Skocz do zawartości

Ciekawy przypadek Devona Fraziera


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Krzemo napisał:

Zastanawiam się tylko jak działa mechanizm, czy gra dobija do jakiejś konkretnej liczby FA (jest teraz 185 na day 1). Ja się skłaniam by przedłużać życie rookasom, którzy nie załapali się na kontrakty i kończą za szybko kariery. 

zakładam że całościowa baza graczy musi mieć x nazwisk i po prostu dobija do tej liczby (patrząc na całość db a nie tylko graczy na FA)

przedłużanie życia grajkom może być problematyczne (trzebaby na koniec sezonów ich wrzucać do ekip które mają miejsce w składzie)

 

SUMA SUMMARUM - @Qcin_69 SAM SOBIE WINNY ŻE WYRZUCAŁ PRAWILNYCH GRAJKÓW ŻEBY ZROBIĆ MIEJSCE BENOITOM ITP :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

przedłużanie życia grajkom może być problematyczne (trzebaby na koniec sezonów ich wrzucać do ekip które mają miejsce w składzie)

 

A nie wystarczyłoby ich dodać z palca w pliku? 

Dobra, stracimy wtedy historię. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Też jestem przeciw wydłużaniu graczom karier na siłę. Obecny system jest ok, wystarczyłoby odrzucać takich Frazierów. 

i gdzie będzie linia?

suma overalla? coś innego? bez sensu

zresztą lepszy Frazier, który będzie starterem niż typki które są tak słabe że boostują tankerów w walce o lotto, c'nie? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Też jestem przeciw wydłużaniu graczom karier na siłę. Obecny system jest ok, wystarczyłoby odrzucać takich Frazierów. 

Chodzi mi głownie o zawodników, którzy wypadają zaraz po okresie rookie, nie łapią kontraktu i spadają po roku z ligi, a mają jeszcze trochę potencjału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

ale nic nowego się nie zadziało, takie newgeny były już wcześniej...ot raz się trafił przyzwoity

ale i tak mozna porzadek z tym zrobic, zreszta krzemik wyżej napisał, tylko nie ze na przyszlosc cos tam ale faktycznie teraz juz to zalatwic na starcie rs i tyle ... no i z tym frazierem troche z d. sprawa to jest troche jak bonus dla garstki posiadajacej akurat cap wolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

zresztą lepszy Frazier, który będzie starterem niż typki które są tak słabe że boostują tankerów w walce o lotto, c'nie? :P 

Słabi gracze zawsze będą w lidze. Nie byłoby Benoitów, to byłby inny bieda zawodnik. Przepada ich dziesiątki przez sezony. 

Frazier wypacza układ sił, a także psuje rynek FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, elwariato napisał:

ale i tak mozna porzadek z tym zrobic, zreszta krzemik wyżej napisał, tylko nie ze na przyszlosc cos tam ale faktycznie teraz juz to zalatwic na starcie rs i tyle ... no i z tym frazierem troche z d. sprawa to jest troche jak bonus dla garstki posiadajacej akurat cap wolny

przecież qcin go przepłacił tak że nikt go nie przebije xD

Teraz, MarcusCamby napisał:

Frazier wypacza układ sił, a także psuje rynek FA.

pls. to jest taki lepszy Faried :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

 

pls. to jest taki lepszy Faried :P 

w c**** lepszy Faried (który zarabia 10mln/y) wiec czy to aż takie znaczące przepłacenie przy 72 potencjału? no się okaże ;) 

mi tam Frazier nie przeszkadza bo mnie na niego stać, ale normalnie dałbym mu te 10 mln zamiast 13,5 i tyle, wiec dla mnie tam luz, kopii o to kruszyć nie bede, choć uważam decyzje Komisji za nieprzemyślaną, niemniej mam nadzieje ze teraz się będziemy już tego trzymać, a nie ze za rok jednak stwierdzicie ze a w sumie to jebac, usuwamy newgeny, liczę na konsekwencje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

pls. to jest taki lepszy Faried

Te pieniądze mogłyby pójść na Drummonda, Montę Ellisa, MKG, Fourniera czy wielu innych ciekawych graczy z rynku. Teraz wypadło prawie 14mln na newgena. Rynek FA został potężnie zaburzony.

11 minut temu, ignazz napisał:

W pełni popieram komisza. A tak poza tym chciałbym poznać cap space  tych co protestują. 

Znasz powiedzenie "kibic z dala się nie wpierdala"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Te pieniądze mogłyby pójść na Drummonda, Montę Ellisa, MKG, Fourniera czy wielu innych ciekawych graczy z rynku. Teraz wypadło prawie 14mln na newgena. Rynek FA został potężnie zaburzony.

 

a nie to jednak frazier musi zostac 😄😛 ciekawe co Julek powie jak devonte dowali +40 na campach

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Ale ktoś tam pistolet do głowy przystawiał? 

ale co to ma do tego co MC napisał? rynek zostal zmieniony/wypaczony, losowo zupelnie z czapy do ligi trafił legit grajek, wiekszosc pewnie nie byla swiafoma ze cos takiego moze miec miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał:

i gdzie będzie linia?

suma overalla? coś innego? bez sensu

zresztą lepszy Frazier, który będzie starterem niż typki które są tak słabe że boostują tankerów w walce o lotto, c'nie? :P 

LINIA JEST TU GDZIE JEST. A Ty starasz się ją cichaczem przesunąć. Potem pojawi się newgen-kozak, to będzie argument, że był Frasier. Itp itd. Kwestia nie była przegłosowana, więc nie widzę powodu, dla którego należy cichaczem wprowadzać zmiany i przesuwać granicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Ale ktoś tam pistolet do głowy przystawiał? 

Ale przecież to było nieuniknione, że taki gracz dostanie kontrakt 10+. Nie dałby Qcin to dałby kto inny. Albo byłby jakiś potężny steal finansowy dla przykładowo Kings, bo przecież nawet nie ma komu licytować.

Fakty są takie, że do gry wskoczył jak Filip z konopii potencjalny game changer i to mi się nie podoba. Ja mam nadzieję, że decyzje komiszów są podyktowane dobrem gry, a nie własnym interesem. I oczywiście żałuję, że mimo sporej ilości głosów na temat ankiety, komisze próbują zamknąć temat w swoim gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ale przecież to było nieuniknione, że taki gracz dostanie kontrakt 10+. Nie dałby Qcin to dałby kto inny. Albo byłby jakiś potężny steal finansowy dla przykładowo Kings, bo przecież nawet nie ma komu licytować.

Fakty są takie, że do gry wskoczył jak Filip z konopii potencjalny game changer i to mi się nie podoba. Ja mam nadzieję, że decyzje komiszów są podyktowane dobrem gry, a nie własnym interesem. I oczywiście żałuję, że mimo sporej ilości głosów na temat ankiety, komisze próbują zamknąć temat w swoim gronie.

Decyzje są podyktowane tyms, że 2 komiszow chce newgeny i po cichu przesuwają granicę, żeby ich powoli wprowadzić. Nie było ankiety, nie było zgody większości, więc żegnamy Frasiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał:

Równie dobrze można powiedzieć, że macie ból i kierujecie się własnym interesem, a nie dobre gry, bo brakuje wam hajsu żeby zalicytować.

Zwłaszcza ja mam interes w usunięciu Fraziera.

Hawks mają mój pick i podbijają regularnie Perkinsa :) Nawet Qcin wrzucił kolejną ofertę dla Perkinsa.

Komu jak komu, ale mi nie można zarzucić, że kieruje się swoim interesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.