Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, julekstep napisał:

zrób mega deep-dive rozkminę i wybierz zajebistego typa do religii....ostatnie miejsce

wybierz Kulczyka bo 'hahahaha, bogaty i nie trzeba googlować" i Gajosa bo "hahahah Janek z Marusią w jednym teamie".....Twoje dwa największe steale

podsumowanie tej zabawy jak dla mnie xD

Ja rozumiem Roxie i Deltę, ale Rosiński, Kot i Hurwicz? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Rosiński

nie wszyscy czytają komiksy (ja tam słyszałem o Thorgalu więc to - i słabość konkurencji, gdzie "obrazy" na poziomie tych Wyspiańskiego to ja widuję jak jestem w c***odomkach na Mazurach a Libeskind to ostry ignazzowy wtf - go uratowało przed 12tką xD)

4 minuty temu, RappaR napisał:

Kot

w takim atf lepiej brać zmarłych albo takich już mocno past prime

4 minuty temu, RappaR napisał:

Hurwicz?

tego też nie rozumiem, bo pick przemocny jak na słabą kategorię - pewnie za mało reklamowałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

nie wszyscy czytają komiksy (ja tam słyszałem o Thorgalu więc to - i słabość konkurencji, gdzie "obrazy" na poziomie tych Wyspiańskiego to ja widuję jak jestem w c***odomkach na Mazurach a Libeskind to ostry ignazzowy wtf - go uratowało przed 12tką xD)

No właśnie słabość konkurencji, to wziąłem kogoś znanego :P Nie liczyłem na top1, ale myślałem, że w okolicach środka się zakręcę.

1 minutę temu, julekstep napisał:

nie wszyscy czytają komiksy (ja tam słyszałem o Thorgalu więc to - i słabość konkurencji, gdzie "obrazy" na poziomie tych Wyspiańskiego to ja widuję jak jestem w c***odomkach na Mazurach a Libeskind to ostry ignazzowy wtf - go uratowało przed 12tką xD)

Wziąłem ostatni pick w jednej z najmocniejszych kategorii, ale jednak myślałem, że z ~9 będzie.

2 minuty temu, julekstep napisał:

tego też nie rozumiem, bo pick przemocny jak na słabą kategorię - pewnie za mało reklamowałeś

A to roftl, bo dla mnie powinien być top1, a nie k**** Solor i Kulczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem się. Zamiast brać jakiegoś bezjajecznego Falata czy drugiego Kossaka i liczyć ze się głosujący pomyli wziąłem architekta o światowej renomie który zrobił mi tyły jak nikt inny. Trudno. 

Faceta od komiksu sam miałem na oku i tez się dziwie. 

Ale rzeczywiście wychodzi subiektywny wybór 

Nie każdy kocha Thorgala 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Pomyliłem się. Zamiast brać jakiegoś bezjajecznego Falata czy drugiego Kossaka i liczyć ze się głosujący pomyli wziąłem architekta o światowej renomie który zrobił mi tyły jak nikt inny. Trudno. 

Faceta od komiksu sam miałem na oku i tez się dziwie. 

Ale rzeczywiście wychodzi subiektywny wybór 

Nie każdy kocha Thorgala 

za to wiemy ze kochasz Rappara i jego wybory xD

a z tym Libeskindem sie uspkoj

ze wszystkich kandydatow mial chyba najmniej wspolnego z Polska a do tego byl no nejmem...gdyby chociaz Muzem Zydow Polskich zaprojektowal to moze...a on tylko Lewemu kwadrat

meh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś juz zrobi nowy ATF bo żal patrzeć na te płacze.

@RappaR

Kot zaslużenie 12. Rosiński tez doły.

Hurwicza dałem wyżej osobiście.

Co do biznesów Polska była biznesowym 3 światem aż do 1989 roku czy to dziwne że "najlepsi" są z 21 wieku?

@julekstep

Wygrasz następnym razem

@P_M

I tak byłeś za wysoko.

@ignazz

Nie daj się wciągnąć.

