Skocz do zawartości

[beGM Play-off '23 East 2nd Round] #1 76ERS (56-26) - #4 MAGIC (50-32)


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, LAF napisał:

Przecież nie można tak porównywać. Klay miał takie pozycję , że mógł sobie na fajkę pójść i wrócić i tak by oddał rzut i ich nie trafiał a podejrzewam, że Donovan był ściśle kryty. 

Nie musisz nic podejrzewać, Mitchell był 5/21 z open i wide open trójek w playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się umniejszanie Kyriemu bo Mavs nie weszli do PO podczas gdy zagrał on fajny sezon I 30 min Beverleya mimo że on w tej serii jest niegrywalny i uprawia sobie jogging co najwyżej, a jednym argumentem zachwalającym go jest "bo chciałbym go w RL Heat" pięknie Tecu wypunktował go.

Bardziej ufam firepower Sixers niż Magic zdecydowanie, ale jednocześnie Magic mają swoje argumenty, mają nieźle D i Mitchell powinien zagrać lepsza serie niż z Knicks, ale Towns to raczej się popłacze w ewentualnej serii z Embiidem, mimo że ten drugi tez zbyt twardy się nie okazał.

Nie wiem, czytam, czytam i na ten moment rzut monetą, bo najchętniej bym zagłosował na remis.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ernie9005 napisał:

Zgadzam sie, ze to trudna seria do oceny.

Ale co do Mitchella- nie twierdze, ze zagral genialne play offy, ale nie mozna tracic z pola widzenia faktu, ze na luzie wszedl do all nba 2skladu sezonu regularnego po pierwszym sezonie gry w Cavs i dodatkowo u nas w 1. rundzie PO bez problemu przeszedl Pistons. Wiec czemu mialby akurat teraz spekac grajac w druzynie od lat budowanej pod niego, kiedy naprzeciwko stana obroncy pokroju Maxeya, Klaya i Roddy'ego, ktorym daleko w defensywie do wszechmocnego Josha Harta z rl Knicks? I to w sytuacji, kiedy g1 jest latwe do wziecia dla Orlando z uwagi na absencje Embiida i mozna nabrac wiatru w zagle. Tu trzeba miec na Mitchella naprawde solidnego obronce-buldoga, zeby go ograniczyc, a takich w Sixers nie widze. 

Byku, ja to doskonale pamietam jak Mitchell został zmieciony z PO przez Teranca Manna w zespole który był budowany pod niego przez wiele lat i gdy tez był w all nba.

Mitchell to typ gracza który albo jest hot albo jest pizda, co w połączeniu z Townsem który zwykle jest pizda stanowi all time pizda skład.

Sorry za użycie przekleństw, ale „pizda” w tym kontekście nie ma zamiennika ani w języku polskim ani angielskim.

Alonzo cały czas stara się gadać o głębi ale jaka to jest glebia w tych Magic? Ja tu widzę maks 6 graczy którzy dostawaliby minuty na poziomie PO, z czego 2 byłoby ograniczanych do 10 min maks.

Orlando ma 2 (!!) graczy którzy potrafia kozlowac i jest to jedyna dwójka grajków którzy potrafia grać 1na 1 - umiejętności niezbędnej na poziomie PO w NBA - turaj masz Mitchella a drugim jest…. Quickley.

Wyłączysz te dwójkę i kto tam będzie konstruował ofensywę? Beverley czy Kendrick Nunn? 

Magic maja okropny fit, te wszystkie zarzuty w stosunku do 76ers to jest opisanie swoich problemów i przeniesienie ich na druga stronę z nadzieja ze nikt się nie połapie.

Tak jak uważam ze 76ers byli przez lata pchani po PO i ich wyniki były mocno zawyżone względem realnej wartości, tak w tej serii mam ich wyżej, bo choć dalej Tecu zbudował skład w którym brak synergii, tak ma chociaż graczy którzy maja jaja i potrafia wygrywać serie biorąc na siebie odpowiedzialność, Magic tego nie maja, są wytworem fantazji Alonzo. 


