Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

:D Tak samo pisało kilka osób jak się założyłem o 100 z kolegą rw30 że Jazz będą top5 zachodu, lubię taką pewność siebie jeszcze przed konfrontacją, zazwyczaj wychodzi wtedy na moje 8) 2 runda z La jest na dzień dzisiejszy, jeszcze trochę RS została liczę że jeszcze podgonią.

Kiedyś wkońcu musisz się przejechać, super ze załatwi Cie fan Lakers:)

 

Dzięki za okienko, to trzeba było intrygę wymyślić żeby cię zapędzić do roboty ;)

Ale sposób znalazłeś..

 

 

Dam jeszcze dodatek do tego zakładu, jak Jazz zajdą dalej w tegorocznym play off to ty Michalik wrócisz do wiary ojców i wyrzekniesz się Lakers i ostaniesz się Jazzfanem, jak Lakers pójdzie dalej to ja się odpicuje na fana La, co prawda fałszywego ale zawsze będę świecił logami i takimi tam, przez przynajmniej nadchodzący sezon :)

Plus musisz zakład możliwy tylko wtedy jak się do forum znowu podłączysz, to że się paru żuli kręci to nie znaczy że zaraz slams itp :)

Czyli dodatek do zakładu przez 365 dni przegrany nosi dostarczony przez zwycięzcę avatar i sygnaturke, co ty na to? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wkońcu musisz się przejechać, super ze załatwi Cie fan Lakers:)

Widzisz Utah Jazz mnie kocha na tyle że nie daje komukolwiek wygrywać zemną przy okazji takich zakładów :)

Czyli dodatek do zakładu przez 365 dni przegrany nosi dostarczony przez zwycięzcę avatar i sygnaturke, co ty na to? 8)

No dobra w sumie to o coś takiego mi chodziło, ale musisz się zacząć pojawiać na forum tak jak kiedyś żeby to miało sens, ja jestem w miarę aktywny wiec w razie, nie daj Boże, porażki będziesz się mógł chełpić, i ja tego samego oczekuje od ciebie ok :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam dokladnie, ale zdaje sie ze Lorak kiedys napisal przed seria Warriors-Dallas, ze Golden State maja teoretyczne szanse wygrac, a rw30 zaproponowal mu zaklad 600 zl vs 100 zl stawiajac na Dallas. Lorak nie przyjal chyba.

 

coz tu powiedziec, fail. tutaj jest epic fail.

 

w ogole elwariato zdaje sobie sprawe z tego ze u buka wyciagnalby duzo wiecej ?

 

heh, w koncu fan Iversona i Arenasa, I'm just sayin :)

 

w ogole jakby co to zarezerwowalbys dla mnie miejsce na zaklad tuz przed PO, elwariato ? w zaleznosci od matchupu postawilbym jakas kase na to ze Jazz poleca w pierwszej rundzie, chociaz zobacze jeszcze jak sie ulozy wszystko. skoro jestes taki kozak to mozemy sie wstepnie umowic na 100 zl vs 500 zl, bo skoro maja dojsc do WCF to pierwsza powinni przejsc na luzach. na dodatek jest bardzo mozliwe ze zagraja z Suns w pierwszej rundzie, wiec to bylby dodatkowy smaczek, co ty na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz tu powiedziec, fail. tutaj jest epic fail.

 

w ogole elwariato zdaje sobie sprawe z tego ze u buka wyciagnalby duzo wiecej ?

 

heh, w koncu fan Iversona i Arenasa, I'm just sayin :)

 

w ogole jakby co to zarezerwowalbys dla mnie miejsce na zaklad tuz przed PO, elwariato ? w zaleznosci od matchupu postawilbym jakas kase na to ze Jazz poleca w pierwszej rundzie, chociaz zobacze jeszcze jak sie ulozy wszystko. skoro jestes taki kozak to mozemy sie wstepnie umowic na 100 zl vs 500 zl, bo skoro maja dojsc do WCF to pierwsza powinni przejsc na luzach. na dodatek jest bardzo mozliwe ze zagraja z Suns w pierwszej rundzie, wiec to bylby dodatkowy smaczek, co ty na to ?

:lol: Jak ty mnie bawisz, ale wiesz kasa rzecz drugo planowa, z tym zakładem chciałem na forum zawitać i tak zrobiłem, mi hajs tak bardzo jak tobie nie potrzebny żeby do wszystkiego kunktatorsko podchodzić. No i zaden zemnie kozak ale widze że ty jesteś bardzo hardy :D 100 zł vs 500 to się możesz ze swoimi ziomkami zakładać, ja ci dam coś lepszego, podoba mi się twoja skala sympatii do Utah to schlebia tej drużynie, skoro tak wierzysz w moją ekipę to dajmy podobny zakład jak ja mam z Michalikiem, nawet pójdę ci na rękę, jak Jazz odpadną w 1 rundzie masz odemnie 2500 , ale jak pójdą dalej to mi wisisz 1500, i jak idziesz na taki układ czy może jednak przeceniam twoją odwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ten zakład o utah bez uwzględniania kontuzji? Bo o ile wiarę w grę jakiegoś teamu w pełnym składzie jestem wstanie zrozumieć to niezaznaczenie co wyniku kontuzji kogoś z podstawowych graczy to lekki hardcore :]

Wiesz sam myślałem o tym, co gdyby się, nie daj Boże komuś coś przytrafiło, ale dla mnie Jazz to niemal religia więc i tak bym się nie wycofał, bo to by znaczyło że w nich wątpię. Tak to mam poukładane w głowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo el za odwagę! To się nazywa zakład. O ile Jazz przedwcześnie nie trafią w drabince na Lakers (i może Nuggets z którymi mają kiepskie match-upy), to mają b. duże szanse na finał konfy.

 

No i teraz mam dodatkowy powód żeby trzymać kciuki za naszych ;)

 

Hmm ten zakład o utah bez uwzględniania kontuzji? Bo o ile wiarę w grę jakiegoś teamu w pełnym składzie jestem wstanie zrozumieć to niezaznaczenie co wyniku kontuzji kogoś z podstawowych graczy to lekki hardcore :]

Kontuzje rzecz nieprzewidywalna, mogą się zdarzyć po obu stronach - zarówno Jazz jak i ich przeciwników w PO. No ale fakt faktem, że po odpadnięciu kogoś z wielkiej 4 Okur, D-will, Booz, AK, szanse na finał by dramatycznie zmalały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz w finale kon. - imponujace :)

też uwazam, że Booz walczący o kontrakt coś tam pokaze ale musieliby pyknąć po drodze kogoś z trójki - Lakers, Mavs i Thuggets :)

 

Kily

dokładnie tak jak napisałeś

Celtics w finale ja wygrywam 100

Cavs - Ty

 

Jak wchodzisz to potwierdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście potwierdzam. Stawka też może być większa. :P Zakład uznaję za zaklepany z umożliwieniem Ci na życzenie podniesienia stawki (powiedzmy w ciągu dzisiejszego dnia, jak się nie odezwiesz to zostawiamy to co potwierdziliśmy).

 

PS. Jeśli wejdą Magic, Hawks to nikt nie wygrywa?

Tak. Jeśli wejdą Bucks to też nikt. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics odpadają w pierwszej rundzie playoffs

Postawi ktoś na to kasę? 8)

Chętnie wejdę w taki zakład bo ostatnios sporo o tym czytam, że już w I rundzie mogą przegrać nawet z Bucks.

 

Mój jedyny warunek to anulowanie zakładu, gdyby Celtics trafili na Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.