Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Koelner - była mowa tylko o wygranej Spurs/Lakers w serii?

 

Jeśli Parker nie wróci na playoff to mogę dodać, że Lakers zmieszczą się w 6 meczach. Ale może być co innego, sam coś zaproponuj.

 

Alonzo, jeśli ponownie trafi się seria Hawks - Heat to chyba z automatu jestem pierwszy w kolejce za zeszły rok? 8)

 

Co do Celtics w serii z Cavs to Bastillon ma pierwszeństwo, ale nie spodziewam się, że przekroczę limit środków, więc będę o innych pamiętał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo - moge postawić kase, że Celtics nie awansują do finałów. Trzeba sobie odbić przegrane zakłady...

Jak im nikt z pierwszej piatki nie wypadnie z jakąs kontuzja powazniejsza do playoffs to moge sie pisać na cos takiego, choc mozna to tak zmodyfikowac, zeby dodac do zakładu Cavs (bo pewnie ich w finale widzisz)

 

Alonzo, jeśli ponownie trafi się seria Hawks - Heat to chyba z automatu jestem pierwszy w kolejce za zeszły rok? 8)

 

Jak dojdzie do tej serii to bedziemy w kontakcie :)

 

Wira

bulls po za playoffs?

Bosh w Heat - ja wygrywam

Bosh w bulls - ty?

czy coś w te mańke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo - moge postawić kase, że Celtics nie awansują do finałów. Trzeba sobie odbić przegrane zakłady...

Jak im nikt z pierwszej piatki nie wypadnie z jakąs kontuzja powazniejsza do playoffs to moge sie pisać na cos takiego, choc mozna to tak zmodyfikowac, zeby dodac do zakładu Cavs (bo pewnie ich w finale widzisz)

A skąd taki wniosek? Twierdze, że Celtics nie wejdą do finałów, nic więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo - moge postawić kase, że Celtics nie awansują do finałów. Trzeba sobie odbić przegrane zakłady...

Jak im nikt z pierwszej piatki nie wypadnie z jakąs kontuzja powazniejsza do playoffs to moge sie pisać na cos takiego, choc mozna to tak zmodyfikowac, zeby dodac do zakładu Cavs (bo pewnie ich w finale widzisz)

Jesteś gotów postawić kasę w zakładzie na zasadzie takiej, że jeśli do finału wchodzą Celtics, to wygrywasz, jeśli Cavs, to przegrywasz, a jeśli ktoś inny to remis? Dobrze rozumiem? Jeśli tak to ja jestem zawsze chętny na takie zakłady. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spoko, odpale Wam po piwku jak kasa wpłynie na konto.

Numer podać już? Czy jak Boozer będzie na rybach?

:D Tak samo pisało kilka osób jak się założyłem o 100 z kolegą rw30 że Jazz będą top5 zachodu, lubię taką pewność siebie jeszcze przed konfrontacją, zazwyczaj wychodzi wtedy na moje 8) 2 runda z La jest na dzień dzisiejszy, jeszcze trochę RS została liczę że jeszcze podgonią.

 

Dzięki za okienko, to trzeba było intrygę wymyślić żeby cię zapędzić do roboty ;)

 

ps. Boozer może i na ryby zrobi wypad ale spoko czas od lipca do października będzie na to miał :)

 

Dam jeszcze dodatek do tego zakładu, jak Jazz zajdą dalej w tegorocznym play off to ty Michalik wrócisz do wiary ojców i wyrzekniesz się Lakers i ostaniesz się Jazzfanem, jak Lakers pójdzie dalej to ja się odpicuje na fana La, co prawda fałszywego ale zawsze będę świecił logami i takimi tam, przez przynajmniej nadchodzący sezon :)

Plus musisz zakład możliwy tylko wtedy jak się do forum znowu podłączysz, to że się paru żuli kręci to nie znaczy że zaraz slams itp :)

 

El, liczymy na Ciebie (zwłaszcza ja, jako że zgłosiłem się pierwszy). :P

Dziekuje, sorka że olałem twoją 100 ale już nie wypadało zchodzić do niższych kwot ;) Ocztywiście w razie wygranej stawiam driny i co tam sobie kto życzy na nadchodzącym zlocie jeśli odbędzie się w lipcu, wiadomo termin majowy to albo będzie przed rozstrzygnięciami, albo pójdę z torbami, wiec wtedy ktoś będzie mnie musiał dofinansować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.