Skocz do zawartości

NHL Playoffs 22/23 For Fun Typer! (3rd Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam, że można głosować na rundę finałową tegorocznego Pucharu Stanleya! Termin oddawania głosów na rundę finałową mija nocy z soboty na niedzielę 3/4 Czerwca o godzinie 2:00 czasu polskiego.

Wszyscy którzy jeszcze tego nie uczynili mogą to zrobić w tym miejscu: https://forms.gle/qdQUnsja34SSnfA46

Zapraszam gorąco! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowałem właśnie wyniki z wszystkich rund i mamy naprawdę zaciętą walkę. :) Myślę, że każdy punkt jest na wagę złota więc Ci co jeszcze nie zagłosowali na rundę finałową - nie zapomnijcie proszę o tym. :P Czas leci a Finały zaczynają się już niebawem, bo nocy z soboty na niedzielę 3/4 Czerwca o godzinie 2:00 czasu polskiego. Na chwilę obecną mamy 7 głosów a więc kilku uczestników z poprzednich rund wciąż brakuje.

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/qdQUnsja34SSnfA46

Zapraszam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie przypomnienie!

Lada moment rozpoczynają się tegoroczne Finały o Puchar Stanleya! Czasu nie zostało dużo, bo pierwszy mecz rozpoczyna się już dzisiejszej nocy z soboty na niedzielę 3/4 Czerwca o godzinie 2:00 czasu polskiego. Wszyscy którzy jeszcze tego nie zrobili, mają ostatnią szansę by to uczynić poniżej. :) 

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/qdQUnsja34SSnfA46

Zapraszam wszystkich! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie - mam już wyniki tegorocznej edycji For Fun Typera! :) 

W głosowaniu łącznie udział wzięło 12 osób co jak na nasze skromne subforum jest dobrym wynikiem. Bardzo wam za to dziękuję. Dzięki wam organizacja tego typu Typera ma sens! :)

Jak co roku Playoffy NHL okazały się bardzo nieprzewidywalne co na przestrzeni wszystkich serii przerodziło się w wiele ujemnych punktów. To tylko pokazuje jak ciekawy jest to sport! Dodatkowo potwierdzeniem tego jest fakt, że nikt z nas nie wytypował przed Playoffami tegorocznego zwycięzcy a więc finalnie nikt nie otrzymał bonusowych 5 punktów.

No ale przechodząc do tego na co wszyscy czekają - wyników! :D Wyglądają one następująco: 

33GdRIe.png

A jak wyglądała finałowa trójka? Kto znalazł się w tym roku na podium?

eVU1qx4.png

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców a w szczególności dla @Pablo81 który w tym roku nas wszystkich zdeklasował! A ja mogę być dumny z siebie, że w ciągu trzech edycji udało mi się dwukrotnie zdobyć brązowy medal! :D 

Dziękuję też wszystkim uczestnikom za zabawę i już teraz zapraszam was do udziału w przyszłym roku. Kto wie? Może uda się nam zebrać jeszcze więcej aktywnych typujących? :D

Raven Out!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.