Skocz do zawartości

Ciekawy przypadek Devona Fraziera


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

a gdzie ten Grazier jest? bo w tym pliku go nie m?

ty nie znajdziesz 😋 imo po poczatkowej podjarce to przyklad pokazuje jakie te newgeny, przynajmniej w tej formie, są z d. Normalnie masz jakis tam "cykl rozwoju" gracza a tu dopierdziela ci no namea ktory jest legit, stary i z potencjałem, przeciez to z czapy. Takie historie sie nie zdarzaja obecnie, nawet goscie pokroju Royce to nie jedna noga emeryci

ten frazier po podpatrzeniu to jest koronny argument przeciwko takiemu tozwiazaniu, 31 lata 72 potencjał, 100 sila 100 zbiorka wysoki jak brzoza i handling na poziomie spoko pg ... spoks mozemy sobie takich jeszcze nastukac, moja propozycja do "jana kasztana" 40 lat potencjał 90 bo grał do tej pory na stepach Mongolii, z 5'9 wzrostu ale wyskakany na 99 zbiera z 90 no i jak to na otwartej przestrzeniu trojeczka pod 90 podchodzi 🥴😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, elwariato napisał:

ty nie znajdziesz 😋 imo po poczatkowej podjarce to przyklad pokazuje jakie te newgeny, przynajmniej w tej formie, są z d. Normalnie masz jakis tam "cykl rozwoju" gracza a tu dopierdziela ci no namea ktory jest legit, stary i z potencjałem, przeciez to z czapy. Takie historie sie nie zdarzaja obecnie, nawet goscie pokroju Royce to nie jedna noga emeryci

ten frazier po podpatrzeniu to jest koronny argument przeciwko takiemu tozwiazaniu, 31 lata 72 potencjał, 100 sila 100 zbiorka wysoki jak brzoza i handling na poziomie spoko pg ... spoks mozemy sobie takich jeszcze nastukac, moja propozycja do "jana kasztana" 40 lat potencjał 90 bo grał do tej pory na stepach Mongolii, z 5'9 wzrostu ale wyskakany na 99 zbiera z 90 no i jak to na otwartej przestrzeniu trojeczka pod 90 podchodzi 🥴😄

Powiedz mi na ilu takich trafiłeś przez cały swój okres grania? Ziomek pogra z 6 sezonów i cześć.

 

#freenewgen!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elwariato napisał:

ty nie znajdziesz 😋 imo po poczatkowej podjarce to przyklad pokazuje jakie te newgeny, przynajmniej w tej formie, są z d. Normalnie masz jakis tam "cykl rozwoju" gracza a tu dopierdziela ci no namea ktory jest legit, stary i z potencjałem, przeciez to z czapy. Takie historie sie nie zdarzaja obecnie, nawet goscie pokroju Royce to nie jedna noga emeryci

ten frazier po podpatrzeniu to jest koronny argument przeciwko takiemu tozwiazaniu, 31 lata 72 potencjał, 100 sila 100 zbiorka wysoki jak brzoza i handling na poziomie spoko pg ... spoks mozemy sobie takich jeszcze nastukac, moja propozycja do "jana kasztana" 40 lat potencjał 90 bo grał do tej pory na stepach Mongolii, z 5'9 wzrostu ale wyskakany na 99 zbiera z 90 no i jak to na otwartej przestrzeniu trojeczka pod 90 podchodzi 🥴😄

jakby newgeny były 'z draftu' to przecież nie byłoby case'ów z 31 lat i 72 potencjału :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SzuLcU napisał:

A ja bym temu ziomkowi ujebał trochę potencjał.  Bo potencjał na tym poziomie maja zawodnicy, którzy właśnie skończyli RC albo ewentualnie są w ostatnim roku. 

dostał ofertę (która nie może być wycofana bez przebicia), więc nie może być osłabiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

dostał ofertę (która nie może być wycofana bez przebicia), więc nie może być osłabiony

To wnioskuję, żeby w następnej rundzie, jeśli nie podpisze to  wtedy zmniejszyć mu potencjał.  

