Skocz do zawartości

Eastern Conference Round 1: (4) Cleveland Cavaliers vs (5) New York Knicks


memento1984

Wygrany w serii  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wygrany w serii

    • Cavs - NYK 4:0
      0
    • Cavs - NYK 4:1
    • Cavs - NYK 4:2
    • Cavs - NYK 4:3
    • Cavs - NYK 3:4
    • Cavs - NYK 2:4
    • Cavs - NYK 1:4
      0
    • Cavs - NYK 0:4


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Chytruz napisał:

Mecz odbyl sie w formacie 2 vs 1, Brunson i Hart vs Mitchell. Reszta albo meh albo borderline sabotaz.

Mitch z Hartensteinem często nieporadni ale swoje zrobili.

Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale Mitchell mógłby nie zacieszać po każdej udanej akcji, wyglądało to trochę jakby co chwilę trafiał na +20 w G7 ECF

ogólnie plan Thibsa był chyba klarowny i wypalił, można mówić, że mecz na styku, ale gdyby nie pet Barrett, cegły z open looków czy debilne straty to nie byłoby historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

mnie bawi, ze cedi osman byl plastrem na brunsona xd

…i nie byl tragiczny - np Okoro szukal zebow cale spotkanie, po pierwszym kryciu Brunsona w pierwszej possesion meczu. Lepszy jest fakt ze my nie mamy zadnego bigsa z lawki wctym matchupieci gramy smallballem - znowu sie powtorze, ze spriorytezowanie tego peta Levertaover np Hartensteina odbije sie czkawka. Bedziemy musieli zaczac grac Mamadim, serio, jakby ktos nie wiedzial :)

lawka Cavs net -24pts gra na koniec na 4pts - to mniej wiecej obrazuje dysproporcje S5 ale lawka to moim zdaniem Cavs powinni trzymac na ~10pts deficyt i bedzie to raczej wykonalna przekroju calej serii. 6-7 fajnych spotkan nas czeka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

mnie bawi, ze cedi osman byl plastrem na brunsona xd

do tego jeszcze w najwazniejszej akcji daje mu isc na lewa reke...

a wczesniej 2 razy Cavs obronili i 2 razy nie zebrali w obronie

Mitchell gral sam w tym meczu, troche pomagal Mobley momentami

widac ze gameplan byl dac Randlowi jumperkowac, ale nie szlo mu zle w tym meczu i go nie przegral, Cavs licza ze kilka meczy przegra

ogolnie to Brunson gral sobie 1on1, swietnie sie go oglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lorak napisał:

jest jakiś gorszy 30mpg zawodnik niż Barrett? dobrze, że Thibs go pod koniec posadził, bo by knicks przegrali.

Pewnie są choćby taki Tobias Harris czy FVV albo gracze Rockets ale fakt jego kontrakt jest fatalny i jest hamulcowym dla Knicks. Ale dobrze ,że Knicks ogarnęli swoją inna pomyłkę i wysłali Cama do Blazers za Harta. Hart jest fantastyczny . Wiadomo ,że liderami Knicks są Brunson i Randle ale zarówno Hart jak i Hartenstein w tym meczu byli ważnymi ogniwami zwycięstwa.

Inna sprawa ,że jeśli Mobley ma być taki nijaki w tej serii jak dziś w nocy to tu może być szybki wypad do domu dla Cavs. On sobie dziś nie radził właściwie z żadnym wysokim . Nawet to ,że Mitch złapał 7 ofensywnych zbiórek z czego chyba 5 albo 6 dało dodatkowe punkty dla Knicks to była w dużej mierze jego wina. Ogólnie był słaby a bez niego szanse cavs są naprawdę niewielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ale cie ładnie pogięło z tym VanVleetem. Znowu był chyba jeden meczyk obejrzany i „wiem wszystko najlepiej”. 

