Skocz do zawartości

ATF GOAT SPORTOWCY


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy jeszcze troche czasu do PO, ATF GOAT WOLDWIDE zostawmy sobie na okres po sezonie, dostaje zapytania na priv o kolejny ATF i rozne propozycje, wiec proponuje ruszyc z kolejnym ATF akurat do startu playinow powinnismy sie wyrobic ze wszystkim, lacznie z glosowaniem. Pojdzmy za propozycja @fluber, czyli wyluzujmy sie z Moniuszko i innymi Chopinami cobysmy sie zbytnio nie zasapali od tej inteligencji i idzmy w prosty temat, czyli sport.

Moja propozycja:

-Wsrod kilku kategorii wybieramy GOAT sportowca w swojej dyscyplinie
-Uwazam, ze trzeba bedzie niektore z tych kategorii polaczyc, tzn nie bawmy sie w rozdzielenie tenisa na meski i zenski, bo zwyczajnie bedzie za duzo glosowania i wyborow. A uwazam, ze latwiej wybrac czy lepszy byl Federer, czy Williams, w sensie jest to osiagalne do porownania.
-Formula  taka sama jak przy GOAT Polaku
-Kategorie: Pilka nozna, Koszykarz(kolejna debata LBJ vs Jordan...), Siatkowka, Tenis, Sztuki walki(rozdzielamy na MMA i boks? Mma nie kazdy sledzi i jest to jednak dosc nowa dyscyplina, ja bym zostawil po prostu sztuki walki ale to do negocjacji), Lekkoatletyka(tu @fluber proponowal rozdzielenie tego na konkurencje biegowe i techniczne, ale nie mam przekonania, w koncu @julekstep ostatnio mowil ze nikt nie oglada lekkoatletyki weic ciezko nam bedzie wybierac xD ja jestem za tym, zeby zostawic po prostu lekkoatletyke jako calosc i porownywac Usainow Boltow z Wlodarczykami), Plywanie, Skoczek narciarski, Kierowca(F1, WRC, Dakar, wszystko). Padla tez propozycja zuzla, ale to chyba tylko ely musialby wybierac i glosowac.

To nam daje 9 kategorii, przydalaby sie jeszcze jedna. Wtedy idealnie by bylo np 10 uczestnikow, 10 kategorii i wybieramy 100 najlepszych sportowcow na swiecie. Oznaczam potencjalnych chetnych: @fluber @RappaR @ignazz @Braveheart22 @MarcusCamby @LAF @Pablo81 @julekstep @ely3 @DRK @Qcin_69  @jack @BMF @P_M @Sewer @eMeS

1. Reikai

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Skoki narciarskie tutaj to trochę mem xD, gdy nie ma np. hokeja, ale in. 

Myslalem wlasnie o hokeju, a skoki to chyba tylko dlatego ze sport narodowy nasz, jakies tam emocje sa zwiazane z nim. Tylko czy ktos z nas ogarnia hokej? Sport malo popularny u nas, ale mozna zawsze zrobic research i go dodac.

Teraz, fluber napisał:

Jak to tak bez żużla? In. Zrobiłbym tyle kategorii ilu będzie uczestników. Wtedy rozdział na panie i panów byśmy ewentualnie dokładali w niektórych konkurencjach. Oznacze @agresywnychomik i @Sylvinho.

Mozna dac zuzel, tez niby popularny sport u nas. Po prostu zle sie kojarzy po ostatnim ATF dlatego go pominalem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Myslalem wlasnie o hokeju, a skoki to chyba tylko dlatego ze sport narodowy nasz, jakies tam emocje sa zwiazane z nim. Tylko czy ktos z nas ogarnia hokej? Sport malo popularny u nas, ale mozna zawsze zrobic research i go dodac.

Mozna dac zuzel, tez niby popularny sport u nas. Po prostu zle sie kojarzy po ostatnim ATF dlatego go pominalem xD

Żużel jest bardzo polski. Nie mam nic przeciwko hokejowi. W sumie to szachy chyba też byłyby ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Żużel jest bardzo polski. Nie mam nic przeciwko hokejowi. W sumie to szachy chyba też byłyby ok?

Dejta spokój z szachami, więcej ludzi zna hokeistów czy nawet żużlowców niż wymieni 10 szachistów imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

in

ale z tym pływaniem to grubo - jak ja z głowy to znam tylko Otylię i Phelpsa xD

może dać zamiast tego kategorię zbiorczą - 'sporty niszowe' / 'inne' czy coś takiego xD

aha i 'sztuki walki' zmienic na 'sporty walki' bo to jednak cos innego

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo kategorii, będzie ocenianie na podstawie wpisów z Wiki.

Ja mogę grać pod warunkiem że gramy na:

Piłka nożna

Koszykówka

Siatkówka

Sztuki walki

Inne sporty

Sporty nie fizyczne

Sporty motorowe

 

I to dla mnie max, więcej kategorii to nie bawię się w udawanie mędrca niczym karły z poznańskiego 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Za dużo kategorii, będzie ocenianie na podstawie wpisów z Wiki.

Ja mogę grać pod warunkiem że gramy na:

Piłka nożna

Koszykówka

Siatkówka

Sztuki walki

Inne sporty

Sporty nie fizyczne

Sporty motorowe

 

I to dla mnie max, więcej kategorii to nie bawię się w udawanie mędrca niczym karły z poznańskiego 

 

 

To jest rozsądne bardzo, bo mi też nie leżą hokeje i pływania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

Za dużo kategorii, będzie ocenianie na podstawie wpisów z Wiki.

Ja mogę grać pod warunkiem że gramy na:

Piłka nożna

Koszykówka

Siatkówka

Sztuki walki

Inne sporty

Sporty nie fizyczne

Sporty motorowe

 

I to dla mnie max, więcej kategorii to nie bawię się w udawanie mędrca niczym karły z poznańskiego 

 

 

No bez jaj że lekkoatletyka czy tenis miałyby być w innych sportach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.