Gdyby mieli chociaż jednego sprawdzonego lidera w swoich szeregach to mógłbym to kupić, a Alonzo zbudował takie rl Heat tyle ze brakuje mu Butlera, czyli typa z jajami który potrafiłby oddać swoje rzuty dla dobra drużyny - Mitchella naoglądałem się wystarczająco w życiu by powiedzieć ze z pewnością taka osoba nie jest, a KAT to KAT czyli miękka faja, który nie oddaje rzutow dla dobra drużyny, tylko oddaje je bo mdleje na widok możliwości spudłowania kluczowego rzutu, bo jak zauważyłem w pierwszym akapicie - jest pizda. 

Tyle ode mnie, ryby złapcie sobie sami, ode mnie dostaliście wędkę 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Alonzo napisał:

U mnie sie krytykuje KATa, który w rl zmuszany jest do roli pfa a u mnie gra cały czas jako center

No to sprawdzamy

Gobert i KAT w PO on/off

http://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612750&Season=2022-23&SeasonType=Playoffs&PlayerIds=1626157,203497&OnlyCommonGames=true

KAT grał gorzej bez Goberta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Reikai napisał:

Nie podoba mi się umniejszanie Kyriemu bo Mavs nie weszli do PO podczas gdy zagrał on fajny sezon I 30 min Beverleya mimo że on w tej serii jest niegrywalny i uprawia sobie jogging co najwyżej, a jednym argumentem zachwalającym go jest "bo chciałbym go w RL Heat" pięknie Tecu wypunktował go.

 

Beverley miał 1 głos w tym sezonie do 2nd Defensive Team co wrzuciłem w tym temacie - wiem, że 1 głos to niewiele znaczy, ale koliduje z "wypunktowaniem przez Tecu" - jak to ująłeś, bo przynajmniej jedna osoba, która ma realny wpływ na rzeczywiste wyniki  się z tą tezą nie zgadza.

Podałem tez statsy, gdzie widać, że Bev to plusowy obrońca - zresztą oglądałeś rl Bulls dla LaVinea, więc powinieneś widzieć jaka tam zaszła zmiana po jego dołączeniu do Chicago. Odróżnijmy opinię pajaca jaką ma na forum od jego rzeczywistej gry. U mnie wchodzi w buty weterana po Lowrym do s5. Polecam też jego grę w playoffs z KATem w poprzednim sezonie. Trochę za dużo tu skrajności - Towns by się właśnie nie popłakał przy Bevie. Tu jest potrzebny taki gracz z charakterem i doświadczeniem. 

Nasunąłeś mi jeszcze jedną oczywistą przewagę moich Magic - ja nie mam problemu z faulami przy mojej głębi, mam sporo mięsa armatniego. 76ers nie mogą sobie na to pozwolić - każdy problem ich liderów z faulami to tragedia, a zatem obrona 76ers raczej nie byłaby za dobra.

Irving będzie grał iso - gdzie tu kreowanie Klaya, czy Maxeya? - cały czas jest to ignorowane. Niech sobie klepie tą piłkę przez 20 sekund akcji. 

76ers poza bardziej lubianymi na forum nazwiskami nie mają żadnych atutów. Nie mają przewagi parkietu (g1 bez Embidda), nie mają ważnych graczy rotacji - McDaniels i Clarke, nie mają ławki, nie mają głębi, nie mają zbiórki, nie mają defensywy na obwodzie, a mają osamotnionego Embiida na barkach którego jest cała defensywa. Ten krytykowany wg Ciebie Irving od czasów jak nic w rl nie osiągnął od 2016 roku tu dwukrotnie grał w Finale BeGM i zdobył nawet raz mistrzostwo z Knicks (zresztą z Gobertem, który ponoś w rl jest niegrywalny w playoffs).

Porównując z poprzednim sezonem ja mam mocniejszy skład, a 76ers mają słabszy, ale znów mogę przegrać 4-3 :) bo.. Embiid i Irving..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ignazz napisał:

To chętnie bym poczytał porównanie rok do roku. 

