Skocz do zawartości

[beGM Play-off '23 East 2nd Round] #1 76ERS (56-26) - #4 MAGIC (50-32)


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

kat miał niezły sezon xddd

uwaga uwaga

W RS zagrał 28 meczów, a w PO w każdym z pięciu spotkan team byl z nim na boisku grubo na -, a w dwóch meczach wyleciał za faule, w trzecim z nich miał foul trouble. 
Tu staje do walki o ECF i kryje sobie 1vs1 mvp ligi i goscia co wymusza najwiecej fauli w lidze i wygrywa sobie serie niosąc na plecach szkodnika Mitchella, dwoch fajnych rolesow i bandę nonfactorów vs Kyrie Maxey klay i MVP sezonu. 

xd begm nie przestaje mnie zaskakiwać 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał:

Smieszkujesz ale jeżeli obie ekipy grały na noże tok temu a obecnie jedna z nich co ledwo wygrała jest wyraźnie słabsza teraz to może to zastanawiać. 
w dalszym ciagu forsujesz koncepccje posiadania nazwiska co się nie sra zamiast popatrzeć na koncepty drużyn. Jak pasują i co grają. 

Trochę nudzi mnie narracja Kyrie grał fajnie w RS a KAT się obsral w Po. 
wspolnym mianownikiem obu graczy jest tylko RS w którym cel osiągnął KAT który miał niezły sezon 

widzisz, ja patrzę na to zgoła inaczej.

Primo, KAT nie miał niezłego sezonu, ciężko w ogóle powiedzieć by miał jakikolwiek sezon, bo on w RS zagrał o polowe mniej niż wiecznie kontuzjowany Paul George - ale to oczywiście zostało pominięte w opisach Magic, gdzie Grant Williams pełnił role strażaka ba centrze przez 2/3 sezonu (c*** w to, ze rl nba pokazała ze nie jest to rozwiązanie na więcej niż 5 minut, ważne było te 5 minut jak mniemam i można budować na tym narracje na cały sezon i PO jak robi to Alonzo) 

Secundo, O tym ze mi nie pasuje koncept drużyny Magic pisałem od lat i nic się w tym aspekcie nie zmieniło, poza tym ze aktualne Magic mam o polkę niżej niż najgorsze z Magic do tej pory - wiec nie widzę tutaj żadnej zmiany w moim nastawieniu, zawsze Alonzo prywatnie lubiłem i wymieniliśmy setki DMow, ale tez nigdy nie chwaliłem tego zespołu - xo zabawne, 76ers zwykle lubiłem jeszcze mniej bo uważam ze Tecu mając najlepsze karty na początku gry zupełnie z nich nie skorzystał i wielokrotnie został przepychany ze względu na to, ze był malo kontrowersyjny i to, ze nie ma teraz na koncie minimum 3 tytułów to jest grube WTF, a to ze w 23’ zbudował zespół który nie mając HCA na Zachodzie nie przeszedłby 1 rundy tylko to potwierdza, no offens oczywiście, to tylko moja obserwacja.

Nie forsuje posiadania nazwisk, jestem - być może- jednym z nielicznych tutaj którzy nie przywiązują uwagi do nazwisk, ale głównie do skillsetu- stad tez, tak jak przed sezonem mogłem napisać ze Nuggets to gołąb w klatce, który głośno sobie napierdala o szczeble w RS a i tak nie poleci, tak teraz byłbym w stanie napisać ze w serii z Lakers nie są skreśleni mimo ze to January ma lepsze nazwiska. Tak samo tez daje na Raptors w serii z Miami mimo, ze to ekipa z Florydy ma znacznie lepsze nazwiska. Generalnie, jestem elastyczny i potrafię docenić ze ktoś wypalił, a ktoś dał dupy.

No i na koniec, to co było rok wcześniej jest mało istotne z mojego punktu widzenia, bo liczy się to co jest tu i teraz, inaczej warto byłoby podpisywać przysłowiowego Jordana na FA i przekonywać ze gra jak w 96’, a wbrew pozorom jeśli chodzi o core to Magic tracąc Lowryego stracili znacznie więcej niż 76ers ktorzy stracili- nie wiem bo nie chce mi się szukać- jakiegoś Covingtona czy innych takich loskow których można zastąpić przysłowiowym Lylesem i wielkiej różnicy w sile zespołu nie ma.

