Skocz do zawartości

Western Conference Semi - Finals: (1) Denver Nuggets vs (4) Phoenix Suns


LeweBiodroSmoka

Kto wygra?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

@Qooniu @LAF @Suns Fever @Sharif @Qbajag życzę świetnej serii i oby obyło się bez kontuzji

pozdrawiam

 

Dla mnie rywalizacja z Denver jest o tyle fajna, że to moja druga ulubiona ekipa po Phoenix więc nawet jeśli powinie nam się noga to przynajmniej mniej boleśnie to odczuję. Choć jednak serce marzy o tym, żeby Suns pozostali zdrowi i w końcu zdobyli mistrzostwo. 
Niestety po meczach z Clippers nie jestem spokojny, a i szansa na kontuzje chyba większa u kluczowych graczy Suns więc niestety rozum podpowiada 4:2 dla Denver.

Edytowane przez Qbajag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Home grown, organic, locally sourced vs ring chaserzy CP Rat i Snake 🫣🤷‍♂️ Wybor moze byc tylko jeden.

Zastanawiam sie jak to bedzie wygladalo na wysokosci Denver, jak Monty bedzie nadal spamowal po 45mpg Bookerem i Durantem.

Suns maja graczy pod ruchanie drop coverage, ale ten profil zawsze niesie ze soba pytanie "czy bedzie wpadac". Z Clippers wpadalo im wszystko na absurdalnych procentach, wiec niech kazdy wmawia sobie co chce co to oznacza na przyszlosc - czy ze nie beda tak trafiac na dluzsza mete i zaraz bedzie powrot na ziemie, czy ze sa on fire i beda nie do zatrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie usłyszałem ciekawą rzecz z, której wcześniej nie zdawałem sobie sprawy, bo przez późną porę tworzenia tematu nie poruszałem już sprawy meczapów

Suns nie mają nikogo kto może powstrzymać Gordona i MPJ od ścięć i łatwych punktów po podaniach Murraya czy przede wszystkim Joka, oczywiście to zadziała wtedy gdy Craig poleci na Murraya, a w zasadzie tylko on i Durant mogą się przeciwstawić warunkami fizycznymi skrzydłowych Denver, jeśli jednak Monte zostawi CP3 na Jamalu to Paul może się bardzo męczyć biegając po zasłonach, a jak wiemy raczej musi grać spore minuty w każdym meczu

ciekawa sprawa, cała ta seria wygląda na jedną wielką zagadkę i partię zaawansowanych szachów 

Hmm, nie wiedziałem o tym wcześniej

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z LA byliśmy faworytem - pierwszy mecz mocno zweryfikował zapędy bukmacherów - finalnie mieliśmy dużo szczęścia. Z Denver nim nie jesteśmy i to w pierwszych dwóch meczach może pomoc - brak aż tak dużej presji będzie działać na nasza korzyść w meczach na wyjeździe - liczę ze jeden uda się wyrwać.
Cos czuje ze Craig już zagrał wszystko co miał w tych playoffs i to Okogie będzie grał większe minuty. Na tej ławce to mamy niezła mizerię i ciężko przewidzieć czy któryś z pozostałych się obudzi - szkoda ze Payne gra taki piach bo bardzo by się przydał. 
 

a tak realnie:

- Booker musiał by zagrać taka serie w ofensie jak z LA 

- Durant musial by częściej brać gale w rękę i brać odpowiedzialność za wynik

- Ayton musial by zagrać w Def jak dwa lata temu 

- podobnie CP

- okogie oraz craig musieli

by wnosić więcej do gry suns 

- dodatkowo wszyscy zdrowi itd 

za dużo tego ...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TryczekSzukarek napisał:

LA byliśmy faworytem - pierwszy mecz mocno zweryfikował zapędy bukmacherów - finalnie mieliśmy dużo szczęścia. Z Denver nim nie jesteśmy i to w pierwszych dwóch meczach może pomoc - brak aż tak dużej presji będzie działać na nasza korzyść w meczach na wyjeździe - liczę ze jeden uda się wyrwać.