W 76ers brak - Covingtona, Whitea, Anthonego, Duncana Robinsona, kontuzjowani - McDaniels i Clarke. Doszedł Trey Lyles i David Roddy

U mnie brak - Bouchera, Bircha, Lowrego (grał wtedy w połowie serii), doszli - Gafford i Bev.

32 minuty temu, Tecu napisał:

Tak, zgadza się - Wolves przegrali w I rundzie z drużyną, która aktualnie czeka w Finale na kogoś z pary Celtics/Heat. Podajesz statsy które u nas nie miałyby swojego odzwierciedlenia w serii.

No i KATa całkiem nieźle krył mój Gordon. 

Na szczęście w naszej serii nie masz takiego gracza jak Gordon..

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Alonzo napisał:

Beverley miał 1 głos w tym sezonie do 2nd Defensive Team co wrzuciłem w tym temacie - wiem, że 1 głos to niewiele znaczy, ale koliduje z "wypunktowaniem przez Tecu" - jak to ująłeś, bo przynajmniej jedna osoba, która ma realny wpływ na rzeczywiste wyniki  się z tą tezą nie zgadza.

poważna dyskusja, wchodzimy na wyższy poziom, może jeszcze zmienię głos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Beverley miał 1 głos w tym sezonie do 2nd Defensive Team co wrzuciłem w tym temacie - wiem, że 1 głos to niewiele znaczy, ale koliduje z "wypunktowaniem przez Tecu" - jak to ująłeś, bo przynajmniej jedna osoba, która ma realny wpływ na rzeczywiste wyniki  się z tą tezą nie zgadza.

Nie no, szanujmy sie z tymi glosami

 

Godzinę temu, Alonzo napisał:

 

Podałem tez statsy, gdzie widać, że Bev to plusowy obrońca - zresztą oglądałeś rl Bulls dla LaVinea, więc powinieneś widzieć jaka tam zaszła zmiana po jego dołączeniu do Chicago. Odróżnijmy opinię pajaca jaką ma na forum od jego rzeczywistej gry. U mnie wchodzi w buty weterana po Lowrym do s5.

Wiele bylo powodow dla ktorych Bulls ssali w tym sezonie, ale caly sezon  grali mniej wiecej to samo, czyli wygrywanie z contenderami i przegrywanie meczow z tankerami, do tego ujebali SPOKOJNIE 10 meczow ktorych nie powinni przez jakies dziwne buzzery, bledy sedziowskie(chociazby z RL Cavs strasznie ich przekrecili dwukrotnie), swoje dziwne bledy itd. Nie wspominajac o tym, ze Lavine do stycznia sie ogarnial z kontuzji, gdzie potem prawie podwoil liczbe wejsc na kosz i nieefektywnych 22-23 PPG zrobil potem pod koniec efektywne 28 PPG z 2x wiecej osobistych na mecz, to ze Coby Whtie na koniec sezonu wystrzelil. Doceniam wplyw Beverleya na szatnie, ale tu bym powiedzial ze bardziej pomoglo zabranie minut  Ayo niz Beverley, wsadzilbys tam Laczynskiego i tez by bylo gitara, Ayo to byl najgorszy starter w RL NBA podejrzewam, zdecydowanie nie czas na taka role. Jak spojrzysz na miesiac po miesiacu Bulls, to krecili sie caly czas wokol tego samego bilansu, w marcu zrobili najlepszy gdzie Lavine zrobil efektywne 28 ppg, Derozan efektywne 24 ppg, super byl Coby itd itp. Beverley przy 30 minutach na mecz w PO zakladam, ze konczy sie tak jak w playinach czyli joggingiem, nie rzuca za trzy, nie kreuje, a na pewno nie jest plastrem na Kyriego ktorego strasznie tu nie doceniasz.

Szatnia szatnia, ale nie oszukujmy sie, Beverley 30 min w PO to nieporozumienie, zeszloroczni Wolves byli fajna historia, ale przegrali bo wlasnie mieli soft Townsa, przegrali kilka meczow ktore powinni wygrac, Beverley z graczy grajacych >30 min mial najgorszy net rating, no nie robmy z niego jakiegos diference makera bo fajnie mowi w szatni.

