Skocz do zawartości

Western Conference Semi - Finals: (1) Denver Nuggets vs (4) Phoenix Suns


LeweBiodroSmoka

Kto wygra?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

Super wygrana, Nuggets lepsi, więksi, silniejsi, lepiej zorganizowani, szerszy skład - skończyli oddając o 17 FGA więcej dzięki +8 OREB i +10 przechwytom. Do tego +17 w 3P FGA. Suns mają problemy z wybronieniem czegokolwiek i polegają na mid range, vs Nuggets którzy walą za 3 i z restricted. 

O ile nie zajdą tu jakieś klasyczne dziwności (kontuzje, sędziowie, chwilowy shotmaking z dupy), to bardzo mocno napawający optymizmem mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Chytruz napisał:

Super wygrana, Nuggets lepsi, więksi, silniejsi, lepiej zorganizowani, szerszy skład - skończyli oddając o 17 FGA więcej dzięki +8 OREB i +10 przechwytom. Do tego +17 w 3P FGA. Suns mają problemy z wybronieniem czegokolwiek i polegają na mid range, vs Nuggets którzy walą za 3 i z restricted. 

O ile nie zajdą tu jakieś klasyczne dziwności (kontuzje, sędziowie, chwilowy shotmaking z dupy), to bardzo mocno napawający optymizmem mecz.

True dat. Ogólnie tylko w 1Q wyglądało to równo ale to głównie z powodu performance duranta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chytruz napisał:

Suns mają problemy z wybronieniem czegokolwiek i polegają na mid range, vs Nuggets którzy walą za 3 i z restricted

Już po dealu pisalem, że w tej ekipie brakuje defensywy, której dziadki CP3 I Durex (choc ten gral akurat bdb w obronie) nie zapewnią. Dziwiłem się też, że nie dogadali się na jakiś buyout z vetsami. 

Denver (napiszę to po raz kolejny) jeśli nie w tym sezonie, to kiedy mają powalczyć o miśka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Reikai napisał:

Dziwnie strasznie mi sie ten mecz ogladalo, ale nie mam pojecia czemu. Intensity niby bylo, ale jakos tak sennie mimo wszystko?

Ja ogolnie nie umiem ogladać spotkań w Denver, marka klubu nie przyciąga, brzydka widownia, brzydki parkiet, malo elektryzujące to wszystko.

a co do meczu to wystarczy jedno zdanie:

Bubble Murray, i tyle w temacie.

No i Gordon bd mecz jak na Niego

no i szkoda mi bedzie Bookera po serii.

Nuggets w 6

 

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos granie na wysokościach za bardzo dziadkom z Suns nie wyszło. Dunver w meczu nr 1 miało wszystkie asy w ręku. suns żadnego. Chyba żeby wygrać serie to Durant z Bookerem muszą co mecz siepać 80 pkt. Innego rozwiązania nie widzę. Chyba ze Denver ne będzie chciało wygrać.

w Denver wszyscy się stawili na mecz i łatwa wygrana. Są na Suns za wysocy i za silni. O dziwo w porównaniu z sezonem zasadniczym dobrze bronią. Cos jak Kings. zaskoczenie :).

I w denver sa jeszcze rezerwy bo i Gordon i Porter i Jok i KCP mogą jeszcze sporo więcej dać. W Suns tego za bardzo nie widzę. Moze CP badzie miał jakiś super  mecz może Ayton bedzie miał dzień konia a i to może nie wystarczyć. Jedyną szansą dla nich to totalne rozluźnienie Denver  i 80+ Booker/Durant co mecz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Suns Fever napisał:

Może. Ale jesteśmy dopiero po jednym meczu 2 rundy :) Co prawda 1 runda optymistycznie fanów Suns nie nastraja, ale Durant i Booker są zdrowi :)

zgadza sie ale ja juz przed seria czulem ze Nuggets ich zrobia

zobaczymy czy g2 cos zmieni

Durant 1 asysta i 7 strat, nice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.