Skocz do zawartości

Ciekawy przypadek Devona Fraziera


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pablo81 napisał:

Ilu było newgenow na tym poziomie???

dziesiatki-setki (ten poziom = gracz dostepny na FA)

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Dobrze, że nie wszyscy nasi przodkowie byli Julkami, bo do po dziś dzień nie wyszlibyśmy z jaskiń ;)

k**** simka dowodzi raczej ze  gdyby nie takie Julki w historii to bysmy robili wlasnie tysieczne kolko wokol tej samej jaskinii xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

41 minut temu, Krzemo napisał:

Były już podobne przypadki, tutaj zawodnik trafił na listę FA, poszła oferta, nikt @Qcin_69 nie zmuszał, zwłaszcza że trwała jakaś tam dyskusja o wątpliwościach, jedziemy dalej. Można przebijać, Frazier ma 12 sezonów ;] czyli bierze do 18,9 mln. Nie jest to Shaq, nie zdominuje nam raczej rozgrywki. Na przyszłość musimy to sobie uporządkować. 

Zastanawiam się tylko jak działa mechanizm, czy gra dobija do jakiejś konkretnej liczby FA (jest teraz 185 na day 1). Ja się skłaniam by przedłużać życie rookasom, którzy nie załapali się na kontrakty i kończą za szybko kariery. 

Dla jasność ja nie neguję tego, że on został dodany przez grę i  może grać. Dla mnie taki sam przypadek jak tych kasztanów, grających w drużynach o  pierwsze picki.  Natomiast w tej sytuacji nie podoba mi się to, że potencjał jest poprostu z dupy. No i to o czym wcześniej pisałem, że wyszło to tak późno. Lecz rozumiem, że gra może nie dać możliwość, wcześniejszego wygenerowania potencjalnych FA. 
 

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Te pieniądze mogłyby pójść na Drummonda, Montę Ellisa, MKG, Fourniera czy wielu innych ciekawych graczy z rynku. Teraz wypadło prawie 14mln na newgena. Rynek FA został potężnie zaburzony.

Zakładam, że jak by Qcin chciał to by te pieniądze dał na tych zawodników. Założę się że jego plan na 1 ture albo i 2  to działanie w podobny sposób jak z Perkiem.  

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Znasz powiedzenie "kibic z dala się nie wpierdala"?

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

dokładnie

dla wielu ekip to taki Benoit ma nawet większą wartość (co pokazuje jak długo utrzymuje się w lidze mimo bycia ciągle jakoś w bottom5 overalla) :) 

Benoit to przypadek. Utrzymuje się w tej lidze na tej samej zasadzie co Patrick Ewing Jr. 

Stawianie Benoitów i Brennanów, których można by zastąpić wieloma 2nd rounderami, których dziś nie ma w lidze do Fraziera to niedorzeczność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Stawianie Benoitów i Brennanów, których można by zastąpić wieloma 2nd rounderami, których dziś nie ma w lidze do Fraziera to niedorzeczność. 

przecież Benoit to król tanku, dużo gorszy (czyli lepszy) od najsłabszych 2nd rounderów :) 

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Flubering ergo bzdura. 

Gracza na tym poziomie nie było, o czym sam wcześniej pisałeś.

Benoit na minimum ma większą wartość dla tankera niż Frazier za 13,5 dla Hawks :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy serio męczycie jeszcze bułę o tego Fraziera?

Nie czytam tego, bo mi się nie chce, ale ojp.. litości.. Pojawienie się 31 letniego frakea jest prawdopodobniejsze od tego skostniałego draftu, gdzie nie znajdziesz All Stara w II rundzie draftu, od tak przypakowanych młodych Antetokunpów i Embiidów, którym nie urósł jeszcze meszek na jajcach a juz są w b2b w Finale i ostali mistrzami, czy od większej ilości transferów Pablo niż słów wypowiadanych przez najbardziej gadatliwą babę sprzedającą kapuchę na rynku w Radomiu. 

Niech sobie ktoś tego Fraziera podpisze i obaczymy co za gracz z niego wyrośnie.. Tankerom nie żałujecie nierealnego nagromadzenia talentu, a o jakiegoś newgena się kłócicie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

przecież Benoit to król tanku, dużo gorszy (czyli lepszy) od najsłabszych 2nd rounderów :) 

Benoit na minimum ma większą wartość dla tankera niż Frazier za 13,5 dla Hawks :) 

Gdyby Benoit był tyle wart dla tankera, to by tyle dostał na FA, prawda?

