Skocz do zawartości

IHWC 2023


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniały sukces Łotyszy - pierwszy raz w historii zagrają w półfinale..Silovs przetrwał oblężenie,co tam się czasami działo pod bramką :)

Szwedzi popełnili błąd przy 3 bramce,była szansa na nieuznanie gola.W sumie dobrze :)

Półfinał w Tampere,więc kibice Łotwy powinni dać radę.Z takim wsparciem i takim bramkarzem wszystko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Sewer napisał:

Specyficzne są to mistrzostwa muszę przyznać ale nie powiem cieszy mnie wygrana Łotyszy po tych wypowiedziach Lindstroma i takiej ogólnej buty Szwedów, widocznie trzeba się jednak trochę bardziej postarać :)

Dokładnie to samo przyszło mi do głowy.Chętnie teraz bym posłuchał opinii Lindstroma.....chociaż Szwecja to stan umysłu,więc głębszych refleksji raczej nie można oczekiwać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne mistrzostwa, przyjemniej się ogląda niż po nhl. Niemcy z drugiego (trzeciego?) szeregu mają już medal w kieszeni. To ta cała zatwardziała, skostniala metoda wyłaniania medalistów. Jeden mecz I dziękuję. Szkoda na prawdę mocno Kubalika, który robił cała grę Czechom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Niemcy wymyślili akcję w dogrywce. Chyba z 30 sekund stali za własną bramką. Wyjeżdzali  icofali się. Po czym jedno podanie. Kolo idzie na kontre mija obrońcę i trafia. Uśpili Amerykanów czy jak ?

Kanada ma lepsze nazwiska . chyba najlepsze na tych mistrzostwach ale Niemcy ostatnie mecze złapali formę. Byłaby mega sensacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2023 o 12:10, Larry Legend napisał:

.Moja połowica nie będzie narzekać,bo Praga jej wyjątkowo nie podeszła ostatni

Ale nie podeszła turystycznie ? Czy inne powody. Bo jeśli liczysz ,że Ostrava jest ładna to mozesz sie rozczarować. Nie lubię PRagi bo jest cukierkowata ale Ostrava to takie przemysłowe miasto bardziej  taki czeski Bytom niż czeski Zamość.. 

Z dużych czeskich miast któe iwdziałem to tylko Pilzno było bardziej bezbarwne choć byłem tam ostatnio jakieś 10-12 lat temu więc może przeszło metamorfozę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Ale nie podeszła turystycznie ? Czy inne powody.

Widoki piękne,Architektura jak najbardziej na plus.Tyle,że było kilka krzywych sytuacji z inżynierami i lekarzami o specyficznym odcieniu skóry.Jedna z osób będących na wycieczce pozbyła się tego i owego na Starym Mieście.Fakt,że zapewne była nieostrożna,ale niesmak pozostał.

W przypadku Ostrawy liczę właśnie na jej prowincjonały charakter.Osobiście to ja jestem dziad z lasu,im mniej ludzi tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.