Skocz do zawartości

Eastern Conference Round 1: (1) Milwaukee (58-24) - (8) Miami (44-38)


Koelner

Kto?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Bucks w 4
      2
    • Bucks w 5
      3
    • Bucks w 6
      5
    • Bucks w 7
      1
    • Heat w 4
      0
    • Heat w 5
      0
    • Heat w 6
      0
    • Heat w 7
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 17.04.2023 o 17:30

Rekomendowane odpowiedzi

Troche zdziwko ten mecz, bo Heat wygladali na skonczonych caly RS i w playinach tez nie zachwycili, a tu z grubsza dosc mocno komfortowy win w G3. Margines bledu Bucks jest juz bardzo maly, wiec pewnie Giannis wroci na G4, a wtedy nie wyobrazam sobie zeby przegrali jeszcze mecz w tej serii. Fajnie, ze Butler ma jeszcze paliwo, zawsze milo go ogladac w playoffach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, agresywnychomik napisał:

Ja zawsze uważałem że Bucks jest generalnie słabe (tzn cały ten skład jest mocno overrated) i w najważniejszych momentach Giannis ich ciągnie do wygranej.

no, taka jest chyba rola lidera. I support jest bardzo fajny, co nie zmienia faktu, że jak się im pozamienia role, to wygląda gorzej niż normalnie, tak jak większość dobrych supportów normalnie, tak jak większość supportów, nawet tych dobrych

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisał rw + może i Heat grali niewyraźnie ale wciąż mamy tam świetnego PO performera jak Butler i topke obrony pod koszem w osobie Adebayo, lepszego trenera a że dodatkowo w jednym meczu odpalił Love a teraz Duncan Robinson to się zrobiło niebezpieczniejsze. Wogóle mam wrażenie, że Heat grają najlepiej jak nikt zbyt wiele od nich nie oczekuje, tak było w bańce i tak jest teraz gdzie po słabej końcówce i wpadce w play-in duża grupa osób ich skreśliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rw30 napisał:

no, taka jest chyba rola lidera. I support jest bardzo fajny, co nie zmienia faktu, że jak się im pozamienia role, to wygląda gorzej niż normalnie, tak jak większość dobrych supportów normalnie, tak jak większość supportów, nawet tych dobrych

Absolutna racja. Jeszcze przed Finałami 2021 jeszcze większość uważała, że Khris Middleton to nie jest opcja numer 2/3 w contenderze, a Holiday w zeszłorocznych playoffach udowodnił, że jako 2 opcja w ataku spisuje się bardzo mizernie. Teraz to Krzysiek z Holidayem muszą w ataku ciągnąć zespół i wygląda to jak wygląda. Middleton jest niesamowicie irytujący gdy dostaje piłkę i próbuje się z niego robić kreatora. Chłop w G3 w co drugiej akcji gubił piłkę na koźle i większość jego zagrywek było na wariackich papierach pisane.

W 2021 kolana Giannisa wyginały się w drugą stronę, a prawdopodobnie by wrócił do gry gdyby Hawks wyciągnęliby na 3-2 w ECF. Teraz gdy nie pojawi się w G4 (co szczerze mówiąc jest chyba bardziej prawdopodobne) to będzie znak, że z jego zdrowiem jest znacznie gorzej niż wszyscy myśleliśmy. Trochę to frustrujące. Grasz 82 meczów w sezonie i dosyć mądrze zarządzasz kadrą i kontuzjami. Kończymy sezon z najlepszym wynikiem w lidze i kadrą zdrową i gotową na PO i dzieje się coś takiego.

Z Giannisem czy bez wierzę dziś w wygraną. Porażka będzie oznaczać tylko jedno - Giannis będzie musiał wrócić na G5 i to w jakimś znośnym stanie inaczej na 1 rundzie zakończymy sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie przepraszam Heat - byli u mnie w topce druzyn hate to watch w tym sezonie. Nudny roster, zwloki na PG, Highsmithy i inni g leagowcy, grali w 8 pol sezonu i nawet Butler nie mogl mnie przekonac do ogladania ich i ich pustej hali z 3 osobami na trybunach. Ale ze pchna ich dzisiaj z Giannisem to sie nie spodziewalem za nic, Jimmy top juz od wielu lat. Poczul krew i cos mi sie wydaje, ze tego nie wypusci - sensacja sezonu poki co jesli Bucks odpadna, bo oni wygladali w RS jak druzyna ktora powinna sie przejechac po Heat nawet bez Giannisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.