Gwneralnie, jak wspomniałem, zarówno 76ers jak i Magic to są zespoły na 1 rundę na Zachodzie i by dostali oklep od big3 i Minnesoty (w pełnym składzie) i ten pojedynek to trochę wyścig żółwia ze ślimakiem, ale ze względu na dokonania w rl graczy 76ers daje na nich, bo ci chociaż potrafia wyciągnąć rogi, elo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Reikai napisał:

2. Towns w RL tez się nie popisuje w PO, dlaczego mam wierzyć że u nas wejdzie do Finałów konferencji i to chyba nie pierwszy raz?

 

8 godzin temu, Tecu napisał:

Najgorszy od rookie season?

Przecież KAT w rl musiał grać jako power forward przy Gobercie.

Macie tu do mnie pretensje o coś, co u mnie nie ma miejsca.. 

ja mam jasny i klarowny podział ról. Ile jeszcze razy musze powtarzać, że wysokich graczy których mam podpisywałem z myślą o jak najlepszym obudowaniu KATa?

Jak uznacie, że Trey Lyles powstrzymuje tu KATa - spoko, tylko ja mówię - Sprawdzam! w offseason - bo do tego się to sprowadza.. Ktoś w naszych 76ers tego KATa musi powstrzymać.KAT miał w tym sezonie 4,8as. - nieznacznie podnosząc swój rekord, fajnie też znajdował Goberta w rl. Tu by się to kończyło po przejęciu go przez Embiida odegraniami do Gordona, czy kogoś innego i łatwymi punktami. 

Magic mają głębszy, kompletniejszy i stabilniejszy skład. Kropka. 

 

A poza tym.. ile ja mam w tym temacie ignorowanej treści.. niewiarygodne.. :) Nie tylko serię zacząłem od 0-3 (LBS chociaż głosem pokazał, że seria była zacięta dając 4-3, ale RonnieArtestics ze swoim 4-1 nawet nie zachowywał pozorów obiektywizmu) , ale masz Tecu 3 wiernych sojuszników w serii ze mną ;) Widzisz jak w naturze wszystko się wyrównuje - brak głębi w składzie wyrównały Tobie 3 niezawodne miecze w naszym temacie 💪

seria jest bardzo wyrównana i dlatego zdecydowałem się kontynuować wczoraj dyskusję, ale już naprawdę kończę, gdyż wszystko zostało powiedziane.

Dziękuję i pozdrawiam GM Magic

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Ktoś w naszych 76ers tego KATa musi powstrzymać.KAT miał w tym sezonie 4,8as.

niech ktoś bez ignora pokaże Alonzo znaczenie statsu ast/to ratio 

może też mu pokazać staty z PO gdzie KAT ma 2ast przy 3.8 straty, ale to może nie wszystko naraz bo znowu będzie musiał 2 lata kminić by i tak nie ogarnąć 

aha @Alonzo 

wiadomo - ja jestem trochę pierdolnięty, Ty jesteś trochę pierdolnięty 

ale obaj wiemy, że i tak to wszystko czytasz 

niemniej taktyka zacna, może nawet wypalić

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo

Dziękuję za serię, jest mi przykro, bo wiem, że to przeżywasz bardzo plus to co się dzieje w realu z Twoimi Miami. Ciężkie dni dla Ciebie, mam nadzieję, że Heat przejdą Boston i humor się Tobie poprawi. Powodzenia!

Do zobaczenia być może za rok? Głowa do góry!

Dziękuję za głosy, zdaję sobie sprawę, że to nie było łatwe, bo było dość blisko i obydwa zespoły nie zachwyciły w PO. 

Jak dla mnie prawdziwym finałem naszego beGM jest finał zachodu i jakakolwiek drużyna wschodu, która by awansowała, będzie tłem tylko. 

I jeszcze jedno @Alonzo

Nie szukaj spisku, winnych itd. Naprawde nie warto, szkoda życia. Ciesz się nim!

Raz na wozie, raz pod wozem. To mogłem być też ja i nie miałbym pretensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.