Skocz do zawartości

[2040] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, piotreksuper napisał:

cieszę się, że zająłeś moje miejsce. Masz wspaniałe 4 lata z Kirilenką przed sobą.

Marion to już wspomnienia, teraz mamy Kirilenke

jest jedna delikatna różnica w tych kontraktach:

Larry O'Brien Championship Trophy - Wikipedia

 

w sumie jeszcze by kilka innych istotnych się znalazło (np. posiadanie własnych picków :P)

jeśli wiesz, że ciężki kontrakt jest ceną za misia i i tak zaczynasz przebudowę to to nie boli, serio :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

jest jedna delikatna różnica w tych kontraktach:

Larry O'Brien Championship Trophy - Wikipedia

 

w sumie jeszcze by kilka innych istotnych się znalazło (np. posiadanie własnych picków :P)

jeśli wiesz, że ciężki kontrakt jest ceną za misia i i tak zaczynasz przebudowę to to nie boli, serio :) 

druga różnica jest taka, ze piotreksuper nigdy nie tankował w przeciwieństwie do Magic.

Wiem, bo mając jego pick gdzieś tam w okolicach 32 roku, gdy Lakers zaczęli fatalnie sezon i byli bottom3 ligi po około 40 meczach (czyli znacznie mniejszej ilości niż Magic) to wysłałem propozycje z cyklu- nie do odrzucenia, która została odrzucona, a Lakers otarli się finalnie o PO (a może nawet do nich awansowali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, piotreksuper napisał:

No i i masz jeszcze Marca Gasola, kolejny tragiczny kontrakt. 

To będzie długa bolesna przeprawa.

ale ja przeciez tankuje w tym i pewnie kolejnym sezonie, wiec jakos nie widze tego nadchodzacego bolu :)

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

druga różnica jest taka, ze piotreksuper nigdy nie tankował w przeciwieństwie do Magic.

Wiem, bo mając jego pick gdzieś tam w okolicach 32 roku, gdy Lakers zaczęli fatalnie sezon i byli bottom3 ligi po około 40 meczach (czyli znacznie mniejszej ilości niż Magic) to wysłałem propozycje z cyklu- nie do odrzucenia, która została odrzucona, a Lakers otarli się finalnie o PO (a może nawet do nich awansowali)

czyli Lakers mogac odzyskac pick (???) wybrali gre o wynik, ktorego finalnie nie zrobili?

brawo! to ja sie jednak zadowole juz tym Ingramem i 1st pickiem w kolejnym drafcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Fuuuuuuuuck! 

Ulisa właśnie chciałem :(

@jul

 

Mendo

no przeciez pisalem ci na PMie ze Twoje oskarzenia o to ze cos ci podbiore to jak Gorecki nie chcacy dac swoich nut Chopinowi bojac sie plagiatu xD

4 minuty temu, piotreksuper napisał:

będziemy pilnować żeby Marc Gasol i Kirilenko grali w s5 😅 

Ten tank musi się udać.

no przeciez grali a gdyby nie kontuzja to Gasol zrobilby nie tylko asg ale i all-nba

nie boj nie boj - ja nie @Qcin_69 :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

ale ja przeciez tankuje w tym i pewnie kolejnym sezonie, wiec jakos nie widze tego nadchodzacego bolu :)

czyli Lakers mogac odzyskac pick (???) wybrali gre o wynik, ktorego finalnie nie zrobili?

brawo! to ja sie jednak zadowole juz tym Ingramem i 1st pickiem w kolejnym drafcie :)

nie no gdzie ;D ja byłem pewny ze ten pick będzie top5-6 chyba nie myślisz ze bym go oddał o tak o :D 

Po prostu byłem jak Premiership względem spadkowiczów z ligi i zaoferowałem oregonski pakiet pomocy składający się z innych pickow w zależności od tego jak nisko spadna Lakers :D ale Piotrek powiedział, ze woli grać o wynik mimo przeciwności losu i cyk, skończyłem z jakimś Coreyem Brewerem albo innym waflem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

ale Piotrek powiedział, ze woli grać o wynik mimo przeciwności losu i cyk, skończyłem z jakimś Coreyem Brewerem albo innym waflem :D 

czyli klasyczny ligowy happy end

Lakers w dupie a i cygan skonczyl z niczym

historia ku pokrzepieniu serc - dzieki!

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

ASG zrobił nawet Dragic, któremu nikt na FA nie da więcej niż 6mln, wiec to żaden argument

ale Dragic nie zdobedzie misia (chyba ze odejdzie z Sonics)

taka roznica :)

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Po prostu byłem jak Premiership względem spadkowiczów z ligi i zaoferowałem oregonski pakiet pomocy składający się z innych pickow w zależności od tego jak nisko spadna Lakers :D 

swoja droga to to az sie prosi o simkowa komisje sledcza (naklanianie innych do tanku w zamian za obietnice pickos)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

czyli klasyczny ligowy happy end

Lakers w dupie a i cygan skonczyl z niczym

historia ku pokrzepieniu serc - dzieki!

ale Dragic nie zdobedzie misia (chyba ze odejdzie z Sonics)

taka roznica :)

swoja droga to to az sie prosi o simkowa komisje sledcza (naklanianie innych do tanku w zamian za obietnice pickos)

Ktoś tu chyba wstał lewa nogą dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Ja bym ukarał GM za to ze nakłaniał nielegalnie w trakcie sezonu 2032. To się nie przedawnia. 

tak jest, ukarać Organizacje Blazers odebraniem picku drugorundowego w tym roku i przyspieszcie ten draft bo już wszyscy czekają na campy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, julekstep napisał:

Kirilenko to Legenda ligi i jeszcze zdobędzie kolejny pierścień w barwach Magic

więc grzeczniej!

to bedzie, we wspomniana juz mysl, odwróć tabelę Tragic na czele😋

3 godziny temu, piotreksuper napisał:

No i i masz jeszcze Marca Gasola, kolejny tragiczny kontrakt. 

To będzie długa bolesna przeprawa.

wszyscy tego życzymy 🤗😄

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.