Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

nie większość, ale wiesz jednak to tutaj Lakers teoretycznie są wielkimi faworytami, aktualni mistrzowie, większość na nich stawia i trzeba mieć jakiś valuebet :wink:

 

e: sprawdziłem dokładnie i na zwycięzcę serii jest 1,30 na Lakers i aż 3,65 na Suns, więc sam zrozum, dlaczego wolę stówkę postawić u buka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moj byly kolega z pracy rzucil mi wyzwanie. A mianowicie, zaklad o 500 zł w serii Celtics - Lakers. Łatwo sie domyslic kto na kogo mialby stawiac :)

 

Generalnie oprocz propozycji dostalem po twarzy rowniez stwierdzeniami, ze "Rondo swoimi zagranimi przypomina Jordana", a "Celtics graja najlepsza koszykowke w historii NBA" ;-)

 

Bralibyscie taki zaklad? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moj byly kolega z pracy rzucil mi wyzwanie. A mianowicie, zaklad o 500 zł w serii Celtics - Lakers. Łatwo sie domyslic kto na kogo mialby stawiac :)

 

Generalnie oprocz propozycji dostalem po twarzy rowniez stwierdzeniami, ze "Rondo swoimi zagranimi przypomina Jordana", a "Celtics graja najlepsza koszykowke w historii NBA" ;-)

 

Bralibyscie taki zaklad? ;>

Mając na myśli zakład masz na myśli kolegów z zakładu?

 

Nie widzę innej opcji przy takich tekstach ; d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moj byly kolega z pracy rzucil mi wyzwanie. A mianowicie, zaklad o 500 zł w serii Celtics - Lakers. Łatwo sie domyslic kto na kogo mialby stawiac :)

 

Generalnie oprocz propozycji dostalem po twarzy rowniez stwierdzeniami, ze "Rondo swoimi zagranimi przypomina Jordana", a "Celtics graja najlepsza koszykowke w historii NBA" ;-)

 

Bralibyscie taki zaklad? ;>

Na Twoim miejscu, gdyby 500 zł nie stanowiło jakiegoś ogromnego problemu, wszedłbym bez większego przemyślania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakie będzie przebicie u buków, ja bym mógł tam na Celtów postawić, zawsze fajniej by się finały oglądało, może się z kimś ustawie, jeszcze jeden mam pomysł na zakład, ja daje że Turner wygra ROTY, albo może tak będzie lepszy od Walla w 1 sezonie, warunek że w sixers dadzą mu grać, a nie będzie jakimś backupem dla Igiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakie będzie przebicie u buków, ja bym mógł tam na Celtów postawić, zawsze fajniej by się finały oglądało, może się z kimś ustawie, jeszcze jeden mam pomysł na zakład, ja daje że Turner wygra ROTY, albo może tak będzie lepszy od Walla w 1 sezonie, warunek że w sixers dadzą mu grać, a nie będzie jakimś backupem dla Igiego.

Odważnie...jeszcze nogi w NBA nie postawili i juz takie dywagacje...ja poczekam chociażby do Summer League.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm ciężka sprawa tak precyzować znaczenie słowa lepszy :) No lepszy to ... lepszy :) za rok będzie wiadomo albo nie o co mi dokładnie chodziło ;) A serio no to w statach, wynikach drużyny itd. myślę ze jakoś przyjdzie ogarnąć kto był w tej rywalizacji zwycięzcą, albo przynajmniej będzie to polem do jakiejś debaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.