Skocz do zawartości

[2040] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Roger napisał:

Jak to zwykle bywa, wyruchany o świcie. Byłem 8 w loterii, to skończyłem na 1, szkoda że nie miałem wtedy picku i właśnie wygrałem mistrzostwo dla Nuggets :) Teraz pewne top3, to spadłem na 5. Chociaż Nets, to chyb 5 raz z rzędu mają takiego pecha :)

Tak :D zawsze spadam w dół i przeważnie chyba na 4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał:

Nieeee, parametry ma teraz bardziej pod SFa, przyzwoita 3ka, której szkoda na PFa, nie jest taki dobry w drive def, brakuje mu też siły na większych klocków. 

marnuje się jego blok i dużo lepiej broni post

'w próżni' zdecydowanie lepszy byłby na PF (ale wiadomo że z trójki Davis/Giannis/Biid to on jest naturalnym kandydatem na SF, bo Embiid się tam nie nadaje w ogóle a Giannis by się jeszcze bardziej marnował)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julek, Murray to właśnie taki Rondo z gorsza zbiórka (bezużyteczne u PG) ale znacznie lepszym rzutem z tego co widzę, wiec może być świetnym PG, a Wlfrid spokojnie będzie mógł grać z ławki wtedy żeby utrzymać jakość na rozegraniu:) 

No i u mnie draft typowo pod Bookera, który jest studem i jeśli nic się nie spierdoli to w przeciągu 3 sezonów powinien gdzieś tam się ocierać o MVP.

Ogolnie myślałem jeszcze sporo nad Ingramem, ale jednak to słabsza wersja Bookera i Simmonsem, ale tutaj ten rzut go dyskryminowal, jeśli miałbym gotowe s5 i jakaś tam glebie to pewnie bym się na Simmonsa skusił zamiast Murraya, bo to jednak najciekawszy gracz tego draftu pod względem ewentualnego skoku jakości :) 

Sabonisa odrzuciłem ze względu na bloki, choć ob tez moze się fajnie rozwinąć- pytanie czy pójdzie w stronę Kevina Love czy Blake Griffina.

Gdybym nie miał Bookera to bym brał z 1 Browna, z 3 Siakama, a tak postawiłem na lepszy fit, no i z 13 dalej jakiś przysłowiowy Buddy Hield powinien byc dostępny, wiec coś użytecznego na 3 lata można dorwać, choć tutaj aie nie napalam, po prostu chciałem Siakama wziąć bo to podobny typ gracza do Davisa, wprawdzie bez bloku, ale jak rozwinie jeszcze rzut i passing to na SF moze byc doskonałym kryptonitem dla Brwi, a jako ze w ciągu 3 lat planuje się włączyć do walki o tytuł to dobierałem graczy pod największych rywali :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, julekstep napisał:

prośba o nie pisanie więcej niż 1 post per team i ewentualne edycje w przypadku zmian kadrowych, rozmyślenia się itepe.

 

15 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Nurkic, Willy-> C

Payton->PG

 

 

17 minut temu, Qcin_69 napisał:

Siakam -> SF

sorry za zbyt małą czcionkę, można przeoczyć!


KAJAM SIĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.