Tak tylko dla formalności, bo kursy są wyrównane, ale Suns (1.80) są minimalnym faworytem do wygrania serii, na Denver jest 2.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LAF napisał:

3. Torrey na Murray'a

Odpowiedź : Kompletna bzdura. Jeżeli Murray chce grac p&r z Jokiciem proszę bardzo tyle tylko, że Phoenix mają bardzo dobrego obrońce POA w postaci Okogie i to on będzie biegał za Murrayem w tego typu akcjach. Ogólnie Okogie powinien wychodzić w s5.

w sensie co jest kompletną bzdurą, to, że Craig startował we wszystkich poprzednich meczach, więc jest najlepszym możliwym obrońco na Murraya, czy to, że Okogie nie startował, więc z założenia od początku będzie biegał za nim nie-Okogie? 

do reszty trudno się szerzej odnieść, kocham Cię @LAF przy Tobie mój homeryzm wygląda jak niewinna igraszka ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie od początku sezonu stawiałem na to, że Nuggets kolejny raz zrobią overachieving i wykręcą fajny bilans w RS, tylko po to, żeby potem wywalić się na pierwszym poważniejszym przeciwniku. Jeszcze przed serią z Timberwolves zakładałem, że tam Wilki są w stanie pokusić się o sprawienie niespodzianki, ale Nuggets szybciutko załatwili sprawę i po 3 meczach było w zasadzie pograne. Minnesota to specyficzny przeciwnik, więc pomimo szybkiego 4:1 ciężko ocenić na ile stać tegoroczne Denver. Po dość łatwym (choć nieobliczalnym) przeciwniku, teraz wylosowało się trudne, żeby nie powiedzieć bardzo trudne, więc przeskok jest naprawdę spory.

Booker z Durantem to duet, którego każdy tu na forum chciał w pierwszej rundzie uniknąć i seria Suns vs Clippers pokazała, że te obawy były w pełni uzasadnione. W przypadku Phoenix za pewnik można wziąć to, że wspomniana dwójka na każdy mecz się stawi (choć nie chce mi się wierzyć, że Booker utrzyma taki poziom), natomiast kluczowe pozostaje to, kto do nich dołączy. Paul jest nierówny, Ayton rozczarowuje, a Denver ma argumenty, żeby obu z nich mocno eksponować. To, co napisał @LeweBiodroSmoka - ścięcia pod kosz w wykonaniu Portera i Gordona mogą być naprawdę silną bronią Nuggets, a jeśli Jokic wyciągnie spod kosza Aytona, to przewaga size'u powinna być po stronie Denver, którzy będą to musieli wykorzystać.

Oba kluby są mi dość obojętne, natomiast z uwagi na osobistą niechęć do Paula i Duranta, życzyłbym sobie Denver w 6. Nuggets zasłużyli na WCF i mam nadzieję, że w tej serii udowodnią mi, że myliłem się mając ich za zespół zdolny wyłącznie do nabijania bilansu w sezonie zasadniczym. Zadanie mają trudne, ale cóż... łatwo to już było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LAF napisał:

@Hoolifan

Zapomniałeś dodać, że dla Lakers łatwiejsza jest seria z Denver niż Phoenix ; ]

Zapewne tak, natomiast Lakers to muszą najpierw przejść następnego rywala, a nie wybierać sobie przeciwnika w WCF. Ani z Kings, ani z Warriors nie będzie to proste, więc nie oceniam serii Nuggets vs Suns pod tym kątem. Kieruję się wyłącznie osobistą sympatią/antypatią do pojedynczych graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Hoolifan napisał:

Booker z Durantem to duet, którego każdy tu na forum chciał w pierwszej rundzie uniknąć i seria Suns vs Clippers pokazała, że te obawy były w pełni uzasadnione

Nie no przeciez seria z Clippers pokazala zupelnie na odwrot

na miejscu LBS bym zacieral raczki, bo jesli Suns zagraja jak z Clippers w tej serii, to odpadna.

Kawhi jakby gral tez mogliby odpasc.

Jak Jokic w RS w ogole gral na Aytona?

to tez chyba maczup marzenie, bo daje prawa do myslenia u Suns "a mozemy z tym zyc niech Ayton go kryje 1na1" co jest chyba mylne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał:

Nie no przeciez seria z Clippers pokazala zupelnie na odwrot

na miejscu LBS bym zacieral raczki, bo jesli Suns zagraja jak z Clippers w tej serii, to odpadna.

Kawhi jakby gral tez mogliby odpasc.

Nie chodzi mi o samych Suns, tylko konkretnie o ten duet. Suns są jak najbardziej do zrobienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.