Skocz do zawartości

Jazda jazda Playoffs! - livechat meczowy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, rw30 napisał:

nie wiem o co było oburzenie Ignazza, faul - łokieć w ryj jak nic, technik uzasadniony bo LOL że się Vuc jeszcze jorgnął tutaj o cokolwiek (ten faul spokojnie mógł pójść jako flagrant 1, nawet biorąc pod uwagę  że raczej  celowo go tym łokciem nie uderzył) ale drugi technik no trochę szybki, coś tam Vuc mruczał (ciągle LOL, bo faul jak nic i zasłużony technik), ale żeby to było na drugiego technika? wg mnie nie

c*** wie co tam powiedzial, to akurat jest ciezkie do oceny, ale biorac pod uwage ze jest narwanym balkancem, to mogl przegiac. W kazdym razie, beka z placzu Ignazza po prostu, bo on podal ten gwizdek jako OCZYWISTE uderzenie w pilke i pchanie Lakers przez sedziow, lol*
*Gdzie z Vuceviciem na desce kto wie, czy Lakers by tego nie pchneli :P

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

biorac pod uwage ze jest narwanym balkancem, to mogl przegiac

panie weź pan, o ile tam nie obraził kobiet z najblizszej rodziny sedziego to to nie było na drugiego dacha i tyle, o każdym z Bronxu / Baltimore / Texasu możesz napisać, że pewnie ma giwerę i sobie pozwala

1 minutę temu, Maruda99 napisał:

Gdyby Vuc w tamtej akcji nic nie gadał nie było by wyrzucenia 

brawo, głos experta kończący dyskusję

100% racji kolego

12 minut temu, Reikai napisał:

beka z placzu Ignazza po prostu, bo on podal ten gwizdek jako OCZYWISTE uderzenie w pilke i pchanie Lakers przez sedziow

no to LOL faktycznie, strzał w łeb tam jest jak nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maruda99 napisał:

Koniec końców wygrały druzyny lepsze

piłka jest okrągła a kosze są dwa

1 minutę temu, Maruda99 napisał:

poziom sędziowania meczów jest coraz gorszy

kiedyś to było sędziowanie, nie to co teraz

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai muszę stanąć trochę w obronie ignazza, bo też oglądałem w c+ akurat i z perspektywy powtórki, którą pokazali, byłem przekonany, że tam było czysto (btw, powtórka jakościowo zdecydowanie lepsza niż ten filmik, który wrzuciłeś). Też nieprzypadkowo wrzuciłem wtedy cytat Noculaka. 

A nawet jeśli przyjmiemy, że tam jednak był faul to te dwa dachy w 10s na poziomie emocji jakie generuje u zawodników walka o playoffy na ten moment, to jest śmiech na sali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

@Reikai muszę stanąć trochę w obronie ignazza, bo też oglądałem w c+ akurat i z perspektywy powtórki, którą pokazali, byłem przekonany, że tam było czysto (btw, powtórka jakościowo zdecydowanie lepsza niż ten filmik, który wrzuciłeś). Też nieprzypadkowo wrzuciłem wtedy cytat Noculaka. 

A nawet jeśli przyjmiemy, że tam jednak był faul to te dwa dachy w 10s na poziomie emocji jakie generuje u zawodników walka o playoffy na ten moment, to jest śmiech na sali. 

No ja się zgodzę, że sędziowie strasznie odpierdalają z tymi technikami od jakiegoś czasu.

Ale ignazz nawet z powtórka mówi że nie jest pewien :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

muszę stanąć trochę w obronie ignazza, bo też oglądałem w c+ akurat i z perspektywy powtórki, którą pokazali, byłem przekonany, że tam było czysto (btw, powtórka jakościowo zdecydowanie lepsza niż ten filmik, który wrzuciłeś). Też nieprzypadkowo wrzuciłem wtedy cytat Noculaka. 

fakt ze w Canal+ powtórka była tylko jedna. Ale mówiąc szczerze nawet na niej było widać uderzenie w twarz. Ale to pewnie zależne od tego na co patrzyłeś. Ja na twarz lbj. A Ignazz ostatnimi wrzutkami całkowicie traci wiarygodność jeśli chodzi o jakiekolwiek opinie o LAL i LBJ. A co ciekawe porusza ważny problem nie tylko z tego sportu (najbardziej widoczne w piłce recznej.  Jak w zgodzie z zasadami można faworyzować jakiś zespół. Ale tutaj to najbardziej jaskrawym przypadkiem są dla mnie GSW a właściwie Green który wolno dużo wiecej niż innym zawodnikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Po pierwsze emocje w meczu nie były brutalne wiec sędziowie nie musieli robić statement call aby pokazać graczom miejsce w szeregu bo tajnie było innych wydarzeń niesportowych. 
Dodatkowo ( wracając do mojego błędu) bardzo wyraźnie noculak który był w studiu skomentował ze to oczywisty błąd sędziego. Jak na komentatora któremu nie wszystko wolno na wizji zrobił to bardzo przekonywująco. I bardzo dosadnie czym mnie utwierdził w przekonaniu ze dłoń musnęła piłkę ( tam było czysto) ale ze lbj nurkował z głowa w dół to ręka się prześlizgnęła choć dalej intencjonalnego ciosu nie widzę. 
 

z reszta ten filmik z innego ujęcia pokazuje wyraźnie ze był kontakt ale jak tak przebić się przez pixeloze to tam raczej było przeczesanie brody niż strzał w żuchwę. I to złapanie za twarz lbj nadal uważam jako dodane od siebie. Ta 43 sekundawskazana niech jeszcze raz będzie przeanalizowana bo mi się wydaje ze serio to tylko muśnięcie niż cios. 
 

