Skocz do zawartości

[2040] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, julekstep napisał:

pewien byly GM tez kiedys dal swojej gwiezdzie birdowego maxa

a potem zrobil rage-quita!

Brak kultury organizacji - nie to co w Dumnych SuperSonics! 💪

Także tam sobie wymach ujcie tymi plastikowymi szabelkami, a my spokojnie czekamy na wyniki I etapu FA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, julekstep napisał:

 

w Houston i Seattle panika!

Jaka panika mordo? Im więcej ofert tym weselnej :) wiadomka że Rockets i Sonics dają Maxy birdowe i teraz będzie ruch należeć do Lopezow czy Wola grać w zespołach które dały im PO/Misia czy iść do mentalnych tankerów😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Brak kultury organizacji - nie to co w Dumnych SuperSonics! 💪

Także tam sobie wymach ujcie tymi plastikowymi szabelkami, a my spokojnie czekamy na wyniki I etapu FA :P

 

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

Jaka panika mordo? Im więcej ofert tym weselnej :) wiadomka że Rockets i Sonics dają Maxy birdowe i teraz będzie ruch należeć do Lopezow czy Wola grać w zespołach które dały im PO/Misia czy iść do mentalnych tankerów😉

OJ BĘDZIE PŁACZ COŚ CZUJĘ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, julekstep napisał:

pewien byly GM tez kiedys dal swojej gwiezdzie birdowego maxa

a potem zrobil rage-quita!

Bardzo brzydkie pomówienie któregoś z kolegów z którym pewnie grałeś długa w simke. Zrobiłeś pewnie nieciekawa atmosferę i kolega z niesmakiem odszedł. ;) 
Ja tez kwotowalem Bosha ale grałem nim jako podpora ze 2 lata walcząc o jak najlepszy wynik. Wiec nie rozumiem zarzutu do jakiegoś byłego GM. To bardzo nieładnie pomawiać nieobecnego ;) który się nawet bronic by nie mógł. To takie podle. To tak jakbyś Papieża opluł. Nieładnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tecu napisał:

Zastanawiałem się dłużej czy grać, bo trochę tych wszystkich chamskich wysrywów o tankerach mam dosyć, ale nie zrobię jeszcze satysfakcji tym osobom i zagram jeszcze.

przecież najwięcej o tankerach pisze qcin, czyli największy tanker ever (który po prostu nie umie pickować xD)

+ ten sezon to ostatnie 'easy post-tank mode' okienko Bulls, potem zaczną się kłopoty finansowe więc zyskasz trochę sympatii xDDD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, julekstep napisał:

przecież najwięcej o tankerach pisze qcin, czyli największy tanker ever (który po prostu nie umie pickować xD)

+ ten sezon to ostatnie 'easy post-tank mode' okienko Bulls, potem zaczną się kłopoty finansowe więc zyskasz trochę sympatii xDDD

Hawks nie tankuja, tylko dają szanse zapomnianym graczom na odbudowanie kariery lub ogrywają młodzież!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Tecu napisał:

Zastanawiałem się dłużej czy grać, bo trochę tych wszystkich chamskich wysrywów o tankerach mam dosyć, ale nie zrobię jeszcze satysfakcji tym osobom i zagram jeszcze.

.. ale czemu się Tecu dziwisz? Przecież zbudowałeś drużynę na ordynarnym tanku. To nie BeGM, więc weź to na klatę i następnym razem albo tak nie tankuj, albo się nie obrażaj za prawdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

.. ale czemu się Tecu dziwisz? Przecież zbudowałeś drużynę na ordynarnym tanku. To nie BeGM, więc weź to na klatę i następnym razem albo tak nie tankuj, albo się nie obrażaj za prawdę :)

Na tanku i opi****leniu mnie w dealu jak jeszcze ledwo potrafiłem się logować na stronce 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Tecu napisał:

Zastanawiałem się dłużej czy grać, bo trochę tych wszystkich chamskich wysrywów o tankerach mam dosyć, ale nie zrobię jeszcze satysfakcji tym osobom i zagram jeszcze.

to nie ludzie to wilki😋 nie przejmuj sie @Tecu zazdrosnicy zawsze się znajdą, taki naród 

3 minuty temu, Alonzo napisał:

.. ale czemu się Tecu dziwisz? Przecież zbudowałeś drużynę na ordynarnym tanku. To nie BeGM, więc weź to na klatę i następnym razem albo tak nie tankuj, albo się nie obrażaj za prawdę :)

to nie byl ordynarny tank, to był tank na chillu, juz nawet jak nie trzeba bylo takowac to Bulls tankowali 😋

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

George Hill za Nikolę Vucevica!

Pamiętamy!

tam bibi miał chyba stanowic o potędze Knicks... no coz malo jest uczciwych gm ktorzy biorą debiutantów pod skrzydla i swoimi uczciwymi dealami buduja ich poczucie bezpieczenstwa🤗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Alonzo napisał:

.. ale czemu się Tecu dziwisz? Przecież zbudowałeś drużynę na ordynarnym tanku. To nie BeGM, więc weź to na klatę i następnym razem albo tak nie tankuj, albo się nie obrażaj za prawdę :)

Nie obrażam się, po prostu zastanawiałem się czy jeżeli komuś to przeszkadza to jest sens dalej grać razem. Ale doszedłem do wniosku, że jak komuś to przeszkadza to nikt mu nie każe grać dalej 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tecu napisał:

Nie obrażam się, po prostu zastanawiałem się czy jeżeli komuś to przeszkadza to jest sens dalej grać razem. Ale doszedłem do wniosku, że jak komuś to przeszkadza to nikt mu nie każe grać dalej 😉

Grunt to tak grać, żeby każdemu z nas budowana przez niego drużyna frajdę sprawiała ;)

ja tam mogę budować i na Brooku Lopezie bo lubię stabilizację i bez niego, bo wtedy mi się otworzą możliwości finansowe i kadrowe jakich w tej grze jeszcze nie miałem. :P Wyjdzie, co wyjdzie, choć nie będę ukrywał, że najfajniej by było żeby Brook i Goran spędzili całe kariery w Dumnych SuperSonics! 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.