Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

O symboliczne 50zł że SAS wygrywają z LAL jeśli dojdzie do serii w po. Warunek Duncan i Manu grają wszystkie mecze w serii. Jacyś chętni?

 

P.S. Jest na tym forum użytkownik Kobe z e-basketu?

 

Kusisz ale niestety ostatnio moja sympatia do spurs wzrasta i w ewentualnym pojedynku będę gorąco im kibicował mimo że większe szanse niestety daje Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś to mogę postawić ze stówkę na spursowskie zakończenie sezonu jak i również na to że blair będzie w piątkach rookie (warunek- 76 spotkań rozegranych)

o ile spurs na Mistrza to odważny zakład ( ja jestem za!) to z tym Blairem juz niebardzewicz :wink:

 

Griff wróci i spokojnie zdrowy wejdzie do First Team na PF obok zapewne Hansbrougha

w obwodzie jest nabytek Greez Thabeet który moze w pierwszym sezonie mieć problemy poprzez braki w ataku i jako jedyny sensowny konkurent dla Blair'a Hill w NY (Clarc Daye Claver raczej az tylu minut nie dostaną)

 

to robi w sumie 7 nazwisk do 4 miejsc.....

 

wszystko zalezy od Popa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz, w all rookie team nie ma podziałów na pozycje, co wcale nie zmienia sytuacji Blaira, bo w porownaniu do rookich ktorzy poszli do slabiakow, Blair ma jeden minus- brak duuzej ilosci minut. Mysle ze przy zdrowym rosterze 10-15, bo sporo przed nim bedzie duo Duncan&McDyess, a Pop tez sporo w ostatnich sezonach stawia w RS na jump shooting offense, weic pewnie i minuty dla Bonnera beda spore. Blair jest super hustla playerem, ale min moze zbrakanc by zalapac sie chocby do drugiej piatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wlasnie wydaje się, ze w RS Blair moze liczyc na sporo minut, jako, ze Pop nie będzie chciał zajechać wiekowych Ratliffa, Duncana, czy Dyessa. Szczegolnie prezentując taką formę jak dotychczas + dodajac tyle mozliwosci Spursom. Oni potrzebują goscia, ktory ma siłę ochotę skoczyc do każdej piłki, potrzebują świeżości i energii z ławki, dlatego o ile moze Blaira nie beda wykorzystywać w jakichs meczach z silnymi wysokimi frontcourtami, to juz z zespolami, ktore maja na PF gosci o warunkach SF, czy na C PFa, to Dejuan moze dostawac spokojnie po 20min.

 

Czy bedzie w piatkach rookiech ?

Moze byc cięzko, bo sporo rookasow dostaje z miejsca miesjce w S5, w słabych zespolach, gdzie mogą ponabijac staty (a to o to glownie chodzi przeciez w tych wyborach). takze nie wiem, ale good luck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O symboliczne 50zł że SAS wygrywają z LAL jeśli dojdzie do serii w po. Warunek Duncan i Manu grają wszystkie mecze w serii. Jacyś chętni?

 

P.S. Jest na tym forum użytkownik Kobe z e-basketu?

 

Ja mogę wejść. Warunek: skoro Tim i Manu muszą być zdrowi, to Bryant z Gasolem również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz, w all rookie team nie ma podziałów na pozycje, co wcale nie zmienia sytuacji Blaira, bo w porownaniu do rookich ktorzy poszli do slabiakow, Blair ma jeden minus- brak duuzej ilosci minut. Mysle ze przy zdrowym rosterze 10-15, bo sporo przed nim bedzie duo Duncan&McDyess, a Pop tez sporo w ostatnich sezonach stawia w RS na jump shooting offense, weic pewnie i minuty dla Bonnera beda spore. Blair jest super hustla playerem, ale min moze zbrakanc by zalapac sie chocby do drugiej piatki.

niby podziału nie ma ale nie wiem czy tak do końca mozna liczyć na to że głosy dostaną tylko niscy ( choc zakazu nie ma)

 

co do czasu gry to już pierwszy mecz pokaże jaka rotację wymyślił Pop i jak podzieli minuty..obecnie nawet nie wiem czy Dice wyjdzie w S5 a co tu mówić o rookasie

 

praktycznie jest jedyny nie mający rzutu (Theo) wiec akurat jego obecność nie jest tu ograniczeniem

 

licze nie na statsy tylko na wrażenie jakie zrobi ewentualnie jako wkład w jeden z najlepszych bilansów NBA

ale do tego potrzebuje i wyników i dobrej gry partnerów i łaski Popa

 

cos dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O symboliczne 50zł że SAS wygrywają z LAL jeśli dojdzie do serii w po. Warunek Duncan i Manu grają wszystkie mecze w serii. Jacyś chętni?

 

P.S. Jest na tym forum użytkownik Kobe z e-basketu?

 

Ja mogę wejść. Warunek: skoro Tim i Manu muszą być zdrowi, to Bryant z Gasolem również.

Ja mogę wejść z warunkiem na samego Bryanta.

 

Chetnie postawie 50 zł na Magic wygrywających regular na wschodzie.

Wchodzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkowniku Quester.

 

Pamiętasz jak się mieliśmy założyć na obcym forum o ROTY?

Miałeś potwierdzić, nie wiem czy to zrobiłeś, a teraz z wiadomych względów nie sprawdzę tego.

Szło to mniej więcej tak (jak się gdzieś mylę to mnie popraw):

Jonny Flynn zdobywa ROTY - 100 zł dla Qustera

Jonny Flynn nie zdobywa ROTY - 100 zł dla karpika.

 

Potwierdzasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirakocza i Bastillon, potwierdzacie jak rozumiem stare zakłady?

 

Mogę z Przemem wejść w zakład Lakers vs Spurs w playoffs - bez warunków dotyczących kontuzji, kto przechodzi ten wygrywa. Już Ostrogi nie muszą wygrywać mistrzostwa :)

 

Jeszcze coś z Erwinem przydałoby się mieć, ale to pomyślimy - trzeba grać tutaj jak niebawem opodatkują bukmacherkę internetową 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkowniku Quester.

 

Pamiętasz jak się mieliśmy założyć na obcym forum o ROTY?

Miałeś potwierdzić, nie wiem czy to zrobiłeś, a teraz z wiadomych względów nie sprawdzę tego.

Szło to mniej więcej tak (jak się gdzieś mylę to mnie popraw):

Jonny Flynn zdobywa ROTY - 100 zł dla Qustera

Jonny Flynn nie zdobywa ROTY - 100 zł dla karpika.

 

Potwierdzasz?

Ta jest, potwierdzam. Nawet nie wiedziałem, że ktoś w zakład wszedł, bo po zaproponowaniu zakładu już na eb zajrzeć nie mogłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.