minut temu, ptak napisał:

Celtics bardzo się starali żeby tego nie wygrać. Nie trafiali za 3, straty, spieprzone końcówka 

No a ten faul Horford'a który ich mógł kosztować wyjazdem na ryby to u takiego weterana jakieś kuriozum. Niby stary chłop a zachował się jak rookas, jakie tam Jimmy miał szansę trafić z tej pozycji w rogu?

Żałuje tylko, że oglądałem wcześniejszą część meczu bo tam nie było za wiele ciekawego poza grą Tatuma a nocka zarwana. Te cegły Jimmiego i Bama to sobie mogłem obejrzeć w box scorze a może mniej by to kłuło w oczy.

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wytrzymałem presji i oglądałem ostatnie 5 minut. Emocji na  połowę sezonu.

Nie zmienia to faktu, że i tak bym szukał wzmocnienia na ławce trenerskiej.

Teraz ważne czy Brogdon zagra, bo z ławki robi różnicę

 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bostonian napisał:

Celtics zj””””i po swojemu koncowke ale tym razem cudem wygrali. Big Al kryminal. Natomiast G7 to wg mnie caly czas 50/50.

Bilety zaczynaja sie od $900 wiec odpuszczam i obejrze w pubie w okolicach TD.

Tak ciekawości. Ile kosztuje bilet w sezonie na Celticd i na Bruins?

No szanse są 50/50, wygrają albo nie😉

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ptak napisał:

Tak ciekawości. Ile kosztuje bilet w sezonie na Celticd i na Bruins?

No szanse są 50/50, wygrają albo nie😉

W tym sezonie gdzie od poczatku byli w czubie tabeli bilety na Cs zaczynaly sie od ok $70 (rok temu wchodzilem za $10 dolarow i jak krol siadalem w pierwszych rzedach; nie mylic z courtside seats).

Bruins mieli mega sezon regularny i tam trzeba bylo placic od ok $150.

Najtaniej wychodza w sumie Red Sox gdzie bilety zaczynaja sie od $30. I w ramach ciekawostki wspomnie ze w czerwcu jeden z meczy bedzie organizowany pod haslem Polish Celebration, bez zadnego wsparcia sportowca/celebryty w stylu Gortata.

Co do ostatniej kwestii - kazdy mecz koszykowki sprowadza sie do prostego „wygra lub nie” co nie znaczy ze przeklada to sie na szanse 50/50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn.

Jak to mówią: ,,raz wygrasz tytuł, bo zbierzesz piłkę w ataku po trójce, a raz przegrasz finały, bo nie zbierzesz piłki w obronie po trójce''. No, a jak nie mówią, to powinni zacząć, Paulo BMFelho.

Game7 zapowiada się na ucztę hejtera (albo Butler i rw30, albo Celtics się rozwalą), win-win. 

Curry 2016, Durant 2016, LeBron 2012 i wcześniej - ciekawe kto jeszcze miał na sobie taką presję jaką będzie miał Butler w ostatnich latach. 

Wprawdzie pisałem @LeweBiodroSmoka, że z tym ucierpieniem legacy Butlera to trochę meme NBA dyskurs, ale wizerunek typa będzie rzeczywiście absolutnie skończony jak to przegra, tough guy act playoff Jimmy'ego zwieńczony wylotem w ECF z 3-0 po serii subpar występów to całkiem solidny wizerunkowy (i egzystencjalny, lol) kryzys, zwłaszcza, że typ jest stary i kolejnej takiej okazji może nie dostać. 

Ale może nie przegrają, ta seria jest zbyt nieprzewidywalna by uprawiać takie biadolenie, chociaż tak na oko Heat mogą być skończeni.

Bez sprawdzania, ale już w tym momencie wygranie trzech elimination games na wyjeździe w jednych playoffach to musi być jakiś ~rekord, tak że brawo Tatum. 

Śmieszne będą też te coachingowe dyskusje gdyby Spo wypuścił 3-0, a Mazzulla wrócił z 0-3. ;]]

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Zegar w realu =/= zegar na TV-grafice. 

Ale w realu też nie wyglądało by tam było 3 skeundy w momencie faulu. Chyba ,że tam sędziowie uznali ,że Horford zaczynał faulować już wcześniej ale to chyba wtedy nie powinny być 3 rzuty wolne

Inna sprawa ,ze tam w tej 4 kwarcie Boston otarł się o kompromitacje stulecia bo znowu trafili 4 pkt w ostatnie 5 minut. Uciekanie od odpowiedzialności. Dramatycznie to wyglądało.

A potem magiczna dobitka White po w sumie złej akcji bo ja nie sądze by to znowu Smart miał rzucać za 3.

