Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Martin podobno nie trenuje przed meczem żeby odpoczęła jego, co to on miał tam kontuzjowane/ kostkę czy co kolwiek :) Ale podobno występ jest nie zagrożony, co do zakładu to jutro powiem jak to widzę i tobie Bast i tobie Master, bo 1000 jeszcze mogę zaryzykować na obydwu :) tylko pamiętajcie Martin może wypaść na koniec serii, pewnie jak będzie na styku to będzie grał ale jak będzie 3-1 dla Jazz to ciekawe jak to będzie, więc to musimy uzgodnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobra możemy się dogadać w takim razie, nie wiem jak Bast ale z tobą Master o 500 o awans do 2 rundy, ja wiadomo na JAZZZZZZZ ty na to drugie :) A Bast zobaczymy czy się odezwie do 4.30 kiedy meczyk startuje. No i tak jak piszesz Master skoro Martin ci nie wadzi to jest git, bo dziś podobno na bank wystąpi ale jego stan jest trochę lepszy od tego co Memo miał, no tylko że on cały czas gra a Okura już nie ma, więc nie wiadomo czy K Mart dociągnie do końca serii, ale też bym w obecnej sytuacji nie gadał że Jazz będą bądź są z tego względu uprzywilejowanie, patrząc jakie samy mamy problemy z urazami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qu3ster

 

Właśnie sobie przypomniałem, że ze mną też przegrałeś zakład!

Dane do przelewu masz na PW.

 

Kily

 

Mogę przyjąć Twoją propozycję.

 

Celtics wygrywają 3 lub 4 mecze - ja wygrywam

Celtics wygrywają mniej niż 3 mecze - Ty wygrywasz

 

Żadnych dodatkowych warunków.

Stówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qu3ster

 

Właśnie sobie przypomniałem, że ze mną też przegrałeś zakład!

Dane do przelewu masz na PW.

 

Kily

 

Mogę przyjąć Twoją propozycję.

 

Celtics wygrywają 3 lub 4 mecze - ja wygrywam

Celtics wygrywają mniej niż 3 mecze - Ty wygrywasz

 

Żadnych dodatkowych warunków.

Stówka?

Stówka.

 

Qu3ster, nie za długo czekam na przelew?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs wygrywają - DF wygrywa

Celtics wygrywają - DF przegrywa

 

LeBron musi grać w każdym meczu (co jest zrozumiałe, Cavs bez niego są poza playoff - jeśli Shaq, Nash i Stoudemire nie wystarczyli)

 

Target - Alonzo, fani Lakers, Magic, haterzy LeBrona (Bastillon)

nasz zakład jest przecież aktualny. Trochę inaczej sformułowany, ale prawie na jedno wychodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada Nene na mecze nr 6. Ale co tam, jedziemy dalej, elwariato jak dla mnie zakład ważny.

Dla mnie oczywiście nie ważny, Jazz wygrają zbyt łatwo, to po prostu nie honorowe :D;) Ja myślałem że jasne jest że jak jakieś gwiazdy w typie Will czy melo wypadają to anulujemy, a ty tu wspominasz o jakimś Nene :) a słowem to już przesądzone, bo mówili że przed meczem zadecydują czy wystąpi, ale to wczoraj czytałem więc może już sprawa się wyklarowała.

 

O tym mówisz?: ;)http://sports.yahoo.com/nba/boxscore;_y ... 2010022502

Nie o tym ostatnim na parkiecie Celtów, co prawda był tam kontuzjowany jakiś mało znaczący starter po stronie Cavs ale to mniejsza o to :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.