Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, BMF napisał:

Cztery pierwsze picki. 

Zostaje Matejko,

Też na to zwróciłem uwagę. S5 to picki nr 1, 2, 3, 4 i 7. Przepadli nr 6 Lewandowski (nie wygrał swojej kategorii sport , był drugi)  i nr 5 Wałęsa ( dopiero szósty w aktywizmie)

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BMF napisał:

skoro Chopin miał tutaj takie samo value jak Solorz-Żak

... a Kopernik ma mniejsze pomimo tego, że nikt o zdrowych zmysłach nie powiedziałby, że ZSŻ jest bardziej GOAT-Polakiem niż MK. Tak to wygląda pod względem ogólnej wartości głosów:

1

fluber

1162

2

BMF

1196

3

Julekstep

1337

4

P_M

1344

5

DRK

1351

6

Reikai

1391

7

Koelner

1393

8

Jack

1429

9

ignazz

1447

10

Sewer

1482

11

RappaR

1520

12

eMeS

1634

 

@julekstep sie ucieszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

 

3

Julekstep

1337

 

1337 is a language for internet users known for replacing letters with numbers or symbols. The term itself has gone on as a slang term for “extremely skilled (at gaming or computing)” or, more generally, “awesome.”

przypadek?

nie sądzę

@BMF proponuję jeszcze jedną kategorię -> wyniki nie uwzględniające trolli z Salt Lake City! (pewnie wtedy walczyłbym o top1!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anioł numer 1447 mówi, że sukces nie wymaga skandalicznych ruchów. Zamiast tego konsekwentne podejmowanie małych kroków prowadzi Cię do swoich celów. Ogólnie rzecz biorąc, Twój powolny i stały wysiłek pomoże Ci osiągnąć marzenia. święci aniołowie stróże powie ci teraz ważne rzeczy powinieneś wiedzieć o 1447.

Za stary jestem na małe kroki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, BMF napisał:

... a Kopernik ma mniejsze pomimo tego, że nikt o zdrowych zmysłach nie powiedziałby, że ZSŻ jest bardziej GOAT-Polakiem niż MK. Tak to wygląda pod względem ogólnej wartości głosów:

1

fluber

1162

2

BMF

1196

3

Julekstep

1337

4

P_M

1344

5

DRK

1351

6

Reikai

1391

7

Koelner

1393

8

Jack

1429

9

ignazz

1447

10

Sewer

1482

11

RappaR

1520

12

eMeS

1634

 

@julekstep sie ucieszy. 

Patrząc na to jeszcze bardziej boli :(

2 minuty temu, ignazz napisał:

Anioł numer 1447 mówi, że sukces nie wymaga skandalicznych ruchów. Zamiast tego konsekwentne podejmowanie małych kroków prowadzi Cię do swoich celów. Ogólnie rzecz biorąc, Twój powolny i stały wysiłek pomoże Ci osiągnąć marzenia. święci aniołowie stróże powie ci teraz ważne rzeczy powinieneś wiedzieć o 1447.

Za stary jestem na małe kroki. 

Angel Number 1344: Rise Above your Limits

Angel number 1344 signifies that you have to be accountable for your mistakes and never doubt yourself because you are better in life. In other words, people might reject you but do not let it bring you down. Basically, you have to ignore them and work so hard that you can shock others. More so, let them look up to you something because you are above your limits. Equally, make sure your intentions are in the right place. Notably, you have the potential to strive and succeed.

(ROTFL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, P_M napisał:

Patrząc na to jeszcze bardziej boli :(

Angel Number 1344: Rise Above your Limits

Angel number 1344 signifies that you have to be accountable for your mistakes and never doubt yourself because you are better in life. In other words, people might reject you but do not let it bring you down. Basically, you have to ignore them and work so hard that you can shock others. More so, let them look up to you something because you are above your limits. Equally, make sure your intentions are in the right place. Notably, you have the potential to strive and succeed.

(ROTFL)

The meaning of 1337 has puzzled you for some time. Angel number 1337 carries a message from the angels telling you that they are happy and commend your efforts and the successes resulting. The angel number also tells you that you are teaching other people well by leading by example.

W SUMIE PRAWDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lorak napisał:

zgadzam się, Wyszyński to typowy pick za magię nazwiska.

Koledzy, nie obrażajcie się, możecie takie teksty pisać o każdym innym moim wyborze, ale nie wydurniajcie się z komentowaniem moich wyborów w kategorii "religia". Ja bym się nie ośmielił komentować jakości Waszych wyborów w kategorii "ateizm".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, fluber napisał:

Koledzy, nie obrażajcie się, możecie takie teksty pisać o każdym innym moim wyborze, ale nie wydurniajcie się z komentowaniem moich wyborów w kategorii "religia". Ja bym się nie ośmielił komentować jakości Waszych wyborów w kategorii "ateizm".

