Skocz do zawartości

2 runda na Wschodzie Celtics kontra 76ers


ptak

Kto wygra   

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra

    • Celtics 76 4-0
      3
    • Celtics 76 4-1
      11
    • Celtics 76 4-2
      20
    • Celtics 76 4-3
      6
    • Celtics 76 0-4
      1
    • Celtics 76 1-4
      1
    • Celtics 76 2-4
      7
    • Celtics 76 3-4
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Rusza klasyk PO na Wschodzie. Jako kibic Celtics liczę, że będzie jak zwykle i ogramy 76ers a Embiid znowu będzie narzekać, że mecze z Celtics są do dupy bo jak zwykle przegrana 😉

Dla Celtics najważniejsze jest to, żeby Al i Rob byli zdrowi, bo jak ograniczą Joela to powinno być dobrze.

Tak więc podsumowując. Czekam na finał z Suns😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest chyba taki, że Biid z Hardenem mogą nie zbliżyć się do tych linijek, no i ta Joela mocno nabita ostatnim meczem, gdzie jeszcze wyglądał względnie zdrowy 

dużo będzie zależeć od Maxeya i Harrisa i reszty rolsów, ich skuteczności za 3 choć ciężko tu typować jakiś upset, Sixers zespołowo muszą zagrać minimum na poziomie Hawks z ostatnich spotkań, a nawet lepiej, bo Embiid chyba na tą chwile nie jest wstanie regularnie punktować w podobie do Younga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Tobie o mecz, gdzie Embiida pilnował Grant Williams? No to trochę odbiega to od rzeczywistości.

Mnie cieszy postawa Brogdona i White'a. Taki Brogdon na ławce to skarb. 

Nie znam się na taktyce, ale na Embiida powinien być zawsze jakiś C (nawet jeżeli będzie to Kornet) żeby go zajechać kondycyjnie. Bez Joela 76 nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ptak napisał:

Nie znam się na taktyce,

Ptaku, jesteś zbyt skromny... Nie znasz się na bez porównania większej liczbie rzeczy...

2 godziny temu, ptak napisał:

Bez Joela 76 nie istnieje.

Without Embiid this season, the Sixers are 11-5. 

  • bardziej istotne zwycięstwa: January 21, Kings, W +2 | March 1, Heat, W +23 | April 7, Hawks W +5 i dwa zwycięstwa z Nets
  • bardziej istotne porażki: November 4, Knicks, L -2 | March 27, Nuggets, L -5

Wymieniłem tylko drużyny grające w tegorocznych PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja zasadniczo nie znam się na koszykówce, ale w tym przypadku chodziło mi o taktykę. Ale wiem jedno, Celtics nieznacznie przegrali jedno spotkanie na cztery w sezonie zasadniczym kiedy Embiid szalał bo nie miał przeciwnika pod koszem. Więc jeżeli go ograniczyć to Celtics powinni wygrać mecz. 

Zobaczymy aczkolwiek mogę się założyć z osobą, która postawiła wygraną 76 4-0, że jeżeli będzie taki wynik to ograniczenie tylko do komentowania Celtics na tym forum. Nie będę nawet komentować ich rywali w meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że to będzie dla Celtics dużo łatwiejsza seria niż ta z Hawks. Sposób na Embiida mają od zawsze, on sam już się rozsypuje jak zawsze to i pewnie wynik będzie na korzyść Celtics - jak zawsze. Gdyby jeszcze Harden dawał jakieś nadzieję na konkretną serię to bym się łudził ale w serii z Nets dawał oznaki, że fizycznie nie jest z nim tak do końca wszystko w porządku. Harris na tyle Bostonu zazwyczaj wygląda dość kiepsko a Maxey w takiej serii (z poważnym rywalem a nie Brooklyn Nets) to dla mnie wciąż taki jeździec bez głowy i pewnie nie raz będzie wyglądał na zagubionego na parkiecie. Nawet z tymi Nets to tylko połowę spotkań zagrał na poziomie reszta to takie meh. Stawiam na jakieś 5 spotkań i Embiida kończącego serię poza boiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ptak napisał:

Ja jestem 😁 i powtórkę z zeszłego sezonu jeżeli chodzi o występ Duranta.

Wy Zieloni to co roku jesteście gotowi na mistrzostwo, tylko niewiele z tego ostatecznie wychodzi od jakichś przeszło 30 lat.😁 W tym PO sporo dyskusji tutaj o trenerce a u was jakiegoś tuza tam nie ma to wiesz, różnie może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, vero1897 napisał:

Wy Zieloni to co roku jesteście gotowi na mistrzostwo, tylko niewiele z tego ostatecznie wychodzi od jakichś przeszło 30 lat.😁 W tym PO sporo dyskusji tutaj o trenerce a u was jakiegoś tuza tam nie ma to wiesz, różnie może być.

Mamy już 2038 rok. Kurde. Czas leci jak w simce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Mamy już 2038 rok. Kurde. Czas leci jak w simce

Nie, nie zapomniałem o sukcesie z 08 ale to właśnie ten jeden nie licząc starych czasów a hajp jest zwykle co roku dość mocny. Słowo "niewiele", którego użyłem chyba dość dobrze dopasowałem inaczej bym napisał, że wogóle nic. Ale może się nie znam i ten jeden sukces to jest dużo.🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vero1897 napisał:

Wy Zieloni to co roku jesteście gotowi na mistrzostwo, tylko niewiele z tego ostatecznie wychodzi od jakichś przeszło 30 lat.😁 W tym PO sporo dyskusji tutaj o trenerce a u was jakiegoś tuza tam nie ma to wiesz, różnie może być.

Ale dlaczego zespołu, który od kilku lat jest czołowym zespołem ligi, który dokonał fajnych wzmocnień nie ma być uważany za kandydata do ,dobycia tytułu? Dużo zależy od szczęścia bo jak był świetny skład to Hayward się połamał a Irving strzelił focha w PO. 

Co do trenera. Nie spotkałeś się z teorią, że Stevens steruje tym z tylnego siedzenia? Brad jakoś to ogarnie 😁

p.s. dla mnie liczy się wynik w piłce i na żużlu. Kosz to taki miły dodatek ale nie przeżywam tego specjalnie.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.