 

Godzinę temu, Alonzo napisał:

 

Irving będzie grał iso - gdzie tu kreowanie Klaya, czy Maxeya? - cały czas jest to ignorowane. Niech sobie klepie tą piłkę przez 20 sekund akcji. 

 

A tego to juz w ogole nie rozumiem, kiedy ostatni raz widziales Kyriego?

Kyrie w Nets 27 ppg 5.3 ast 60TS%, 37% za trzy, 29.7 USG%
Kyrie w Mavs 27 ppg 6.0 ast,  63TS%, 39% za trzy, 27.4 USG%

Kyrie przy chyba najwiekszym mozliwym ballhogu byl bardziej efektywny, lepiej podawal i do tego mial najmniej pilki w karierze od 2014/2015 i wyszlo mu to na dobre. Skad wytrzasnales to ISO 20 sekund? Przeciez on kompletnie tak nie gra, pomyliles go chyba z Hardenem z Rockets. Pomijajac, ze to nie sa czasy Tomasa Pacesasa z Prokomu Trefl ze rozgrywajacy musi wszystkich ustawiac w druzynie i kreowac kazdemu rzut, ruch pilki?Gravity Embiida? Lamanie pierwszej linii jak Kyrie pojedzie Beverleya i rozrzut?

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Alonzo napisał:

Tak, zgadza się - Wolves przegrali w I rundzie z drużyną, która aktualnie czeka w Finale na kogoś z pary Celtics/Heat. Podajesz statsy które u nas nie miałyby swojego odzwierciedlenia w serii.

Nie ma to znaczenia z kim grali, bo nie chodzi o to, że zagrał słabo.

Ty masz tezę, że na C by zagrałby lepiej a ja przedstawiam fakty, że drużyna z nim, ale bez Goberta grała jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 minut temu, Reikai napisał:

 

A tego to juz w ogole nie rozumiem, kiedy ostatni raz widziales Kyriego?

Kyrie w Nets 27 ppg 5.3 ast 60TS%, 37% za trzy, 29.7 USG%
Kyrie w Mavs 27 ppg 6.0 ast,  63TS%, 39% za trzy, 27.4 USG%

Kyrie przy chyba najwiekszym mozliwym ballhogu byl bardziej efektywny, lepiej podawal i do tego mial najmniej pilki w karierze od 2014/2015 i wyszlo mu to na dobre. Skad wytrzasnales to ISO 20 sekund? Przeciez on kompletnie tak nie gra, pomyliles go chyba z Hardenem z Rockets. Pomijajac, ze to nie sa czasy Tomasa Pacesasa z Prokomu Trefl ze rozgrywajacy musi wszystkich ustawiac w druzynie i kreowac kazdemu rzut, ruch pilki?Gravity Embiida? Lamanie pierwszej linii jak Kyrie pojedzie Beverleya i rozrzut?

Dobrze, ale Ty piszesz o statsach, które nie przekładają się na wyniki drużyn Irvinga, który ciągle zmienia kluby (mem z początku) - w tym sezonie Nets i Mavs.. Więc czemu to u nas miałoby działać? 

Rola Beva jest utrudnianie gry Irvingowi - pokaż mi lepszego obrońce 76ers na Mitchella.

13 minut temu, Tecu napisał:

Nie ma to znaczenia z kim grali, bo nie chodzi o to, że zagrał słabo.

Ty masz tezę, że na C by zagrałby lepiej a ja przedstawiam fakty, że drużyna z nim, ale bez Goberta grała jeszcze gorzej.

Zgodzę się z Tobą, jak dasz Treyowi Lylesowi kontrakt 2+1PO w wysokości MLE, bo to jedyna możliwość, by Twoja teza się ziściła bo nie masz Gordona, a McDaniels, jest kontuzjowany.

Tecu.. Powtarzamy cały czas to samo, tylko innymi słowami..

