Skocz do zawartości

Ciekawy przypadek Devona Fraziera


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakładam temat nie czekając na rozstrzygnięcie pierwszej rundy FA, bo wtedy mogło by być już za późno na wiążące decyzje, a teraz możemy bez naruszania jakichkolwiek zasad fair play podjąć jeszcze kroki. Temat co prawda omówiłem już jednym z komiszów, ale znany jest z miłości do newgenów, gdzie mi oni wrzuceni w wir naszej historii opartych na prawdziwych graczach powodują niesmak. Także postanowiłem założyć temat na forum do omówienie tematu.

Czego sprawa dotyczy? Ano tego, że gierka dorzuca co jakiś często do określonej puli graczy swoich newgenów po zakończonym sezonie. I o ile przeważnie były to nic nie znaczące płotki, tak teraz gra wypluła Nam do rywalizacji gracza, który może być znaczący. Część pewnie już go spostrzegła w arkuszu, część nie. Mowa o graczu Devon Frazier. Mimo 31 lat potężny potencjał i kilka arcymocnych statów, które chociażby w kategorii rebounder czynią go potencjalną jedynką całej ligi.

Pytanie moje jest proste. Czy zostawiamy tą ligową anomalię czy mając jeszcze możliwość działania prosimy komiszów o korektę i usunięcie go z zabawy. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

możesz nawet krzyczeć!

newgeny są od zawsze (jako wypełniacze, żeby była minimalna liczba grajków jakich gierka wymaga) i nie było problemu

Nie no :)

Piszesz, że byli jako wypełniacze, jako argument za dopuszczeniem kozaka. Sam sobie wytracasz argumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Nie no :)

Piszesz, że byli jako wypełniacze, jako argument za dopuszczeniem kozaka. Sam sobie wytracasz argumenty.

jest dodany na tej samej zasadzie jak wszyscy inni (wypełniacza bazy)

ot po prostu wyjątkowo trafił się konkretny wypełniacz

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.