Skocz do zawartości

2 runda na Wschodzie Celtics kontra 76ers


ptak

Kto wygra   

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra

    • Celtics 76 4-0
      3
    • Celtics 76 4-1
      11
    • Celtics 76 4-2
      20
    • Celtics 76 4-3
      6
    • Celtics 76 0-4
      1
    • Celtics 76 1-4
      1
    • Celtics 76 2-4
      7
    • Celtics 76 3-4
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Co my robimy tym Hardenem?

My otwieramy oczy niedowiarkom. Mówimy to jest nasze przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo.

I nikt nie ma prawa się przyczepić bo to jest Miś znaczy Harden Filadelfijski.

Trzeba przyznać że Harden zagrał genialny mecz. Wczoraj Curry zrobił 50 pkt ale Harden kolejny raz w tych PO bomabrduje zza łuku i nie robi wjazdów z wymuszeniem fauli. W serii z Nets było kilku niedowiarków co twierdziło ,ze to symptom ,że Harden się skończył bo już nie ma sił na wjazdy. A on sobie tak pyka. Trafia te trójki. Zamiata kolejnych dobrych obrońców pod dywam . I robi sobie kolejny protokół zniszczenia. Hardena wymuszającego faule nie da się ogladać i nie da się lubić. Harden robiący to co robi od początku tych PO jest ulubieńcem tłumów

Na dłuższą metę potrzebują Embiida ale trzeba też sobie powiedzieć ,ze 76ers dostają w tych PO ogrom od swoich zadaniowców. Melton czy Maxey byli rewelacyjni. Harris gra dobrze. Reed to nie jest Joel ale nie pękł w obliczu ważnego meczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że sie udało wyrwać przewage parkietu, ale Embiid nie wyglada na takiego, co moglby cos w tej serii zapodac. Zły wynik bedzie go wypychal na parkiet, ale dobry też bo beda chcieli utrzymac przewage w serii. A trzeba czasu i pytanie czy tyle mamy w tej serii . Gdyby było blisko powotu na parkiet to nie czarujmy sie -w G1 by grał. Jesli nie grałw G1 to w G2 też wypada, a i G3 stoi pod sporym znakiem zapytania, choc w G3 to juz nie bedzie kalkulowania bo i przy 1-1  i przy 0-2 trzeba bedzie wejsc all in.

 

Fajnie, że Harden zaskoczył, że Harris nie gra popeliny jeszcze - akurat dla Harrisa ten brak Biida jest w miare ok bo przy Reedzie moze grać PFke jaka lubi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dużo się pisze, że Suns są mentalnie mięccy a tymczasem znowu Boston wygląda jak ekipa, która wychodzi na parkiet z myślą, że mecz sam się za nich wygra i dostają gonga. Zobaczymy gdzie z takim nastawieniem dojadą ale brak Udoki jednak coraz mocniej im daje się we znaki.

Miło by było gdyby Harden dał tak radę pociągnąć dłużej i trzymam za to kciuki. I tak jak ktoś napisał wcześniej, dobrze, że Embiid jak nie był gotowy to nie grał wcale zamiast monopolizować grę, ryzykując tym samym kiepski występ na niskich procentach z gry i zamrażając resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jest czas żeby zacząć spoglądać z szacunkiem na Paula Reed'a...? Zdobył 4 z ostatnich 9 punktów PHI, z czego:

  • dwa osobiste na minutę przed końcem na 112-113
  • przechwyt z podania Smarta na 5 sekund do końca i kolejne dwa osobiste na finalny wynik 119:115.

Dodatkowo 13 zbiórek, z czego 4 ofensywne. Reed jest postrzegany jako ten, który wchodzi na 5-10 minut w meczu za Embiida, ale faktem jest, że od trzech lat codziennie gra przeciwko niemu na treningach. Takie doświadczenie musi procentować. Tymi PO chyba zasłużył sobie na fajny kontrakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reed to w ogóle jest fajny koles, zajebiste warunki, utknął w rotacji za Biidem, Drummondem, wcześniej Harrellem i chyba jeszcze Dwightem? 

Natomiast on pasuje do wspolczesnej koszykówki i daje trochę takiego toughness na deskach, mocno dywersyfikuje to co oferuje taki Embiid , czy Drumm/DH bo jego styl to mocno wspolczesny, mobilny C, do tego nie potrzebuje gały jak biid i pozwala sie wykazac bardziej Harden/Maxey/Harris / okazjonalnei Shake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Tymi PO chyba zasłużył sobie na fajny kontrakt?

