Skocz do zawartości

[2040] Trade Request - Ostrzeżenia


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, julekstep napisał:

@LAF - Roy musi od kolejnego meczu (do day90 włącznie) grać albo w s5 albo obstawiać backup na obu pozycjach guardów -> inaczej lec TR (jest najlepszym Twoim guardem)

Niezadowolenie ze swojej roli wyrazili też oficjalnie gracze Magic jak Brandon Ingram i Andrei Kirilenko po trzech meczach po za rotacją.

Jeszcze dwa i będzie trade request!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nie grał na dwóch pozycjach, przegrywając minuty z Dawsonem lub Caboclo czyli spełnia to warunki do trade requestu.

 

Teraz, SzuLcU napisał:

Poza rotacją może nie był ale day 76 przykład pierwszy z brzegu :P 

18 - 20 - 22 minuty -> 'poza rotacją'

serio to komiszowanie jest taką płachtą na byka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Problemy z faulami w jednym i kontuzja w drugim. 

to był poza rotacją czy nie był? xD

ale fajnie jak rzucacie tymi TRami z dupy w Magic :P  (gdzie jak zobaczysz schedule to będziesz wiedział że tam wszystko i tak jest obcykane i to ja będę górą a Wy dołem - jak zwykle! Bęc!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

to był poza rotacją czy nie był? xD

ale fajnie jak rzucacie tymi TRami z dupy w Magic :P  (gdzie jak zobaczysz schedule to będziesz wiedział że tam wszystko i tak jest obcykane i to ja będę górą a Wy dołem - jak zwykle! Bęc!)

Może i terminarz jest obcykany, co nie znaczy, że gracze Magic są zwolnieni z regulaminu TR, bo Ty masz większą moc sprawczą. 

Kirilenko czy Ingram po prostu dają do zrozumienia, że trzy mecze, gdzie przegrywają minuty z Caboclo i Dawsonem to dla Nich za dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Może i terminarz jest obcykany, co nie znaczy, że gracze Magic są zwolnieni z regulaminu TR, bo Ty masz większą moc sprawczą. 

no i jak przyjrzysz się terminarzowi to będziesz wiedział że TRa nie będzie -> zgodnie z regulaminem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.