Skocz do zawartości

WCF: (1) Nuggets vs (7) Lakers


BMF

WCF title  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. WCF title



Rekomendowane odpowiedzi

Lolkers Nation, poproszę trochę zobiektywizowanego optymizmu, bo coraz mocniej widzę tu matchupowy gangbang na korzyść Kurczaczków, ale może uprawiam nieświadome reverse jinxowanie.

Nie chcę uprawiać pitu pitu rodem z ESPN, ale trochę legacy seria dla Davisa, typo może cichaczem zrobić by far najlepsze playoff resume swojego pokolenia. 

6 minut temu, BMF napisał:

typo może cichaczem zrobić by far najlepsze playoff resume swojego pokolenia

Co w sumie dobrze pokazuje jak LeBron i Curry do spółki ze Snakem zabetonowali NBA. ;] 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Lolkers Nations, poproszę trochę zobiektywizowanego optymizmu, bo coraz mocniej widzę tu matchupowy gangbang na korzyść Kurczaczków, ale może uprawiam nieświadome reverse jinxowanie.

Nie chcę uprawiać pitu pitu rodem z ESPN, ale trochę legacy seria dla Davisa, typo może cichaczem zrobić by far najlepsze playoff resume swojego pokolenia. 

KCP był robiony przez Bookera, to co dopiero Reaves z nim zrobi. Co tego ceglarz

Gordon będzie trafiał 27% za trzy, a w obronie będzie non factorem. Kryć to sobie można jumperkujacego Duranta, a nie króla.

Jakieś Brauny dalny i wujek Jeff nie mają prawa być na boisku.

MPJ, Jamal i Jokic będą peklowani w każdą dziurę w obronie pick and rolli, a jak będą w 3 na boisku razem to tylko sobie wybieramy kto tym razem się wypina.

Pączek robi 27 9 8 w tej serii i oddycha rękawami biegajac za niemieckim murzynem na picku.

Lakers w 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

odsłoń głosy -> każdy chce z nas się bogacić kosztem wiedzy userów ;]

Done.

3 minuty temu, Reikai napisał:

Lakers w 5.

O taką obiektywną ocenę mi chodziło, dzia. 

Zrzut-ekranu-2023-05-16-o-11-14-45.png

Zrzut-ekranu-2023-05-16-o-11-15-08.png

Pamiętajcie kto był prawdziwym fanem Jokicia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lorak napisał:

nuggets 4-1 ale to i tak bez znaczenia, bo celtics rozniosą każdego ; ]

z jednej strony tak (tak już wychodząc w przyszłość*) to C's sa kompletni i b.dobrze maczapują się z Nuggets z drugiej strony 4-2 z Hahahawks i 4-3 z 76srers szału nie robi 

* czego nie powinienem robić bo to okrutne jinxowanie, więc jbc to będzie Twoja wina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep ty się już nie zaliczasz do fanów Jokica bo za mało wrzucasz na Embiida a patrząc na ostatnie tygodnie to chyba najnowszy wymóg.🤷‍♂️

Lakers dostaną w pysk bo nie ma kto zatrzymać Joka. Davis nawet w formie z banki różnie sobie z nim radził a teraz Serb jest lepszy, szybszy i pewniejszy swojego skilla. Sorry ale Dwight jest bodajże gdzieś na Tajwanie i tym razem nie uratuje sytuacji. Z Jokiem granie co 2 mecz u Davisa już nie przejdzie a backup nie istnieje. Do tego KCP pewnie też chętnie się przypomni widowni ze Staples.

1 minutę temu, lorak napisał:

nuggets 4-1 ale to i tak bez znaczenia, bo celtics rozniosą każdego ; ]

Co możesz napisać innego? Przecież analitycy ESPN już wydali wyrok więc musisz trzymać partyjną dyscyplinę.🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Dla mnie właśnie to jest final, bo imo Celtics są słabsi niż rok temu i nie będą faworytem ani z Nuggets ani rozpędzonymi Lakers.

czo Ty piszesz?

na papierze to ciągle C's są nr 1, luźno

Teraz, vero1897 napisał:

@julekstep ty się już nie zaliczasz do fanów Jokica bo za mało wrzucasz na Embiida a patrząc na ostatnie tygodnie to chyba najnowszy wymóg.🤷‍♂️

ja już jestem na kolejnym etapie po prostu!

chcę go przemilczeć żeby pamiętano tylko o Największym z Wielkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

czo Ty piszesz?

na papierze to ciągle C's są nr 1, luźno

Przed Po tez tak myślałem, ale te po ich mocno męczą jak dla mnie, a jeszcze bardziej moje oczy, Mazzuli zajęło że 4 mecze ogarnąć że Grant Williams na Embiidzie to kiepski pomysł, ich atak to 1 na 1 i kickouty, no totalnie nie jestem rozjechany Celtami.

