Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, julekstep napisał:

nie będę ci picków podpowiadał xD

 

3 minuty temu, agresywnychomik napisał:

Kulesza

Boys

Shaza 

xD

meeeh jak już kto inny sprzedał to zdecydowanie numerem jeden jest Marcin Miller i Boys

przebojów chyba jeszcze więcej niż Akcent a jakość występów na żywo jakieś 20x wyższa :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Ja rozumiem, że wybieram w każdej kategorii 

 

39 minut temu, jack napisał:

Proponuję by nr 1 w pierwszej kategorii wybierał jako 2 w następnej, jako 3 w kolejnej i tak dalej. Tylko wybierających musi być tyle co kategorii. W ten sposób nie będzie nikogo kto wybierałby tylko z nr 5 i 6. 

z tego posta wychodzi że chcesz żeby pickować kategoria po kategorii co jest bez sensu i ogranicza strategie różne

1 minutę temu, Koelner napisał:

dokładnie - Boys wygrywają i gdzieś Bayer Full 

Bayer Full strasznie stracili na tej szopce z Chinami

no i frontman jest bardzo non-like'able (ważna rzecz w atfach!), gdzie Millera ciężko nie lubić

już Milano lepsze z klasyków a z 'new-wave-of-polish-disco-polo' to taki D-Bomb :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, eMeS napisał:

@Reikai jak macie jeszcze miejsca to chetnie wezme udzial

@Reikai brzmi jak komplet! ROZPOCZYNAJ EKSPERYMENT!

tylko jeszcze bym te kategorie przemyślał (ja bym zmienił sztukę na biznes/ekonomia poza tym jest git)

o tak to widzę:

Nauka, Sport, Polityka, Religia, Literatura, Biznes, Aktywizm, Muzyka, Film/Teatr ,Antypolak.

a jak inni to widzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

 

z tego posta wychodzi że chcesz żeby pickować kategoria po kategorii co jest bez sensu i ogranicza strategie różne

Bayer Full strasznie stracili na tej szopce z Chinami

no i frontman jest bardzo non-like'able (ważna rzecz w atfach!), gdzie Millera ciężko nie lubić

już Milano lepsze z klasyków a z 'new-wave-of-polish-disco-polo' to taki D-Bomb :P 

 A jak ty chcesz pickowac? Wydawało mi się że lecimy po kolei, najpierw nauka, potem sport itd.

Tbh dobry 5 Pick jest bezpieczniejszy niż skrajna 9 co drufa rundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

 A jak ty chcesz pickowac? Wydawało mi się że lecimy po kolei, najpierw nauka, potem sport itd.

no to chyba bez sensu?

niech się inni wysrają na naukę np kiedy ja swojego steala potrzymam do ostatniej rundy i ogarnę tam 5 punktów jednocześnie wygrywając inne kategorie - i tym podobne taktyki!

normalne ABBA i każdy po prostu podaje osobę + kategorię pod jaką się dana osoba wpisuje gdzie ofc każdy może wybrać tylko raz per dana kategoria  (btw mogę założyć temat do pickowania i go uzupełniać regularnie bo jestem topowym forumowym estetą w tych sprawach!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak o tym pisałem wczoraj, to rozumiałem to podobnie jak @julekstep- mamy te kategorie i np. ja biorę w pierwszej rundzie Pudziana (sport), a julekstep bierze sobie Dodę (muzyka), każdy musi wybrać po jednym z danej kategorii. Bo inaczej to tak jakby robić ATF-a, gdzie najpierw bierzemy PG, potem SG, potem SF, a potem centra. 

Wtedy można w dziesiątej rundzie przystealować, a w pierwszej zrobić busta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitara, macie racje.

Jako, że z Bmf mamy 11 osób, to dopisuje siebie jako dwunastego bo może być zbyt legendarne zeby odpuścić.

Za godzinę będę w domu to zrobię losowanie i możemy startować o 17 polskiego czasu, takze do tego czasu proszę składać propozycje i chęć uczestnictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek przypiął/eła ten temat
  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.