Skocz do zawartości

NBA Playoffs 22/23 For Fun Typer! (8th Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, vero1897 napisał:

W zeszłym roku by to pewnie wypadło niewiele lepiej.

pewnie co roku wypada słabo, ale nie co roku główny faworyt dostaje fpier-dol w 1st RD, więc pozwoliłem sobie skomentować : )

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, vero1897 napisał:

Mądrze zrobiłeś ale jako fan Lakers powinieneś się wstydzić!

Nawet nie wiesz jak kusiło... :D Z doświadczenia jednak wiem, że nawet niewiadomo jak mocni Lakers nie są żadnym pewnym typem i nie ma co się napalać. Trzeba podejść z trzeźwą głową. Stwierdziłem, że gdyby zdobyli mistrza to oczywiście bym się bardzo cieszył i strata 5 punktów w Typerze nie byłaby tak dotkliwa.

Dodatkowo wciąż szkoda mi Suns sprzed 2 lat gdy przegrali w finale z Bucks. Liczę, że w tym roku mają ogromną szansę na zdobycie swojego pierwszego mistrzostwa na które tak długo czekają. :) Na chwilę obecną 3 występy w finałach i wszystkie przegrane.

------------------

Po raz ostatni przypominam o trwającym aktualnie głosowaniu na drugą rundę tegorocznego Typera! Dzisiejszej nocy awansowali Los Angeles Lakers i wciąż czekamy na rozwiązanie mega imponującej 7-meczowej serii pomiędzy Kings a Warriors której wynik poznamy już jutro. :D W międzyczasie jednak dzisiejszej nocy rusza druga runda więc jest to dosłownie ostatni dzwonek na oddanie swoich typów!

Na chwilę obecną udział wzięło 31 uczestników a więc część z was zapewne wstrzymuje się z głosami. Pamiętajcie jednak proszę, że do końca głosowania zostało 16 godzin, ponieważ termin oddawania waszych głosów upływa w nocy z Soboty na Niedzielę 29/30 Kwietnia o godzinie 2:30 czasu polskiego.

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/vmpLHrjfupoQM45a9

Wszystkich którzy jeszcze tego nie zrobili zapraszam gorąco! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Raven2156 napisał:

Nawet nie wiesz jak kusiło... :D Z doświadczenia jednak wiem, że nawet niewiadomo jak mocni Lakers nie są żadnym pewnym typem i nie ma co się napalać. Trzeba podejść z trzeźwą głową. 

Oj wiem bo miałem to samo w tegorocznej serii Knicks - Cavs, gdzie o NYK można napisać słowo w słowo to samo co ty teraz o Lakers.😁 A, że dwa lata temu się napaliłem na nich w serii z Hawks to teraz tym bardziej nie chciałem zrobić tego błędu i dałem ostatecznie na Cavs w 7. Ciekawe czy w serii z Heat też zagrają na odwrót...🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko poinformować, że z racji rozpoczętej właśnie drugiej rundy Playoffs, głosowanie na kolejną rundę w naszym forumowym Typerze zostało zakończone!

W tej rundzie udział wzięło 55 osób co jest naprawdę fajnym wynikiem i dzięki wam wielkie za tak czynny udział! :) 

To jak głosowaliście na drugą rundę wraz z punktacją za pierwszą postaram się podrzucić jutro jak tylko skończy się G7 Warriors vs Kings. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą jestem i ja! :D

Oto tabelka przedstawiająca wasze poszczególne głosy na drugą rundę: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1is4Bx7-GB2i8Ts6Ouus2aL93EYtiLyftqAz2dRN1Nc4/edit?usp=sharing Mamy niezły rozstrzał więc zapowiada się kilka naprawdę ciekawych serii! :) 

A druga sprawa to oczywiście wyniki cząstkowe za pierwszą rundę. Już się zabieram do ich opracowywania i za chwilę podrzucę. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już wyniki za pierwszą rundę!