A poza tym są zieloną sraczką i jak Lakers mają odpaść, to z bałkańskim mistrzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

Przed Po tez tak myślałem, ale te po ich mocno męczą jak dla mnie, a jeszcze bardziej moje oczy, Mazzuli zajęło że 4 mecze ogarnąć że Grant Williams na Embiidzie to kiepski pomysł, ich atak to 1 na 1 i kickouty, no totalnie nie jestem rozjechany Celtami.

A poza tym są zieloną sraczką i jak Lakers mają odpaść, to z bałkańskim mistrzem.

no to że się męczą w playoffach póki co to w ogóle otwiera furtkę do dyskusji :) 

ale imho każda seria to nowy rozdział a oni są najbardziej kompletni (i to tak tier wyżej w tym względzie niż reszta) + świetnie się maczapują z Nuggets (z LAL w sumie też nieźle)

 

trzeba więc to napisać -> GO JIMMY! GO @Alonzo! GO UDONIS!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw.

LeBron bierze tytuł po jakiejś świetnej indywidualnej serii Jokicia i...

Embiidowcy wyjaśnieni.

Hardenowcy wyjaśnieni.

Jordanowcy wyjaśnieni. 

Czy to nie byłby koniec e-nba i zostałoby nam czytanie z popcornem shitpostingu z tematu politycznego, bo już nie byłoby o czym dyskutować?

Nie wiem, ale się domyślam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

czego nie powinienem robić bo to okrutne jinxowanie, więc jbc to będzie Twoja wina!

jinxowanie nie ma sensu w tym roku, bo kto by nie wygrał to będzie super: Jokic uciera nosa Embiidowi i zbliża się do GOAT, LJ utwierdza pozycje jako GOAT i AD ucisza krytyków, celtics GOAT organizacja, a Butler GOAT performance, bo inaczej tego składu do tytułu nie dociągnie. innymi słowy będzie epicko ; ]

2 minuty temu, BMF napisał:

Btw.

LeBron bierze tytuł po jakiejś świetnej indywidualnej serii Jokicia i...

Embiidowcy wyjaśnieni.

Hardenowcy wyjaśnieni.

Jordanowcy wyjaśnieni. 

Czy to nie byłby koniec e-nba i zostałoby nam czytanie z popcornem shitpostingu z tematu politycznego, bo już nie byłoby o czym dyskutować?

Nie wiem, ale się domyślam.

na realgm jest sonda i zdecydowana większość fanów Jordana nie zmieni zdania nawet jeśli LJ zdobędzie tytuł…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

panie, na ESPN czytam tylko boxy.

Lubisz się bawić w cyferki i analizę to pasujesz do tej grupy. A jak jedna część analityków co mówi to przecież musi być to prawda inaczej by wyszło, że część z nich się myli a to przecież niemożliwe.

4 minuty temu, lorak napisał:

celtics GOAT organizacja, a Butler GOAT performance, bo inaczej tego składu do tytułu nie dociągnie.

Jak Heat wygrają bandą undrafted graczy to raczej oni będą wtedy GOAT organizacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał:

Dla mnie właśnie to jest final, bo imo Celtics są słabsi niż rok temu i nie będą faworytem ani z Nuggets ani rozpędzonymi Lakers.

Myślę, że mocno się mylisz, Celtics są mocni i na pewno Nuggets nie będą mieli łatwej przeprawy w finale. Inna sprawa, że na pewno Nuggets będą bardziej wypoczęci przed finałem, z drugiej  strony mogą być bardziej zardzewiali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

Heat bierze tytuł po jakiejś świetnej indywidualnej serii Butlera i...

Wszyscy wyjaśnieni.

Czy to nie byłby koniec e-nba i zostałoby nam czytanie z popcornem shitpostingu z tematu politycznego, bo już nie byłoby o czym dyskutować?#Heatculture

Poprawiłem.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.