I pytanie da się jakoś obejść kolejność w grze, żeby wolni agenci byli dostępni do wglądu już podczas draftu? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SzuLcU napisał:

To wnioskuję, żeby w następnej rundzie, jeśli nie podpisze to  wtedy zmniejszyć mu potencjał.  

I pytanie da się jakoś obejść kolejność w grze, żeby wolni agenci byli dostępni do wglądu już podczas draftu? 

musiałbym sprawdzić kiedy gierka ich dorzuca, ale zakładam że to może być już po drafcie (bo przed draftem kasuję newgenów 'draftowych')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że najwięcej płaczą Ci co nie mają capspsce aby go podpisać... Zresztą co za różnica czy on ma 31 lat czy by miał ,24? I tak pewnie pogra z 6 góra 8sezonow i ryby.

Myślę że wiekszym wypatrzeniem rozgrywki było pozwolenie aby zrobić takich potworów jak Giannis czy Davis którzy już na dzień dobry byli gotowi aby bić się o Misia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kuba2419 napisał:

Widzę że najwięcej płaczą Ci co nie mają capspsce aby go podpisać... Zresztą co za różnica czy on ma 31 lat czy by miał ,24? I tak pewnie pogra z 6 góra 8sezonow i ryby.

A weź pod uwagę to, że może część  tych ekip. Być może inaczej postępowała, by w okresie między draftem a FA. Mając świadomość, że na rynku będzie dostępny taki zawodnik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, SzuLcU napisał:

A weź pod uwagę to, że może część  tych ekip. Być może inaczej postępowała, by w okresie między draftem a FA. Mając świadomość, że na rynku będzie dostępny taki zawodnik. 

nie przetłumaczysz, Kuba zrobi wszystko co Julek powie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pablo81 napisał:

Komisz jest przedstawicielem ludu a nie samozwanczym dyktatorem republiki bananowej.

to jakis głebszy defekt mentalny chyba 😋 plus @julekstepnie rob sobie jaj, co to znaczy złożył nie mozna usunąć, to jest jakis z d. argument. Załóż kufa porzadnie temat, ankietę, niech eiekszosc zadecyduje czy jest za newgenami, w jakiej formie itp. po fa jak rs ruszy miech niech powisi i bedzie wiadomo co i jak a nie takie z d. podchody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, elwariato napisał:

to jakis głebszy defekt mentalny chyba 😋 plus @julekstepnie rob sobie jaj, co to znaczy złożył nie mozna usunąć, to jest jakis z d. argument. Załóż kufa porzadnie temat, ankietę, niech eiekszosc zadecyduje czy jest za newgenami, w jakiej formie itp. po fa jak rs ruszy miech niech powisi i bedzie wiadomo co i jak a nie takie z d. podchody

ale nic nowego się nie zadziało, takie newgeny były już wcześniej...ot raz się trafił przyzwoity

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SzuLcU napisał:

A weź pod uwagę to, że może część  tych ekip. Być może inaczej postępowała, by w okresie między draftem a FA. Mając świadomość, że na rynku będzie dostępny taki zawodnik. 

Były już podobne przypadki, tutaj zawodnik trafił na listę FA, poszła oferta, nikt @Qcin_69 nie zmuszał, zwłaszcza że trwała jakaś tam dyskusja o wątpliwościach, jedziemy dalej. Można przebijać, Frazier ma 12 sezonów ;] czyli bierze do 18,9 mln. Nie jest to Shaq, nie zdominuje nam raczej rozgrywki. Na przyszłość musimy to sobie uporządkować. 

Zastanawiam się tylko jak działa mechanizm, czy gra dobija do jakiejś konkretnej liczby FA (jest teraz 185 na day 1). Ja się skłaniam by przedłużać życie rookasom, którzy nie załapali się na kontrakty i kończą za szybko kariery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.