Średnio w meczu grasz 3 z 4  - Embiid/Irving/Klay/Maxey i dwoma z grupy - Lyles/Drummond/Roddy/Hyland/Duarte. - przecież tu w większości matchupów mam przewagę bo mogę sobie ustawić lepsze mając więcej możliwości. 

Dziękuję 

Miłego wieczoru :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

 

Dobrze, ale Ty piszesz o statsach, które nie przekładają się na wyniki drużyn Irvinga, który ciągle zmienia kluby (mem z początku) - w tym sezonie Nets i Mavs.. Więc czemu to u nas miałoby działać? 

Rola Beva jest utrudnianie gry Irvingowi - pokaż mi lepszego obrońce 76ers na Mitchella.

Zgodzę się z Tobą, jak dasz Treyowi Lylesowi kontrakt 2+1PO w wysokości MLE, bo to jedyna możliwość, by Twoja teza się ziściła bo nie masz Gordona, a McDaniels, jest kontuzjowany.

Tecu.. Powtarzamy cały czas to samo, tylko innymi słowami..

Średnio w meczu grasz 3 z 4  - Embiid/Irving/Klay/Maxey i dwoma z grupy - Lyles/Drummond/Roddy/Hyland/Duarte. - przecież tu w większości matchupów mam przewagę bo mogę sobie ustawić lepsze mając więcej możliwości. 

Dziękuję 

Miłego wieczoru :) 

weź mnie odblokuj Byku xd dostałeś już odpowiedzi na swoje pytania xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Alonzo napisał:

 

Dobrze, ale Ty piszesz o statsach, które nie przekładają się na wyniki drużyn Irvinga, który ciągle zmienia kluby (mem z początku) - w tym sezonie Nets i Mavs.. Więc czemu to u nas miałoby działać? 

Rola Beva jest utrudnianie gry Irvingowi - pokaż mi lepszego obrońce 76ers na Mitchella.

 

1. Kyrie grał fajnie i w Nets i Mavs w tym sezonie, a Mavs poza PO to ani jego, ani Luki wina imo

2. Towns w RL tez się nie popisuje w PO, dlaczego mam wierzyć że u nas wejdzie do Finałów konferencji i to chyba nie pierwszy raz?

3. Sixers nie mają obrońców na obwodzie przez kontuzje McDanielsa, dlatego jest u mnie 3:3 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

To kogo niby ? 

Kontuzje juz po wymianie, brak zaatakowania kogoś pod kosz, przejebany smalball że słabym podkoszowymi, brak ławki i personelu a na koniec Cuban który miał 50/50 na wejście do playinow I posadził wszystkich.

Luka I Kyrie grali bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

imo brakuje wspomnienia serii z Knicks by poznać pełen kontekst tej rywalizacji

Smieszkujesz ale jeżeli obie ekipy grały na noże tok temu a obecnie jedna z nich co ledwo wygrała jest wyraźnie słabsza teraz to może to zastanawiać. 
w dalszym ciagu forsujesz koncepccje posiadania nazwiska co się nie sra zamiast popatrzeć na koncepty drużyn. Jak pasują i co grają. 

10 minut temu, Reikai napisał:

1. Kyrie grał fajnie i w Nets i Mavs w tym sezonie, a Mavs poza PO to ani jego, ani Luki wina imo

2. Towns w RL tez się nie popisuje w PO, dlaczego mam wierzyć że u nas wejdzie do Finałów konferencji i to chyba nie pierwszy raz?

3. Sixers nie mają obrońców na obwodzie przez kontuzje McDanielsa, dlatego jest u mnie 3:3 :P

Trochę nudzi mnie narracja Kyrie grał fajnie w RS a KAT się obsral w Po. 
wspolnym mianownikiem obu graczy jest tylko RS w którym cel osiągnął KAT który miał niezły sezon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Tecu napisał:

Najgorszy od rookie season?

Daj spokój przecież to ignorant. 
 

trzeba być niezłym dzbanem, żeby napisać „kat mial niezły sezon” jako argument w serii przeciwko MVP sezonu, który owszem zagrał kiepsko dwa ostatnie mecze PO, ale i tak mial dwa razy lepsze play offy niż wspomniany Towns.. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.