Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Maćku 9020

W temacie o Lakers napisałeś, że chłopaki z LA wg Ciebie jadą na ryby po drugiej rundzie. Skoro jesteś tego taki pewien, proponuję zakładzik. Ja uważam, że Lakers dojdą przynajmniej do WCF.

Symboliczne 100 złociszy wydaje się być rozsądną stawką (choć jeśli masz inną propozycję chętnie wysłucham).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku 9020

W temacie o Lakers napisałeś, że chłopaki z LA wg Ciebie jadą na ryby po drugiej rundzie. Skoro jesteś tego taki pewien, proponuję zakładzik. Ja uważam, że Lakers dojdą przynajmniej do WCF.

Symboliczne 100 złociszy wydaje się być rozsądną stawką (choć jeśli masz inną propozycję chętnie wysłucham).

w razie czego tez jestem chetny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Qu3ster, nie wiem w jakim celu sie zakladales, skoro chyba nie zamierzasz sie z niego wywiazac. wiem ze jeszcze nie koniec sezonu aczkolwiek w kwestii naszego zakladu nic sie juz nie zmieni, bo Cavs maja juz zapewniony 1st seed, ale jesli miales zamiar zrobic to po sezonie to wypadaloby chyba dac znac na pm, po tym jak napisalem ci nr konta, podobnie zreszta jak Kily, z ktorym tez nie mozesz sie rozliczyc. licze na jakas odpowiedz ( Kily pewnie tez ) w tym temacie lub na pm, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Qu3ster, nie wiem w jakim celu sie zakladales, skoro chyba nie zamierzasz sie z niego wywiazac. wiem ze jeszcze nie koniec sezonu aczkolwiek w kwestii naszego zakladu nic sie juz nie zmieni, bo Cavs maja juz zapewniony 1st seed, ale jesli miales zamiar zrobic to po sezonie to wypadaloby chyba dac znac na pm, po tym jak napisalem ci nr konta, podobnie zreszta jak Kily, z ktorym tez nie mozesz sie rozliczyc. licze na jakas odpowiedz ( Kily pewnie tez ) w tym temacie lub na pm, pzdr

chill, Quester jest for real 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastillon, oferowałem Ci zakłady Cavs-Celtics ostatnio (kilka razy), a my mamy przecież aktualny...

 

ja potwierdzam

 

Celtics wygraja mistrza 100 dla mnie

Cavs wygraja 100 dla ciebie

 

z Lorakiem mialem to samo

-Wirakocza dał znać odnośnie Bulls

-Koelnera zakład zależy od kilku czynników (muszą Lakers i Spurs się spotkać w playoffs)

-z Alonzo czekamy na rozstrzygnięcia (i Heat w 1. rundzie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiem za bardzo co mam odpowiedziec ? myslalem ze wiesz. mam potwierdzic czy cos ? zycze powodzenia LeCrabs Travaliers ! maja najwiekszy depth w calej lidze, praktycznie kazdy gracz moze im dac quality mins. zycze im wobec tego udanych polowow nad jeziorkami w maju - w koncu trzeba czyms wykarmic tylu wielkich murzynow! :wink:

 

a tak na powaznie to obstawiam Magic na mistrza w obecnej formie. mam tylko nadzieje, ze Celtics na playoffs juz wroca do starych nawykow i Robin Lopez nie przesiedzi calego postseason z kontuzja plecow :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, nie tak to miało wyglądać ale widać jakieś fatum drobne nad nami wisi tak to wyglada, jak szli jak czołg to AK musiał wypaść, teraz mecz sezonu Booza out. Ale na play off mają być to jeszcze Michalik się wstrzymaj ze świętowaniem wygranej :D

 

Plus drogi Panie rw30, zakład był, Jazz top 5 zachodu w niezmienionym składzie jest, dawaj 100 8) na pw ci nr konta zarzucę zaraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz - wygralem zaklad - 50 zl

Antek - wygralem zaklad - 50 zl

Radzio (on tu jest w ogole) - wygralem zaklad - 50 zl

koles z ktorym zakladalem sie o Wolves - przegralem zaklad - 50 zl

 

DF i Lorak - trwa

 

na razie sie nie chce z nikim rozliczac, bo jeszcze playoffy - ten post ma sluzyc jako przypominajka. jakby ktos chcial zakladzik w rewanzu albo cos w tym stylu to bardzo chetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastillon, nic nie musiałeś potwierdzać, ja tylko napisałem, że... zapomniałem :D

 

W drugiej rundzie mamy prawdopodobnie pojedynek Cavs - Celtics, więc możemy zakład zmodyfikować do tej serii lub dodać go do starego.

 

PS. Pretor - czuje wewnętrzny obowiązek postawić na Dallas w serii ze Spurs, zbyt wiele kasy wypłaciłeś przy ostatnim naszym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.