No nie bardzo bo w tej lidze jest mnóstwo zawsze bezrobotnych centrów i nie płacisz za rezerwowego centra kroci. Nikt praktycznie nie płaci nawet MLE za centra z ławki. Więc moze być fajny ale nikt mu w lidze i tak nie da powyżej 10 mln. Teraz się przepłaca obwodowych graczy z pzyzwoitą trójką i potem sa chore umowy Herro, Barretta, Fourniera Anfernee itp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

No nie bardzo bo w tej lidze jest mnóstwo zawsze bezrobotnych centrów i nie płacisz za rezerwowego centra kroci. Nikt praktycznie nie płaci nawet MLE za centra z ławki. Więc moze być fajny ale nikt mu w lidze i tak nie da powyżej 10 mln. Teraz się przepłaca obwodowych graczy z pzyzwoitą trójką i potem sa chore umowy Herro, Barretta, Fourniera Anfernee itp 

Bardziej myślałem o jakimś 10-15 za 2-3 lata. Piszemy o gościu, który zaczynał od TW za 0,6 mln $$$, a w ciągu całej trzyletniej kariery zarobił łącznie niespełna 4 mln $$$. 3 mln za sezon to dla niego kupa forsy - tym bardziej jak na rezerwowego centra. Takie Sacto z radością wymieniłoby go za Holmesa.

Z drugiej strony, możliwe że GM'owie zaczną się uczyć na swoich i cudzych błędach, i nie będą tak ochoczo sypać kasy Duncanom Robinsonom czy Evano Fournierom jak w przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hajlajty widziałem w Inside the NBA, wyrównał nawet swój wynik punktowy z kariery w PO, krótko mówiąc - vintage Harden. Wyglądał fizycznie nadzwyczaj dobrze i teraz trudno zakładać, że to tylko kwestia dłuższego odpoczynku po serii z Nets a i też naiwnie jest z drugiej strony liczyć, że się do tej pory specjalnie oszczędzał by teraz wymiatać. Zobaczymy jak się rozwinie dalej sytuacja z Nets Brodacz grał jednak dość nierówno a też zaczął całkiem nieźle, no ale może będzie z tego bliższa seria niż się początkowo zapowiadało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, vero1897 napisał:

hajlajty widziałem w Inside the NBA

Ja widziałem cały mecz i Harden wyglądał nad wyraz świeżo. Dodatkowo P.J.Tucker stawia zasłony niczym, mistrz w tym fachu, Gortat co pozwala Brodzie grać z wybranym obrońcą lub rzucać niebronionym. Embid rzucał na rozgrzewce, coś czuję że wróci na trzeci mecz. Może być jeszcze ciekawa seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Harden przemielił Smarta (i White'a)... wciąż niedowierzam - w końcu to 2 niby top obrońców. Czyżby SMART był już stary? Brodzie pewnie drugi taki mecz już nie wyjdzie, ale fajnie się to oglądało. 

PS. Podzielam też propsy dla Reeda - gość świetnie pasuje do gry z Harrisem i HArdenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej propsy dla Reeda za ostatnią minutę, żadne to zaskoczenie, świetny zawsze na p'n'r, nie wiem ile ma z FTs no ale dowiózł. Co patrząc jak w G7 Steph czy Klay kaleczyli wcale nie jest takie oczywiste.

ALE

khur-wa, ja na tyle co go widziałem do tej pory to gość mi się zdawał dobry w obronie, a wczoraj dramat, no bez kitu, często nawet rąk nie podnosił (????!!!!!???!!!), strasznie Sixers wyglądali w obronie, czy z Reedem jako podkoszowym, czy z Hardenem jako rotującym od zawodników w rogach - przy czym to żadne zaskoczenie, no ale warto odnotować.

Tylko dzięki dniu konia Hardena + Boston being Boston udało się to wyszarpać. Zobaczymy co dalej, pewnie się skończy 4-2 dla Bostonu, ale, jak wielu tu pisało - miło się to oglądało.

I tak, mimo dnia konia etc to Harden ogólnie dobrze wyglądał, łatwo dochodził na mid-rangeu do dogodnych pozycji bądź jebał wysokich na switchach prawie jak za najlepszych lat.

 

Pytanie do fanów Bostonu - Time Lord to jest w pełni sił? bo nie wygląda szczerze powiedziawszy. A jeśli Time Lord będzie wyglądał tak jak wyglądał, a Horford zdaje się ze zdziadział, to Boston być może stracił sporo ze swojej zeszłorocznej identity. Mała próbka bo oglądałem tylko ten mecz i 1 z ATL, ale nie wyglądają już na ten niesamowicie atletyczny & mocny w D Boston sprzed roku.  

