Skocz do zawartości

Western Conference Semi - Finals: (1) Denver Nuggets vs (4) Phoenix Suns


LeweBiodroSmoka

Kto wygra?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

Game 2 powinno dać mocną odpowiedź na to z jakiej gliny są ulepieni ci Suns. 0-2 z rozpędzonymi Nuggets to już nie będą przelewki i jak dla mnie ten mecz to dla Phx absolutny must win. Jak KD a przede wszystkim Booker wyjdą z killer mentality od samego początku i narzucą swoje warunki to naprawdę uwierzę, że ten projekt się może udać nawet pomimo dość wąskiej rotacji. Do tego oczywiście Ayton nie może sobie pozwalać na takie partactwo jak to w filmikach z kilku postów wcześniej bo to jakiś kryminał jest co on na nim zrobił. No i oby też sędziowie nie zagrali w tym meczu jednej z głównych bo do nich w NBA nigdy nie mam do końca zaufania.

Po tym co zobaczyłem do tej pory w PO ze strony Phoenix to dla mnie to Suns to taki kolos na glinianych nogach i tam jest tylko kwestią czasu aż coś w tej drużynie pęknie(dosłownie bądź w przenośni) i będziemy mieli kolejny team super gwiazd do zaorania. Grube minuty starterów to przy łamliwości KD bądź Paula wiadome ryzyko a kolejny mecz Aytona gdzie mu będą wytykać brak zaangażowania i się zacznie historia sprzed roku i kwasy w szatni a pewni dziennikarze tylko na to czekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, LAF napisał:

No jestem ciekaw co wymyśli Monty. Po tym jak uczynił z Camerona Payne garbage player nic mnie nie zdziwi. 

może nie jest w formie, skoro wraca po kontuzji? 

tym niemniej ciekawa sprawa, w Suns 12 minut dostał Damion Lee, a w Nuggets garbage time players to Jackson, Cancar, Nnaji, Bryant czy Watson, spora ta cena za tego Durexa, który słabo trzyma się na nogach niczym Davis z najgorszych momentów

 

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

No, w koncu sie rozkrecacie chlopaki, liczylem tu na fajny trash talk jako highlight serii bo poki co G1 nuda.

Nie dam Tobie tej satysfakcji, kolega jest butny i niemiły, a ja go nawet specjalnie nie zaczepiałem :(

na szerszą analizę pokuszę się po G2, ale póki co wydaje się, że Gordon i Murray w takiej dyspozycji są kluczem do zwycięstwa w serii 

tylko czy Nuggets się nie przemotywują jednocześnie będąc po tak olbrzymią presja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LAF napisał:

Oj @LeweBiodroSmoka cofnij się dwie strony i poczytaj swoje wpisy. Oczywiście nic ad personal , ale jednak niesmak pozostał.

nie czaj się tylko pisz o co Ci chodzi, z tego co pamiętam w opisie serii starałem się nie lekceważyć rywala, więc ciężko mi wykminić co jest 5

10 minut temu, LAF napisał:

Rozumiem , że na ławce Phoenix siedzi Rui z Brogdonem i Monty może sobie pozwolić na wpuszczanie Camerona Payne w garbage ?

ale ja właśnie zwróciłem uwagę, że ta rotacja jest bardzo słaba, nawet na tle Nuggets, którzy cały sezon byli słabi w minutach bez Joka, nie wiem czemu nie gra Payne i reszta, w sumie mnie to mało obchodzi, bo to nie mój problem, a to czy Monty może czekać z Paynem aż dojdzie do odpowiedniej w jego mniemaniu dyspozycji nie jest raczej wnioskiem z kosmosu, choć oczywiście w większości przypadków wróżymy tutaj z fusów

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któż by się spodziewał takiego rozwoju sytuacji po wspaniałym trejdzie po duranta, nikt, dosłownie nikt :)

 

Baryły ciagle do ogrania, ale jakoś nie potrafię sympatyzować z tymi Suns. Wku.wili mnie ściągając tego lacia Duranta i oddając Mikala. Jak wyłapią sweepa to nawet mi przykro się nie zrobi.

Edytowane przez Qooniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jak tam wyglądał Ayton, będą go bardzo yebać po tym spotkaniu i kręcić aferę czy nie było jakoś źle? Game 3 już nie ma opcji bym odpuścił, ciągle mam wrażenie, że Suns siedzą na beczce prochu i tam już pierwszy poważny kryzys  rozwali ich miękkie gwiazdki od środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pachwina, zobaczymy co będzie...

