Skocz do zawartości

NBA Playoffs 22/23 For Fun Typer! (8th Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.04.2023 o 02:29, memento1984 napisał:

To fajnie wyszlo, apropo zdrowia po g1 bucks!

W sumie to ciekawe i zarazem straszne jak w zawodowym sporcie jeden błąd/kontuzja może sprawić, że nawet najlepszy sezon zostanie stracony...

Po raz kolejny uważam, że mamy w tym roku jeden z najlepszych i najbardziej wyrównanych sezonów w NBA jakie pamiętam. :) Będzie co wspominać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle Playoffy i Typer nam się rozjeżdżają, bo dziś poznaliśmy pierwszą pare w drugiej rundzie. Pierwszy mecz został zaplanowany na 29 Kwietnia więc czasu jest mało.

Poczekam do zakończenia dzisiejszych meczów i jutro z rana ruszamy z kolejną rundą Typera gdzie będzie potrzeba zagłosowania na wszelkie możliwe scenariusze.

Także zapraszam już teraz wszystkich jutro rano do wzięcia udziału w kolejnej rundzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pierwsze cząstkowe wyniki Typera  po zakończeniu trzech serii PHI-BRO, DEN-MIN I PHO-LAC.

Czterech graczy trafiło wszystkie trzy serie bezbłędnie wynikowo i ma komplet 12pkt (4+4+4).

Dwunastu uczestników jest z dwoma typami idealnie trafionymi i jednym z minimalną pomyłką. Mają 10pkt (4+4+2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

Najs, szykuje się mocna rozgrywka. 
ja wiem ze na pewno wtopiłem Miami xD i mój typ ma mistrza możliwe ze tez pójdzie się … zaraz xD 

Jeśli dojdzie do niespodzianki w serii MIL-MIA to i tak dużych strat nie poniesiesz, bo tam wtopią wszyscy (no, z wyjątkiem Człowieka...morza). Każdy dawał dość spokojną wygraną Bucks, był tylko jeden typ na 4:3, reszta dość pewnie  od 4-0 do 4-2.  Trochę gorzej wygląda sprawa z typem na tytuł, ale przecież Heat jeszcze nie wygrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kepler napisał:

Ten uczestnik ma chyba jakąś wykupioną wersję Premium bo jest na liście dwa razy, w drugim ma 4-0 dla Bucks 😀

Jeżeli nie udało mi się wyłapać wszystkich "dubli" to finalnie kiedy będę obliczał punktacje pod uwagę wezmę jedynie tą "nowszą" odpowiedź. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Człowieka morza z tego co pamietam ktoś co roku trolluje i wpisuje jego nick głosuje tak zeby być ostatnim i zrobić z niego bekę, wiec jesli człowiek morza głosował na Heat to wszystko jasne 😛

To prawda. :) Nasz forumowy „as” typowania :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, nie ma co dużej zwlekać. Startujemy z drugą rundą tegorocznego Typera!

Proszę o zagłosowanie na wszystkie możliwe scenariusze a finalnie wzięte pod uwagę zostaną tylko te prawidłowe. Z biegiem czasu i wyłanianiem kolejnych drużyn te niepotrzebne będę na bieżąco usuwał. :) 

Informuję, że czasu jest bardzo mało, bo termin oddawania swoich "typów" na drugą rundę upływa w nocy z Soboty na Niedzielę 29/30 Kwietnia o godzinie 2:30 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz drugiej rundy NBA Playoffs pomiędzy Denver Nuggets a Phoenix Suns!

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/vmpLHrjfupoQM45a9

Gorąco zachęcam do wzięcia udziału już teraz, ponieważ czasu jest naprawdę mało! :) Powodzenia!

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o tym, że ruszyliśmy już z Typerem na drugą rundę! Przed chwilą został on zaktualizowany o Boston Celtics i gorąco zapraszam wszystkich do wzięcia udziału już teraz.

Na chwilę obecną mamy jedynie 11 uczestników a więc część z was zapewne wstrzymuje się z głosami. Czasu jest mało więc pamiętajcie proszę, że termin oddawania swoich głosów upływa w nocy z Soboty na Niedzielę 29/30 Kwietnia o godzinie 2:30 czasu polskiego.

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/vmpLHrjfupoQM45a9

Zapraszam już teraz. :) 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedne nieoficjalne cząstkowe dane po 6 zakończonych seriach.