Zgodnie z tym co pisaliście jak co roku @człowiek...morza zagłosował na kompletnie "odrealnione" wyniki jednak oprócz tego w tej edycji zagłosował po raz drugi na bardziej "prawdopodobne", że tak to ujmę. W pierwotnym podsumowaniu waszych głosów nie zauważyłem jego zdublowanego nicku więc zgodnie z regulaminem przy ocenianiu pod uwagę biorę ten "nowszy" głos a więc "bardziej prawdopodobny" (co w jego przypadku jest bardzo pozytywne). :P

Ale przechodząc już do meritum... Tak głosowaliście na pierwszą rundę:

mDWop5X.png

tqg1UbD.png

Nie ma bardzo dużo ujemnych wyników, czego powiem szczerze się spodziewałem (jedynie 3 osoby). :) 

Przy tak niespodziewanych i wyrównanych Playoffach mamy naprawdę zaciętą walkę nie tylko w czołówce ale na "całej długości" Typera więc każdy z nas ma jeszcze szanse o podskoczenie nawet do topki! :) Pierwsze 21 użytkowników różni się od siebie o maksymalnie 5 punktów co jest bardzo małym wynikiem biorąc pod uwagę bonus w dokładnie takiej postaci który zostanie przyznany na zakończenie sezonu za poprawne wytypowanie mistrza. :D

Będąc z wami szczery już nie mogę się doczekać jak potoczą się kolejne rundy, bo mamy w tym roku (co już niejednokrotnie wspominałem) jedne z najlepszych Playoffów które pamiętam! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Raven2156 napisał:

Będąc z wami szczery już nie mogę się doczekać jak potoczą się kolejne rundy, bo mamy w tym roku (co już niejednokrotnie wspominałem) jedne z najlepszych Playoffów które pamiętam! :D 

Taa, chyba ignorując pierwszą rundę.😉 Jak dla mnie za dużo tych kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, LAF napisał:

Dobra robota @Raven2156 

To może zrobić tak tabele jeżeli dwie osoby będą miały te same ilość punktów 8.a 8. B i później 10 C ?

Oczywiście jest to konieczne ale w przypadku wyników końcowych.

Te podane tutaj są jedynie cząstkowe za jedną z kilku rund a więc dają nam taki ogólny pogląd na sytuacje w Typerze. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.04.2023 o 14:34, rw30 napisał:
W dniu 16.04.2023 o 21:38, Raven2156 napisał:

 

Jeżeli chodzi o mistrza to postanowiłem zrobić krótkie podsumowanie:

  1. Milwaukee Bucks - 29
  2. Phoenix Suns - 11
  3. Boston Celtics - 11
  4. Los Angeles Lakers - 6
  5. Golden State Warriors - 2
  6. Philadelphia 76ers - 2
  7. Denver Nuggets - 1
  8. Los Angeles Clippers - 1
  9. New York Knicks - 1
  10. Cleveland Cavaliers - 1

Widać ogromną dominację Bucks. 

forum expertów, nie ma co!!!! :P

To już wygląda na ,,klątwę ekspertów". Jeśli 76ers podołają zadaniu to forumowa klątwa stanie się porównywalnie mordercza do klątwy Tutenchamona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, zaraz po poznaniu wszystkich par Finałów Konferencji startujemy z trzecią rundą naszego Typera!

Na polu bitwy zostały już tylko 4 drużyny ale tylko dwie z nich mają prawo spotkać się w finale NBA! Którym z nich się to uda? Czekam na wasze głosy! :)

Wyjątkowo postanowiłem przetrzymać Typer do dzisiejszego dnia ze względu na pewną informację dotyczącą ostatniej pary. Nie ukrywam, że przez to czasu jest naprawdę bardzo mało. Termin oddawania swoich "typów" na trzecią rundę upływa już w nocy z wtorku na środę 16/17 Maja o godzinie 2:30 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz trzeciej rundy NBA Playoffs pomiędzy Denver Nuggets a Los Angeles Lakers!

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/XU6teTAn2F1XXU3NA

Gorąco zachęcam wszystkich do utrzymania bardzo wysokiej frekwencji w tegorocznym Typerze i do czynnego oddawania głosów. Czasu jest mało więc do dzieła! Powodzenia wszystkim. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.