@julekstep

No za ile gral Benoit, skoro byl takim unikornem?

Jeszcze bardziej od samego Frasiera nie podoba mi sie sposob, w jaki chcesz to przepchac. Bylaby ankieta -> wynik Frasier zostaje -> dla mnie git, gramy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Alonzo napisał:

Wy serio męczycie jeszcze bułę o tego Fraziera?

Nie czytam tego, bo mi się nie chce, ale ojp.. litości.. Pojawienie się 31 letniego frakea jest prawdopodobniejsze od tego skostniałego draftu, gdzie nie znajdziesz All Stara w II rundzie draftu, od tak przypakowanych młodych Antetokunpów i Embiidów, którym nie urósł jeszcze meszek na jajcach a juz są w b2b w Finale i ostali mistrzami, czy od większej ilości transferów Pablo niż słów wypowiadanych przez najbardziej gadatliwą babę sprzedającą kapuchę na rynku w Radomiu. 

Niech sobie ktoś tego Fraziera podpisze i obaczymy co za gracz z niego wyrośnie.. Tankerom nie żałujecie nierealnego nagromadzenia talentu, a o jakiegoś newgena się kłócicie.. 

I jeszcze mnie tu wyzywają od jakiegoś randoma kibica Mietka co ma się nie mieszać w sprawy gry gdzie dosyć dużo sezonów bardzo solidnie i uczciwie pograliśmy przecież razem. Ja dla tej gry chce jak najlepiej mimo ze nie mam teraz zespołu ale przecież nie opuściłem zespołu bez należytego ( lepszego moim zdaniem) zastępstwa nie psując przez to Wam zabawy. Wiec mnie tu proszę nie traktować pomietkowemu. Czy taki Zawisza Bydgoszcz kiedyś powinien Zbyszka Bonka nie pytać o radę i traktować jako potencjalnego kibica bo gracz nie jest częścią ligi?  I zdaje sobie sprawę ze nie jestem dla simki Zibim czy potężnym autorytetem tylko jednym z głosów. Takim 30 GM nie do końca spoza gry. Lepiej mieć nadliczbowego uczestnika z boku niż cześć ekip na auto lub podwójnych komisarzy zawodów co było udziałem tej gry 7 lat temu. Oj poprzewracało się w doopie niektórym. 
 

Raz na jakiś czas to fantastyczna sprawa ze w grze losowej nastąpi losowa niespodzianka. 

Tym bardziej ze dojrzalsi gracze z Europy czy Argentyny w nba byli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Pablo81 napisał:

Jeszcze bardziej od samego Frasiera nie podoba mi sie sposob, w jaki chcesz to przepchac. Bylaby ankieta -> wynik Frasier zostaje -> dla mnie git, gramy!

i potem każdorazowo ankieta jak jakiś newgen komuś nie przypasuje

sorry

dykatatura

9 minut temu, ignazz napisał:

I jeszcze mnie tu wyzywają od jakiegoś randoma kibica Mietka co ma się nie mieszać w sprawy gry gdzie dosyć dużo sezonów bardzo solidnie i uczciwie pograliśmy przecież razem. Ja dla tej gry chce jak najlepiej mimo ze nie mam teraz zespołu ale przecież nie opuściłem zespołu bez należytego ( lepszego moim zdaniem) zastępstwa nie psując przez to Wam zabawy. Wiec mnie tu proszę nie traktować pomietkowemu. Czy taki Zawisza Bydgoszcz kiedyś powinien Zbyszka Bonka nie pytać o radę i traktować jako potencjalnego kibica bo gracz nie jest częścią ligi?  I zdaje sobie sprawę ze nie jestem dla simki Zibim czy potężnym autorytetem tylko jednym z głosów. Takim 30 GM nie do końca spoza gry. Lepiej mieć nadliczbowego uczestnika z boku niż cześć ekip na auto lub podwójnych komisarzy zawodów co było udziałem tej gry 7 lat temu. Oj poprzewracało się w doopie niektórym. 
 

Raz na jakiś czas to fantastyczna sprawa ze w grze losowej nastąpi losowa niespodzianka. 

Tym bardziej ze dojrzalsi gracze z Europy czy Argentyny w nba byli. 

mnie zainteresowanie simką 'niegrających' zawsze bardzo cieszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.