Ogólnie cały Typer jest bardzo zacięty i dość nieobliczalny. O ile po pierwszych trzech seriach czterech prowadzących miało po 12 pkt to teraz po sześciu prowadzi już tylko jedna osoba. I nie jest to nikt z byłej prowadzącej czwórki. 

Co więcej. Wczesniej prowadzący mieli po 12 pkt. Teraz lider ma... 11,5 pkt (nieoficjalnie, wg mojego kalkulatora). Wszystko za sprawą sensacji w serii MIL  -MIA, gdzie nikt nie trafił nawet zwyciezcy, a co dopiero dokladnego wyniku oraz mniejszej niespodzianki w serii CLE-NYK. W sumie z tych dwóch serii nikt nie wyszedł łącznie na plus. Wszyscy skonczyli na mniejszych lub wiekszych minusach. Dopiero seria BOS-ATL pozwoliła podreperowac wszystkim zdobycz punktową.

Ścisk w tabeli jest  niemilosierny i jeśli ktoś wyliczył sobie że ma ,,tylko" 3 czy 4 pkt i opadła mu ochota na dalszą grę to nic bardziej mylnego. Większość straty do podium ma w granicach~5pkt i mniejsze więc wzorem komisarza Typera Ravena także zachęcam do głosowania.

Na koniec jeszcze małe kuriozum. Ostatni jest oczywiście Człowiek...morza. A prowadzi też Człowiek__morza. 

Mam nadzieję, że nie dostanę od @Raven2156 pkt ujemnych za złamanie ciszy wyborczej😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ptak napisał:

Składam reklamację. Celtics powinni być pierwsi w parze z 76. Mają wyższa pozycję. Prawie się pomyliłem i zagłosowałem na Philę 

Zazwyczaj staram się układać to Seedami ale w tym wypadku Phila jako pierwsza zapewniła sobie awans stąd początkowo byli ustawieni jako pierwsi.

Wybacz :P 

21 minut temu, DRK napisał:

Jeszcze jedne nieoficjalne cząstkowe dane po 6 zakończonych seriach.

Ogólnie cały Typer jest bardzo zacięty i dość nieobliczalny. O ile po pierwszych trzech seriach czterech prowadzących miało po 12 pkt to teraz po sześciu prowadzi już tylko jedna osoba. I nie jest to nikt z byłej prowadzącej czwórki. 

Co więcej. Wczesniej prowadzący mieli po 12 pkt. Teraz lider ma... 11,5 pkt (nieoficjalnie, wg mojego kalkulatora). Wszystko za sprawą sensacji w serii MIL  -MIA, gdzie nikt nie trafił nawet zwyciezcy, a co dopiero dokladnego wyniku oraz mniejszej niespodzianki w serii CLE-NYK. W sumie z tych dwóch serii nikt nie wyszedł łącznie na plus. Wszyscy skonczyli na mniejszych lub wiekszych minusach. Dopiero seria BOS-ATL pozwoliła podreperowac wszystkim zdobycz punktową.

Ścisk w tabeli jest  niemilosierny i jeśli ktoś wyliczył sobie że ma ,,tylko" 3 czy 4 pkt i opadła mu ochota na dalszą grę to nic bardziej mylnego. Większość straty do podium ma w granicach~5pkt i mniejsze więc wzorem komisarza Typera Ravena także zachęcam do głosowania.

Na koniec jeszcze małe kuriozum. Ostatni jest oczywiście Człowiek...morza. A prowadzi też Człowiek__morza. 

Mam nadzieję, że nie dostanę od @Raven2156 pkt ujemnych za złamanie ciszy wyborczej😉

Spoko, oficjalne wyniki podrzucę jak tylko zakończy się pierwsza runda. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2023 o 21:38, Raven2156 napisał:

 

Jeżeli chodzi o mistrza to postanowiłem zrobić krótkie podsumowanie:

  1. Milwaukee Bucks - 29
  2. Phoenix Suns - 11
  3. Boston Celtics - 11
  4. Los Angeles Lakers - 6
  5. Golden State Warriors - 2
  6. Philadelphia 76ers - 2
  7. Denver Nuggets - 1
  8. Los Angeles Clippers - 1
  9. New York Knicks - 1
  10. Cleveland Cavaliers - 1

Widać ogromną dominację Bucks. 

forum expertów, nie ma co!!!! :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.