Heat w tej serii i tym meczu nie zasłużyli na wygraną ale w sporcie to tak nie działa. Boston ma więcej talentu i lepsza obronę i w końcu  to pokazują ale jednak Heat czy Butler nie domknęli tej serii . Sam Butler gra gorzej ostatnio . Może mu braknie pary . Do tego Adebayo mocno się zsunął . Cięzko sobie wyobrazić by Heat wygrało mecz nr 7 . Butler by musiał zagrać  taki kosmos jak w meczu nr 2 na przykład.

By było jasne Butler przed faulem Horforda popełnił moim zdaniem błąd kozłowania no ale tego sędziowie nie mogli widzieć i nie mogli anulować faulu. Ale co do zegara to nie mam pewności z czego wynikało cofnięcie akurat na 3 sekundy..

Last 2 minutes raport będziie interesujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Julius napisał:

Alez pudła Robinsona, ależ fantastyczny Butle

Dlatego właśnie ogląda się całe mecze. Butler i Bam było fatalni dziś, nawet jeśli Jimmy miał zryw w q4.

Pretensje do rolesow z Heat są nie na miejscu, zwłaszcza że Duncan też miał swoje momenty w całym meczu. Jak można po tym meczu napisać że Butler był fantastyczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Lucas napisał:

Dlatego właśnie ogląda się całe mecze. Butler i Bam było fatalni dziś, nawet jeśli Jimmy miał zryw w q4.

Pretensje do rolesow z Heat są nie na miejscu, zwłaszcza że Duncan też miał swoje momenty w całym meczu. Jak można po tym meczu napisać że Butler był fantastyczny?

Martin, Vincent i Duncan zagrali zajebiście. W sumie ten run Duncana doprowadził do tego że w 4q Heat dogonili Celtów, a Martin i Vincent utrzymywali Heat przez 3 pierwsze kwarty.
Te końcówki Celtów to już klasyka gatunku. Co do Celtics to jeśli miałbym się do kogoś przyczepić to Grant Williams. Gość był kompletnie bezproduktywny w tym meczu. No i skuteczność za 3 całej drużyny raziła w oczy ( Tatum i Brown razem mieli 0-12 ). Poza tym nie wiem po co Mazula brał czas bodajże w 5 minucie 4q kiedy Celci szli z kontrą, a wcześniej trafili punkty.

Ostatni raz Balzers wyszli z 0-3 na 3-3 ale ostatecznie przegrali. W sumie były jeszcze 2 przypadki, ale jeden z nich to lata 50, a drugi w 1994 seria do 3 zwycięstw ... w sumie już nie raz było tak że po 0-2 drużyny wychodziły na 3-2, ale w serii do 4 zwycięstw.

Edytowane przez MA23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2023 o 09:11, LAF napisał:

Drużyna jest rozbita mentalnie. Będzie 0-4. 
 

 

 

W dniu 22.05.2023 o 09:56, Hoolifan napisał:

 

Gratki dla Heat - zamykamy to w G4, bo jesteście na kuponie, a nie lubię się stresować :)

 

W dniu 22.05.2023 o 19:21, Thomas napisał:

Dla mnie dzisiejszy Butler jest poziom wyżej jak ten Chicagowski, a jeśli chodzi o mentalność to stawiam go na równi z Jordanem.

 

W dniu 22.05.2023 o 21:18, MA23 napisał:

No cóż chyba finalistów już znamy w obu konferencjach, 

juanlaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

Jak można po tym meczu napisać że Butler był fantastyczny?

Jakbyś oglądał tylko ostatnie 3 minuty tak jak on - co zresztą zaznaczył to byś tak właśnie napisał.

Gdzie jest @rw30 wyjechał w Bieszczady czy czeka jednak na to, że Heat to easy zamknął w 7? No i kto założy temat na Finały?😁 Raz się wyrwał i akurat trafił na być może jedyny przypadek w historii gdy zdarzył się cud. Najpierw Rockets Hardena w G6 vs Golden State, później duży palec Duranta od Finałów Brody a teraz to..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Vice-kontorezerwowe napisał:
W dniu 22.05.2023 o 19:21, Thomas napisał:

Dla mnie dzisiejszy Butler jest poziom wyżej jak ten Chicagowski, a jeśli chodzi o mentalność to stawiam go na równi z Jordanem.

 

juanlaugh.gif

Game 7 rozstrzygnie kwestie jego mentalności.

Tak czy siak przejdzie do historii, albo jako lider który przegrał serię prowadząc 3-0, albo jako bohater siódmego spotkania, bo tylko on może wyrwać ten mecz dla Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.