Ja tylko nie rozumiem Montego, ławka ssie, nikt nic nie rzuca, na ławce siedzą Shamet, Ross, Warren i Bazley, ale żaden nawet parkietu nie powącha... WTF? Kumam jakby miał samych rookasow, ale to są doświadczeni już gracze.

W ogóle ten Bazley to by sie przydał do grania z help D na Jokica i mógłby kryć z Craigiem na zmianę Gordona, a w ataku też trudno być gorszym od Craiga czy nawet Okogie/Lee.

Ross z kolei mógłby odciążyć Bookera i Duranta w ataku, bo gość potrafi i rozegrać i pociągnąć w transition i sam wykreuje sobie rzut po koźle I coś tam obronić potrafi,  typowy 6th jakiego.potrzebuja i chyba po to.go brali, a tu nic. 

Trudno mi uwierzyć, że cała 4 jest w tak c***owej formie...

 

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Qooniu napisał:

Któż by się spodziewał takiego rozwoju sytuacji po wspaniałym trejdzie po duranta, nikt, dosłownie nikt :)

 

Baryły ciagle do ogrania, ale jakoś nie potrafię sympatyzować z tymi Suns. Wku.wili mnie ściągając tego lacia Duranta i oddając Mikala. Jak wyłapią sweepa to nawet mi przykro się nie zrobi.

Mam niestety podobnie jak ty. Chciałem by deal po Duranta okazał się strzałem w dziesiątkę, ale bałem się, że to nic nam nie da. No i w zasadzie kończymy dokładnie tam gdzie w poprzednim sezonie tylko bez Cama, Mikala i 4 1rounderów. Mikal i Cam to byli gracze, którym się chciało, a w tej chwili Phoenix wygląda jak drużyna (poza Bookerem), której się nie chce. Wyglądają jak banda, której wszystko zwisa. Jakby się od Aytona zarazili. I teraz zostaliśmy z dziadkiem CP3, chimerycznym Durantem, Aytonem bez żadnej agresji czy woli walki i Bookerem, który tak jak twierdziłem wcześniej max za rok zażąda trade request bo wie, że z Phoenix już nic nie osiągnie. Poza tym mam wrażenie, że czas już chyba pomyśleć o zmianie Monty'ego, albo znaleźć asystenta, który będzie dobrym motywatorem, bo mam wrażenie, że Phoenix we własnych głowach przegrywają.
Tak to widzę na chwilę obecną. Po sezonie 23-24 czuję, że wracamy znów do lat tankowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gra MVP, brawo

Denver sie troche meczyli zeby pokryc za Jokera rotacje, ale w koncu ogarneli jak to zrobic zeby bylo skuteczne, nadal jest problemem w obronie ale grajac tak w ataku nie bedzie z tym problemu, a i effort w obronie daje duzy

Suns nie bronia, tylko Booker atakuje obrecz, Durant tego nie robi od lat i nie zacznie nagle robic

Monty podcial skrzydla calej lawce w poprzedniej serii, takze teraz to sobie moze probowac 10 man rotation w pierwszych 14 minutach jak goscie sa przyspawani do lawki od tygodni

szkoda Bookera, bo gra FENOMENALNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Qbajag napisał:

Chciałem by deal po Duranta okazał się strzałem w dziesiątkę, ale bałem się, że to nic nam nie da. No i w zasadzie kończymy dokładnie tam gdzie w poprzednim sezonie tylko bez Cama, Mikala i 4 1rounderów

Tylko jak.pisalem.wyzej, oni mają ławkę i Monty ma inne opcje, ale w ogóle nimi nie szac***e.. oni nawet bez CP3 mają kim.sie stawić Bartłom, po prostu muszą zacząć grać swoje szachy, a nie podporządkowywać się Malonowi.

3 minuty temu, Kubbas napisał:

Monty podcial skrzydla calej lawce w poprzedniej serii, takze teraz to sobie moze probowac 10 man rotation w pierwszych 14 minutach jak goscie sa przyspawani do lawki od tygodni

Dokładnie, to jest totalnie niezrozumiała decyzją trenera. 7 meczy w PO a taki Ross zagrał 9 min... LOL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.