Skocz do zawartości

Jazda jazda Playoffs! - livechat meczowy


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Van napisał:

Wolę czytać bzdury jakie jak zwykle piszesz o Lakers bo przynajmniej jest się z czego pośmiać, a sami Lakers mi takiej przyjemności nie zapewniają dzisiaj niestety. 

Ale jakie bzdury. Zobacz nawet akcje w ataku Schredera i faul obrońcy oraz moim zdaniem mocniejszy faul Schredera minute później przy zastawianiu linii końcowej i brak faulu. 

I tak macie ciagle. 

( 3 minuty temu). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Czy te faule Lakers sa z nami tu w pokoju?

W poprzedniej dyskusji o suns poprosiliście o przykłady konkretne to wskazuje moim zdaniem takie oczywiste przykłady o co mi chodzi. Na wasza prośbę. Tez teraz złe robię? Bez przykładów złe. Z przykładami na żywo tez złe? 

Nie ma bardziej jaskrawych przykładów niż te akcje w tej samej kwarcie inaczej interpretowane w zależności czy to lakers czy przeciwnik 

Z innej beczki Schroeder mówi się Szruder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

W poprzedniej dyskusji o suns poprosiliście o przykłady konkretne to wskazuje moim zdaniem takie oczywiste przykłady o co mi chodzi. Na wasza prośbę. Tez teraz złe robię? Bez przykładów złe. Z przykładami na żywo tez złe? 

Podajesz przyklady totalnie z dupy, jak na przyklad ten flagrant ktory jest standardowym gwizdkiem w takich sytuacjach, a ty sie o niego oburzyles. Potem sie gotujesz i wszedzie widzisz kazdy kontakt jako faul Lakers, nie dziw sie ze jest beczka.

Oburzyles sie tez o Vucevicia, wiec specjalnie czekalem az ktos to wstawi na youtube no I KTO BY SIE SPODZIEWAL, a tu powtorka pokazuje ze zajebal w ryj Lebronowi xD Powiedz mi, ze nie jestes stronniczny

 

3 minuty temu, kcp78 napisał:

a ten wafel, reaves, to zawsze jego gra polega na podawaniu galy do najblizszego kolegi i staniu na obwodzie w oczekiwaniu na koniec akcji? i czy on zawsze biega, jak by mial kupe w majtkach?...

Od dwoch meczow, wczesniej mial super streak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Tak jak sluszny gwizdek na Vuceviciu, o ktory byles gotowy krzyzowac sedziow.

Uważasz ze dobrze wyrzucić gracza w 10 sekund dając 2 techniki?

Inna kamera pokazuje inny kont i tam na zbliżeniu nie widać faulu 

Czy twoja kamera aż tsk to rozstrzyga?

Nie jestem pewny w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Bo sędziowie nie mieli racji i ciężko się w takiej sytuacji opanować. Tym bardziej ze trafił w piłkę a LBJ złapał się za twarz jak pajac. 

No w pilke trafil jak nic ! A wyrzuca sie graczy w NBA nie od dzis, jak sie jest narwanym balkancem. Nie przeinaczaj, najpierw pisales ze byla ewidentna pilka, a jedyne co bylo ewidentne to strzal w ryj. Teraz przeinaczasz na nieslusznego technika.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Uważasz ze dobrze wyrzucić gracza w 10 sekund dając 2 techniki?

Inna kamera pokazuje inny kont i tam na zbliżeniu nie widać faulu 

Czy twoja kamera aż tsk to rozstrzyga?

Nie jestem pewny w 100%

36 sekunda. Na prawde, daj juz spokoj z jakimis katami, kamerami :P 

Pokazalem az to mojej dziewczynie, cytat ''dostal w ryj przeciez''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Reikai napisał:

Oburzyles sie tez o Vucevicia, wiec specjalnie czekalem az ktos to wstawi na youtube no I KTO BY SIE SPODZIEWAL, a tu powtorka pokazuje ze zajebal w ryj Lebronowi xD Powiedz mi, ze nie jestes stronniczny

nie wiem o co było oburzenie Ignazza, faul - łokieć w ryj jak nic, technik uzasadniony bo LOL że się Vuc jeszcze jorgnął tutaj o cokolwiek (ten faul spokojnie mógł pójść jako flagrant 1, nawet biorąc pod uwagę  że raczej  celowo go tym łokciem nie uderzył) ale drugi technik no trochę szybki, coś tam Vuc mruczał (ciągle LOL, bo faul jak nic i zasłużony technik), ale żeby to było na drugiego technika? wg mnie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.