Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zaoferuje Ci kurs buka stacjonarnego, u którego grasz, bez pobierania podatku od stawki - w starciu Cavs - Celtics, a Ty zrezygnujesz to będzie to nic innego jak kompromitacja wobec wpisów na forum.

 

Na pocieszenie napiszę Ci, że w razie przegranej w starciu z Magic będziesz mógł utraconą kwotę odzyskać.

 

EDIT:

Ale bredzisz - wyraźnie napisałem - wobec wpisów na forum, to po pierwsze. Po drugie - różne rzeczy się dzieją w czasie RS, nie widzę powodu by przed sezonem zakładać się o playoffy, zresztą oferuje Ci swoistą rekompensatę za to, że się nie zdecydowałem szybciej, ale fujara Ci mięknie.

 

Prośba na przyszłość - albo nie pierdol głupot na forum albo niczego nie oferuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie czuje w zaden sposob zobligowany do zakladania sie z toba o ta serie gdy ty tego chcesz skoro wiele razy proponowalem ci ten zaklad na poczatku sezonu i go nie przyjmowales. jesli ty mozesz odmawiac kiedy ja chce, to ja moge odmowic kiedy ty chcesz. winic mozezs wylacznie samego siebie, bo zaklad byl na stole.

 

tak w ogole, to pewnie zauwazyles ze ja sie zakladam nie gdy jestem pewny 50/50, ale gdy jestem gleboko (albo przynajmniej w miare) przekonany ze wygram. 50/50 nie satysfakcjonuje mnie, bo to zadna inwestycja.

 

PS. mam special offer dla Ignazza:

o 100 zlociszy

Mavs wygrywaja - ja wygrywam

Spurs wygrywaja - ty wygrywasz

 

rewanz za Suns, wchodzisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAPA HCA :D i teraz JEDZIEMY do UTAH

bez Kirilenko i Okura Jazz maja powalczyc z Nuggets skoro nawet w pelnym skladzie dostawali baty w RS ? dobre sobie.

elwariato musi miec zly dzien :roll:

wlasciwie to zaklad dalej jest na stole :P

 

anyway, zapowiadala sie fajna seria, ale to juz chyba koniec Jazz w tych playoffs. bez Kirilenki i Okura wasza obrona bedzie po prostu tragiczna. 6'9 wysocy bez shotblocking bronia pomalowanego, a wasi obroncy na Melo to jakies Milesy i MAtthewsy.

Zbiór twoich wypowiedzi powinni wydac w serii debilizmy z netu, serio to nie jest moja zła wola zarobiłbyś na tym :lol:

 

Widzisz widac w niepełnym nam lepiej, i tak jakiś Miles wiem że koleś nie jest mendą więc wrażenia na tobie nie robi, ale sadze że dla niego to lepiej że tacy kolesie go nie poważają :D

Billups w PO zniszczy Derona

Tylko musisz mnie uprzedzić stary kiedy zacznie :D

 

ps. Dalej tak mądry( wiem że tak :) ) jestes Bast, ale ja o 100 nie ide, na stól dajesz 500 ( i to w obecnym składzie wale że nie ma i Memo i AK też nie wróci) to mozemy pogadać.

 

Plus Fess zrobił na serio sporo, cyferki tego nie pokazują ale cholera bali się go nugsy pod tym koszem, i szczerze ja im się nie dziwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. Dalej tak mądry( wiem że tak :) ) jestes Bast, ale ja o 100 nie ide, na stól dajesz 500 ( i to w obecnym składzie wale że nie ma i Memo i AK też nie wróci) to mozemy pogadać.

 

Ja bym mógł o 500 zł jakbyś chciał :) Jak co dogadamy się na PM :)

500 zl mowisz... nie wiem czy nie wziac tego zakladu.

tyle jeszcze moge pokryc. powaznie pomysle na tym :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

 

A tak na serio, to jak się el odezwie w tej sprawie i coś się ustali lub nie, to się skasuje/przeniesie do odpowiedniego tematu. Na razie niech tu chwile pobędzie te pare postów.

Trochę mnie entuzjazm poniósł po zwycięstwie, Bast jako hater Jazz w sumie żadnych granic nie przekroczył, których już dawno by nie złamał :) Ale radochę miałem sporą po tym meczu, niby jaskółka wiosny nie czyni, czuje jednak że będzie dobrze dla Utah, zagrali z sercem pokazali że jest jeszcze kilku gości co potrafi w kosza poklepać.

 

Co do zakładu to muszę do jutra pomyśleć, mam trochę ze szkoła obowiązków do końca czerwca, więc nie mam jak do roboty podskoczyć, ale oferta i Mastera i Basta bardzo kusząca, od razu miałbym z czego spłacić Mich@lika :D ( jak AK nie wróci to mi musisz dać jakiś zakład na rewanż, albo co najmniej na zastępstwo bo to poprostu cholera nie fer jest :) ) w wypadku porażki kompa stacjonarnego bym opchnął, i tak nie używam a kilka miechów temu zebrało mi sie na złożenie seryjnie porządnej maszyny nie wiem po co bo i tak jak gram to na konsoli ( Mario rulezz :) ) a tak przy lapie siedze.

 

właśnie jak by ktoś był chętny kupić za ok 2000 to może się zemną skontaktować ( wychuchany bo składałem część do cząstki, teraz może nie jakiś bajer ale procek AMD 940 , karta Radek 4890, płytan MSI platinum coś tam- na 4 grafy wejścia, ram Adaty 4Gb 1066, twardziel Samsung spin point 320/16, chłodzenie procka nie z zestawu, to samo z twardzielem, 4 wiatraki w obudowie i sterowanie ich z frontu, a i zasilacz 650W modecom, no i wszystko ekstra do kręcenia, + bez przewodowy klaw i mysz gratisem, na wszystko daje swoije słowo że działa bez zarzutu no i gwarancja jest na wszystko co najmniej jeszcze 2 lata)

 

ps. Max że kiedyś poczuje sympatię do Kobasa to nie sadziłem :) chłopak mnie pozytywnie zaskakuje ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.