Reasumując  gwizdek był ostatecznie ale mnie oburzyło to wyrzucenie z parkietu. Oburzenie było tym większe ze wtedy myślałem ze tam kontaktu nie było wcale. A skrót w ncplus był bardzo bardzo wyraźny w hd gdzie ważne mecze oglądam 2 metry od 60” ekranu i wyraźnie pokazywał on brak kontaktu. 
 

nie zmienia to w dalszym ciągu ten epizod faktu ze sędziowie dosyć drobiazgowo i szybko wyrzucili gracza który faulował ale nie widziałem tam ani złośliwości ani niebezpieczeństwa dla zdrowia. I ze Zach wchodząc był co wejście często faulowany bez gwizdka gdy lakers dostawali dużo łatwiej 2+1

12 minut temu, Reikai napisał:

No ja się zgodzę, że sędziowie strasznie odpierdalają z tymi technikami od jakiegoś czasu.

Ale ignazz nawet z powtórka mówi że nie jest pewien :D

Jest muśnięcie brody a nie cios w szczękę 

Puszczanie ruchomych Golden i duży margines dla Greena to tez oczywiście problem 

A najgorsze były te techniki za podawanie piłki sędziom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Dokładnie. Po pierwsze emocje w meczu nie były brutalne wiec sędziowie nie musieli robić statement call aby pokazać graczom miejsce w szeregu bo tajnie było innych wydarzeń niesportowych. 
Dodatkowo ( wracając do mojego błędu) bardzo wyraźnie noculak który był w studiu skomentował ze to oczywisty błąd sędziego. Jak na komentatora któremu nie wszystko wolno na wizji zrobił to bardzo przekonywująco. I bardzo dosadnie czym mnie utwierdził w przekonaniu ze dłoń musnęła piłkę ( tam było czysto) ale ze lbj nurkował z głowa w dół to ręka się prześlizgnęła choć dalej intencjonalnego ciosu nie widzę. 
 

z reszta ten filmik z innego ujęcia pokazuje wyraźnie ze był kontakt ale jak tak przebić się przez pixeloze to tam raczej było przeczesanie brody niż strzał w żuchwę. I to złapanie za twarz lbj nadal uważam jako dodane od siebie. Ta 43 sekundawskazana niech jeszcze raz będzie przeanalizowana bo mi się wydaje ze serio to tylko muśnięcie niż cios. 
 

Reasumując  gwizdek był ostatecznie ale mnie oburzyło to wyrzucenie z parkietu. Oburzenie było tym większe ze wtedy myślałem ze tam kontaktu nie było wcale. A skrót w ncplus był bardzo bardzo wyraźny w hd gdzie ważne mecze oglądam 2 metry od 60” ekranu i wyraźnie pokazywał on brak kontaktu. 
 

nie zmienia to w dalszym ciągu ten epizod faktu ze sędziowie dosyć drobiazgowo i szybko wyrzucili gracza który faulował ale nie widziałem tam ani złośliwości ani niebezpieczeństwa dla zdrowia. I ze Zach wchodząc był co wejście często faulowany bez gwizdka gdy lakers dostawali dużo łatwiej 2+1

Jest muśnięcie brody a nie cios w szczękę 

morningside.jpg

Kiedy ostatni raz ktos wazacy 118 kg musnal Cie Lokciem w nos/usta?

Ale nie, tylko go lekko musnal o brode, przycial mu lekko zarost. Na prawde, przyznac sie do bledow i do gadania glupow z nienawisci do druzyny to nic zlego, nie musisz isc w zaparte caly czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyprostowana ręka. Czyli cios z łokcia potężny. Nowa technika. 

I zwróć uwagę ze zaraz wybita będzie piłka w nasza stronę wiec ręka odejdzie od brody a nie wbije się 

Sięgając po piłkę Vuc musnął brodę i jego reakcja ze nic nie było to nie było cwaniactwo tylko on nawet tego nie zauważył. Co nie zmienia faktu ze faul był 

Nie jestem fanem Chicago aby to miało znaczenie ze uwziąłem się na gwizdki pod lakers ogólnie gdy tylko zobaczyłem ze maja najwiecej gwizdanie w lidze 

Tak wyprostowana ręka nie da się wyprowadzić ciosu aby uznać tu jakiś grubszy kontakt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.