Skocz do zawartości

NHL Playoffs 22/23 glowny watek


Wujek Wójcik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.06.2023 o 10:00, Raven2156 napisał:

Puchar Stanleya trwa dalej!

To raczej był wypadek przy pracy. Vegas w tej serii dominuje niesamowicie. To ,ze czasem Floryda idzie w szaleństwo i udaje im sie w tych końcówkach robić zamieszanie to fajnie ale Vagas przez 90-95% tych finałów jest zdecydowanie lepsze a Floryda może w tych ostatnich minutach meczu nr 3 i 4. Ale już 3-1 dla Vegas i jadą do siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vegas 26 bramek w 5 meczach na poziomie finałów. Kosmos!!! 

i to jest też piękna historia:

Taki mały psikus w stronę Panthers, bo to przecież u nich grał sezon przed dołączeniem Vegas do ligi i mimo całkiem dobrej postawy, nie trafił na listę chronionych zawodników. Dzisiaj przeszedł do historii NHL. 

No i na koniec trzeba przyznać, że NHL na każdej płaszczyźnie niesamowicie trafiło z tą ekspansją ligi w Vegas i pomału można powiedzieć, że w Seattle również. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam,że liczyłem na więcej ze strony Panter,ale skoro Tkachuk grał z pękniętym obojczykiem to nic więcej nie można było ugrać.Zresztą kilku innych zawodników też zdrowo pokiereszowanych - kto mieczem wojuje od miecza ginie :)

Vegas oczywiście w pełni zasłużony tytuł,bez dwóch zdań.Przynajmniej niedzielni kibice,pokroju mojej zony będą mieli radość :D

Dla kibica Bruins to oczywiście ból dupy,że Cassidy zdobywa puchar w innym miejscu.Boston pewnie znowu będzie czekał na mistrza kolejne 40 lat.

Czas powoli spoglądać na nowy sezon,czekam z niecierpliwością na to,czy praca Kapitana w Detroit zacznie przynosić już teraz owoce.Ciekawe tez jak tam rozwinie się sytuacja w Montrealu.O Bostonie wolę za dużo nie myśleć :)

 

Edytowane przez Larry Legend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Larry Legend napisał:

Dla kibica Bruins to oczywiście ból dupy,że Cassidy zdobywa puchar w innym miejscu.

 

Bruins =Buffalo, Cassidy= Eichel. Z reszta się zgadzam ;)

Sen o Kopciuszku się skończył przedwcześnie dla Panter. A Vegas ładnie. Skończyło 6 sezon i

- raz nie było w play offach

- dwa razy byli w finale Pucharu Stanleya, z czego

- raz zdobyli główne trofeum.

Piękna historia, pomimo, że tak krótka i pomimo, że ich nie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, liczyłem, ze Pantery dociągną do Game 6 chociaż, bo byłem na urlopie nad wodą w dziczy i nie oglądałem może to i dobrze, bo jednak wynik 9:3 to troche wstyd po takim runie, ale jak czytam z jakimi kontuzjami grali to i tak wielki szacun i to też jest niesamowita historia, 7 wygranych meczy w OT, pokonanie Bruins mistrzow statystyk, niesamowite dogrywki i gra Tkacza czy Boba, szkoda, że zabrakło paliwa na finał. Nie mam nic do wygranej Vegas chociaż też tam z salary troche gruby wałek i sama organizacja do mnie nie przemawia, ale nie musi bo ich gra to zrobiła. JM od lat mi imponował swoją grą, ciesze się, że Howden którego debile z Rangers oddali ma tytuł, ciesze się, że Quick, Whitecloude, Kessel maja tytuł, natomiast nie bede ukrywał, ze nie lubie Eichela i pisałem wam na początku tych playoffs, ze czuje, ze Vegas moga nas zadziwić i nie zdzierże jak on podniesie puchar. Teraz podchodze do niego troche inaczej, po pierwsze, szacun, to jednak musi byc duza presa bycie pro sportowcem z problemami zdrowotnymi, oczekiwaniami kibicow i wlasnymi, a jednak udalo mu się. Wiele moich negatywnych emocji do niego to glownie z jakis tam filmikow, jakie ma podejscie do dzieciakow jak chca krazek, czy do fanow, a przeciez to troche bzdura bo zawsze negatywny filmik przyciaga uwage, a pewnie mial tysiac innych momentow gdy byl spoko gosciem dla fanow. 

Vegas w 6 roku, a takie np Oilers w 5tym roku swojego istnienia czy Rangers (epoka dinozaurow) w drugim roku, wiec też już zluzowałem majty z tym biadoleniem, że nie zasłużyli bo nie odczekali swojego itp...trzeba łapać historie poki jest okazja, nikt nie liczy kiedy Habs zdobywali tytuły tylko ile ich mają, tak samo będzie tutaj. Gratulacje dla Vegas, po tych playoffs wiem jedno M Tkachuk trafia do mojego top 3 zawodnikow, jest drugi zaraz za O'Reillym, pokazał niesamowitą zaciętość, poświęcenie i charakter, brakowało mi kogoś takiego w lidze. Będzie ciężko wrócić do finału, szczególnie przy tak mocnym wschodzie, ale kto wie, może za kila lat Pantery wrócą jak Vegas po niedlugiej przerwie. Szykuje nam się ciekawy offseason i kilka grubych transferów. Na koniec fota, którą pewnie widzieliście, a która jest esencją tego sportu i sportu zespołowego, mozna je odczytac bardzo metaforycznie. Serce

 

image.png.e0175c8cccb59cbe24363e5be3a04e8c.png

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.