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Reed jest fajny, powinien grać więcej minut jako energizer z ławki, ma fajną ksywę, fajna końcówka, ale wczoraj w obronie to był niemiłosiernie jechany momentami. 

Niby rw30 ma rację, że Celtics bez dobrego Embiida i tak biorą tę serię, ale ta obrona Bostonu w skali contenderowania to akurat niezły alert względem poprzedniego sezonu gdy na razie nie za bardzo potrafią zatrzymać Hawks i zdekompletowanych Sixers, a to już 7 meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rw30 napisał:

ej propsy dla Reeda za ostatnią minutę, żadne to zaskoczenie, świetny zawsze na p'n'r, nie wiem ile ma z FTs no ale dowiózł. Co patrząc jak w G7 Steph czy Klay kaleczyli wcale nie jest takie oczywiste.

ALE

khur-wa, ja na tyle co go widziałem do tej pory to gość mi się zdawał dobry w obronie, a wczoraj dramat, no bez kitu, często nawet rąk nie podnosił (????!!!!!???!!!), strasznie Sixers wyglądali w obronie, czy z Reedem jako podkoszowym, czy z Hardenem jako rotującym od zawodników w rogach - przy czym to żadne zaskoczenie, no ale warto odnotować.

Tylko dzięki dniu konia Hardena + Boston being Boston udało się to wyszarpać. Zobaczymy co dalej, pewnie się skończy 4-2 dla Bostonu, ale, jak wielu tu pisało - miło się to oglądało.

I tak, mimo dnia konia etc to Harden ogólnie dobrze wyglądał, łatwo dochodził na mid-rangeu do dogodnych pozycji bądź jebał wysokich na switchach prawie jak za najlepszych lat.

 

Pytanie do fanów Bostonu - Time Lord to jest w pełni sił? bo nie wygląda szczerze powiedziawszy. A jeśli Time Lord będzie wyglądał tak jak wyglądał, a Horford zdaje się ze zdziadział, to Boston być może stracił sporo ze swojej zeszłorocznej identity. Mała próbka bo oglądałem tylko ten mecz i 1 z ATL, ale nie wyglądają już na ten niesamowicie atletyczny & mocny w D Boston sprzed roku.  

+1, tez nie rozumiem az takich zachwytow nad Reedem po tym meczu, tam bylo BBQ chicken w pewnym momencie z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, rw30 napisał:

ej propsy dla Reeda za ostatnią minutę, żadne to zaskoczenie, świetny zawsze na p'n'r, nie wiem ile ma z FTs no ale dowiózł. Co patrząc jak w G7 Steph czy Klay kaleczyli wcale nie jest takie oczywiste.

ALE

khur-wa, ja na tyle co go widziałem do tej pory to gość mi się zdawał dobry w obronie, a wczoraj dramat, no bez kitu, często nawet rąk nie podnosił (????!!!!!???!!!), strasznie Sixers wyglądali w obronie, czy z Reedem jako podkoszowym, czy z Hardenem jako rotującym od zawodników w rogach - przy czym to żadne zaskoczenie, no ale warto odnotować.

Niestety Paul Reed jest dość przeciętny w obronie - często gubi się na switchach. Bywa dużą niespodzianką w ataku, świetnie umie w zbiórki (szczególnie ofensywne), ale defensywnie jest meh... Problemem Sixers jest to, że Harrell jest pod tym względem jeszcze gorszy (dlatego wyleciał w drugiej połowie sezonu z rotacji), a Dedmona podpisali chyba dla żartu?

14 minut temu, Reikai napisał:

+1, tez nie rozumiem az takich zachwytow nad Reedem po tym meczu, tam bylo BBQ chicken w pewnym momencie z nim.

Miał kluczowy wkład w końcowy wynik. W ostatnich 55 sekundach rzucał 4 wolne i wszystkie trafił - i to w meczu na styk. Gdyby to zrobił Embiid, Jokic czy inny Giannis - wszystko byłoby zgodne z planem i nikt by o tym nie wspomniał ani słowa. Ale że zrobił to gość, który grał po 10,9 minut w RS, a w całej karierze ma 9,3 minut / mecz, to wszyscy chwalą takiego underdoga. Tym bardziej, że "eksperci" zapowiadali blowout i to z Embiidem w składzie.

Edytowane przez T+?%hZ<A<5ZZB~5L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.