Wystarczy? xD

P.s. Następnym razem głosy anonimowe oszczędzi to osobistych podjazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał:

tego też nie rozumiem, bo pick przemocny jak na słabą kategorię - pewnie za mało reklamowałeś

Raczej kazus brania ludzi, których w Polsce nie do końca liczy się jako Polaków. Rotblat nie poszedł w drafcie, a ma pokojowego Nobla, ten sam case. Co jest pewnie dziwne, bo nie wiem czy oni się różnią od MSC, ale jest jak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BMF napisał:

Raczej kazus brania ludzi, których w Polsce nie do końca liczy się jako Polaków. Rotblat nie poszedł w drafcie, a ma pokojowego Nobla, ten sam case. Co jest pewnie dziwne, bo nie wiem czy oni się różnią od MSC, ale jest jak jest. 

Miałem Pileckiego, gdyby nie to, grałbym Rotblata.

W sumie zdziwiło mnie to, że Pilecki dość pewnie wygrał swoją kategorią, aktywizm był taką, że ciężko było mieć typ przed draftem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kategoria ,,aktywizm'' generalnie była słaba i do konkretyzacji jak ma być jakaś powtórka, ciężko rozdzielić ,,aktywizm'' od ,,polityki''. Wałęsa miał mnóstwo minusowych punktów za nie-aktywistyczne rzeczy, parę innych wyborów też na granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Ta kategoria ,,aktywizm'' generalnie była słaba i do konkretyzacji jak ma być jakaś powtórka, ciężko rozdzielić ,,aktywizm'' od ,,polityki''. Wałęsa miał mnóstwo minusowych punktów za nie-aktywistyczne rzeczy, parę innych wyborów też na granicy.

zawsze tak będzie tbh (ale ofc beka z picków które bazowały GŁÓWNIE na innej kategorii niż ta w której ludek był wybrany -> patrz Paderewski, Wyspiański czy Długosz a tymbardziej że te picki - szczególnie Wyspiański - od niektórych dostawały miejsca poza bottom-3 lol)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Ta kategoria ,,aktywizm'' generalnie była słaba i do konkretyzacji jak ma być jakaś powtórka, ciężko rozdzielić ,,aktywizm'' od ,,polityki''. Wałęsa miał mnóstwo minusowych punktów za nie-aktywistyczne rzeczy, parę innych wyborów też na granicy.

Mnóstwo wyborów dostawało właśnie spoza punkty. Wyspiański no way nie był jednym z lepszych artystów. Długosz też w c*** za wysoko za swoje religijne dokonania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ignazz napisał:
11 godzin temu, ignazz napisał:

Pomyliłem się. Zamiast brać jakiegoś bezjajecznego Falata czy drugiego Kossaka i liczyć ze się głosujący pomyli wziąłem architekta o światowej renomie który zrobił mi tyły jak nikt inny. Trudno. 

 

Ewidentnie starałeś się przedobrzyć. A lepsze jest wrogiem dobrego. Jak mawia sympatyczny prowadzący Karol z równie sympatycznego teleturnieju ,,trzeba myśleć kategoriami ankietowanych".

Moje trzy ostatnie picki pod to podchodzą: Kossak, Szymanowski ( słyszałem tylko, że był taki, melomanem nie jestem, w pierwszym google napisali że często drugi obok Chopina popularny(???) ,to go bez zastanowienia na koniec picknąłem) i Lato (143 pick) wzięty tylko aby Lewego trochę podtrollować, kto najbardziej utytułowany miedzynarodowo w dyscyplinie. I wszyscy okazali się stelami (Kossak +7, Szymanowski +6 - największe zdziwienie, Lato +3).

Z kolei jak filozofowalem i wziąłem Modrzejewską to rozczarowanie bo okazała się bustem.

Ale najbardziej szkoda mi 4. pozycji Bodzia Chmielnickiego. Doslownie o jedną pozycję u jednego z Was wyżej i  miałbym piąty wybór na pudle.  I awans w klasgenie na 5 ex aequo z P_M.

Ale spokojnie. To pierwszy ATF w moim wykonaniu.  Tak jak w ,,Mavericku" Mel Gibson (,,nigdy nie kłamię i prawie nie oszukuję")  pierwszą grę  poświęciłem na naukę. Więcej wyborów ,,fan to watch" typu Prezes postaram się Wam już sprezentowywać XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.