Wyjdź z bańki BeGM bo pewnie go tam masz . I popatrz na niego przez zwykłe okulary. Zresztą

Jeden robi 19,5 pkt na efg 48.6 w 34 minuty a drugi robi 19,3 pkt na efg 48,5 w 37 minut. FVV robi 7 minuty ze wszystkich graczy a w wpunktach na mecz jest nawet niżej od Barretta. Oczywiście będzie go bronił asystami ale on po prostu ma taką rolę na parkiecie. Facet gra słaby sezon i zaliczył regres ofensywny. I trzeba mieć gością w be GM by uważać ,ze gra dobry sezon

 

Oczywiście są jeszcze większe rozaczarowania jak Gobert choćby ale FVV jest słabiutki jak na tak duże minuty , które gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FVV to przecież fajny gracz tylko zbyt często ma w Toronto za dużo na głowie i później wpadają mu mecze typu 5/20 czy coś. On byłby bardzo fajnym uzupełnieniem poważnego contendera bo jego obrona na obwodzie jest często niedoceniana i przy trochę mniejszym obciążeniu w ataku dawałby konkretny impact. Jak wogóle go można zestawić w jednej linii z tym kasztanem Barrettem i jeszcze uznać, że jest od niego gorszy??

No i oczywiście po wczorajszym meczu nie można nie napisać, że Brunson to kot. W pewnym momencie zrobił się nawet pojedynek kosz za kosz Brunson vs Mitchell ale to ostatecznie ten drugi dowiózł drużynę do zwycięstwa. Cavs potrzebują w G2 odmienionego Allena i Mobleya potrafiącego nie tylko bronić ale i coś trafić po drugiej stronie, strasznie dużo tych pudeł było z jego strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ogólnie cieszę ,że Knicks nie chcieli oddać Grimesa i Barrett nie trafił do Jazz ale nie oszukujmy się to jest 4 opcja. On jest przepłacony i od początku to było wiadomo ale jest mimo wszystko młody i może się ogarnie . Taki Mok miał jeszcze gorszą opinię swego czasu I Hornets bez żalu go wywalili a teraz był gwiazdą. Nie twierdzę ,ze Barrett sie przełamie bo jakoś średnio w niego wierzę

Ogólnie wygląda na to ,że Knicks zrobili strzał życia pozyskując Harta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj można jeszcze przywołać jakąś tam analogię do Wigginsa gdzie przed transferem do GW był uznawany za fatalny kontrakt ale się ogarnął po bronionej stronie i stał się wartościowym rolsem mistrzowskiej ekipy. Barrett przy aktualnym rosterze NYK nie będzie miał i tak zbyt dużo okazji do gry pod siebie bo Randle lubi piłkę w rękach a i Brunson sobie w tej roli jak po raz kolejny było wczoraj widać radzi jeszcze lepiej ale np. wyrobienie sobie u RJ'a pewnego catch and schoot, poprawienie obrony i takie tam i ten jego kontrakt nie będzie tak kłuł w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 VanVleet to jeden z lepszych guardow w lidze w obronie, od dwóch sezonow to top3 trafionych trójek w lidze, od dwoch sezonow Raptors są z Nim na boisku o wiele lepsi, od dwóch sezonow ma top5 a/to ratio w lidze, od dwóch sezonów czołówka przechwytujących w lidze, a Ty go porównujesz do jakiegoś gówniaka ? Bo ma taka role i zespół, że musi odpalać po 12 trójek na mecz i przez to ma słaba skuteczność?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze teraz sobie spojrzalem w statsy:

Fg:

nyk: 37/88 cavs:36:83

ft:

nyk:19/22 cavs:15/21

3pt:

nyk:8/29 cavs:10/31

Rebs(off/all):
Nyk:17/51 cavs:11/38

Steals11:9

w sumie to wyglada lepiej bo Cavs wygladali jak na siebie katastrofalnie jesli chodzi o skutecznosc i bylo widac first game jitters. Ft ilosciowo na remis ale cavs sknocili 3wiecej i tu mowimy o nietrafionych przez Mitchella (2) czy Garlanda (1of3!). Dwa otwarte layupy nietrafione przez Cavs w pierwszej. Knicks oddali tylko 5 rzutow wiecej a maja tylko jeden wiecej trafiony (trojki 2 wiecej Cavs). Wydaje mi sie jak teraz patrze ze Cavs maja wiecej sufitu a lawka Knicks nie bedzie robic net 24pt co mecz. Niesamowite jak mecz wygraly detale (i Brunson duh!). Deficyt zbiorek to Cavs musza trzymac +/-5 i naprawdexniepojete jest jak Allen i Mobley byli soft w contested (i “timely/crucial”) rebounds - z Knicks to jednak nie przypadek, tylko ciezka praca z ich strony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba oglądałem inny mecz, albo mam coś z oczami.,Ale ja też nie widziałem nigdy tłumów biedoty na plaży w NYC to zresztą jest technicznie niemożliwe, gdyż w mieście jest 520 mil ok 840 kilometrów linii brzegowej to nawet jakby każdy z 9 milionów mieszkańców poszedł na plażę to i tak by miejsca wystarczyło.,Na pewno to nie był mecz na styku, gdzie nietrafione FT zdecydowały o wygranej , tylko Knicks przez większość meczu kontrolowali przebieg gry Cavs udało się tylko raz zrobić run i na chwilę wyjść na prowadzenie jednym punktem, jeszcze podstawowi gracze Knicks grali mało minut Brunson 29, Randle 31, Hart 33 w sumie 93 minuty, a w Cavs Mitchell 44, Allen 43,Garland 43 razem 130 minut.,Przy takiej rotacji Cavs z każdym meczem będą coraz bardziej zajechani, a na ławce bida z nędzą.,Dodatkowo NYK wyjątkowo słabo trafiali za 3 i  nie z powodu wybitnej obrony Clevland tylko zwyczajnie pudłowali ,drugi taki mecz ze skutecznością Knicks za 3 poniżej 30% może im się nie trafić 

.,Szkoda bo zanosiło się na dłuższą i wyrównaną serie, a na razie Cavs grają straszną kupę i może się skończyć szybko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mayor napisał:

To ja chyba oglądałem inny mecz, albo mam coś z oczami.,Ale ja też nie widziałem nigdy tłumów biedoty na plaży w NYC to zresztą jest technicznie niemożliwe, gdyż w mieście jest 520 mil ok 840 kilometrów linii brzegowej to nawet jakby każdy z 9 milionów mieszkańców poszedł na plażę to i tak by miejsca wystarczyło.,Na pewno to nie był mecz na styku, gdzie nietrafione FT zdecydowały o wygranej , tylko Knicks przez większość meczu kontrolowali przebieg gry Cavs udało się tylko raz zrobić run i na chwilę wyjść na prowadzenie jednym punktem, jeszcze podstawowi gracze Knicks grali mało minut Brunson 29, Randle 31, Hart 33 w sumie 93 minuty, a w Cavs Mitchell 44, Allen 43,Garland 43 razem 130 minut.,Przy takiej rotacji Cavs z każdym meczem będą coraz bardziej zajechani, a na ławce bida z nędzą.,Dodatkowo NYK wyjątkowo słabo trafiali za 3 i  nie z powodu wybitnej obrony Clevland tylko zwyczajnie pudłowali ,drugi taki mecz ze skutecznością Knicks za 3 poniżej 30% może im się nie trafić 

.,Szkoda bo zanosiło się na dłuższą i wyrównaną serie, a na razie Cavs grają straszną kupę i może się skończyć szybko 

Chcialbys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słaby mecz, który podsumowują najlepiej poniższe zdania:

19 godzin temu, Chytruz napisał:

Mecz odbyl sie w formacie 2 vs 1, Brunson i Hart vs Mitchell. Reszta albo meh albo borderline sabotaz.

i

19 godzin temu, człowiek...morza napisał:

mnie bawi, ze cedi osman byl plastrem na brunsona xd

To juz od dawna piszę... dodaj jeszcze jego pensję... LOL

13 godzin temu, lorak napisał:

jest jakiś gorszy 30mpg zawodnik niż Barrett? dobrze, że Thibs go pod koniec posadził, bo by knicks przegrali.

 

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.