Nie uwazasz, że ateista musi wiedzieć więcej niż osoba, która się nie interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Braveheart22 napisał:

Dzięki za miłe słowa w temacie obok. W sumie do teraz mi szkoda, że tak szybko zamknęliście listę uczestników, bo format zabawy świetny i chętnie bym wziął udział, tym bardziej, że akurat dosyć sporo czasu miałem ostatnio. Tak czy siak, fajnie się to obserwowało i komentowało z boku. To zebranie i pogrupowanie głosów to nie był dla mnie problem, więc cieszę się, że choć w lekkim stopniu mogłem pomóc.

No dobra, ale przechodząc do rzeczy. Podsumowując zabawę, postanowiłem, że zrobię jeszcze na koniec w ramach ciekawostki taką klasyfikację „steal/bust” w poszczególnych kategoriach. Zawsze kolejny smaczek myślę.

Jeżeli chodzi o metodologię tego zestawienia to opierałem się na różnicy między kolejnością wyborów a ich ostateczną klasyfikacją w poszczególnych kategoriach. Przyjąłem również, że pod ten aspekt „steal/bust” będą się zaliczały tylko te picki, które odbiegają wartością o, co najmniej -3/+3 miejsca od kolejności wyboru w kategorii (np. X został wybrany jako 7, patrząc na swoją kategorię, a sklasyfikowano go na 3, czyli jest to steal o wartości +4; Y został wybrany jako 2 w swojej kategorii, a sklasyfikowano go na 5, więc jest to bust o wartości -3).

Dobra, to zaczynamy!

STEAL

BUST

NAUKA

Czochralski (P_M) +5

Ulam (fluber) +4

Domeyko (Sewer) -5

Tarski (julekstep) -3

Heweliusz (ignazz) -3

SPORT

Małysz (RappaR) +3

Lato (DRK) +3

Korzeniowski (Koelner) -7

Górski (eMeS) -3

POLITYKA

K. Jagiellończyk (BMF) +6

K. Wielki (julekstep) +4

Piłsudski (ignazz) -4

Mieszko I (RappaR) -4

Kaczyński (DRK) -4

Sobieski (P_M) -3

Batory (eMeS) -3

RELIGIA

Wyszyński (fluber) +3

Bobola (eMeS) +3

Św. Stanisław (RappaR) +3

Sapieha (Sewer) -4

Faustyna (P_M) -3

LITERATURA

Herbert (Reikai) +6

Żeromski (fluber) +3

Szymborska (ignazz) -5

Tokarczuk (jack) -3

Singer (julekstep) -3

MUZYKA

Penderecki (P_M) +7

Szymanowski (DRK) +6

Moniuszko (fluber) +4

Rodowicz (jack) -8

Kora (Sewer) -6

Kazik (RappaR) -5

Górniak (Reikai) -4

FILM/TEATR

Gajos (julekstep) +6

Holoubek (eMeS) -4

Modrzejewska (DRK) -3

SZTUKA

Kossak (DRK) +7

Malczewski (BMF) +7

Łempicka (Reikai) +3

Mitoraj (julekstep) -5

Chełmoński (eMeS) -4

Rosiński (RappaR) -4

BIZNES/EKONOMIA

Kulczyk (julekstep) +9

Iwiński (Sewer) +5

Jaroszyński (fluber) +4

Rydzyk (eMeS) -10

H. Rubinstein (P_M) -5

Balcerowicz (Koelner) -5

AKTYWIZM

Korczak (fluber) +3

Wałęsa (P_M) -5

Skarbek (Reikai) -5

Poczobut (Sewer) -3

NAJŁADNIEJSZA POLKA

Brylska (Koelner) +6

Przybylska (eMeS) +4

Krzyżewska (DRK) -5

Węgiel (RappaR) -4

ANTYPOLAK

Potocki (Reikai) +7

Jaruzelski (P_M) +6

Radziwiłł (ignazz) +4

Bezprym (jack) +3

Wasilewska (Koelner) +3

Trynkiewicz (eMeS) -10

Michnik (Sewer) -6

Deltuś (RappaR) -6

 

I jeszcze tabela podsumowująca:

 

ILOŚĆ STEALI

NAJWIĘKSZY STEAL (WARTOŚĆ)

ILOŚĆ BUSTÓW

NAJWIĘKSZY BUST (WARTOŚĆ)

Koelner

2

+6

2

-7

DRK

3

+7

3

-5

jack

1

+3

2

-8

BMF

2

+2

0

nie dotyczy

P_M

3

+7

4

-5

julekstep

3

+9

3

-5

fluber

6

+4

0

nie dotyczy

RappaR

2

+3

5

-6

ignazz

1

+4

3

-5

Reikai

3

+7

2

-5

Sewer

1

+5

5

-6

eMeS

2

+4

6

-10

 

Ewentualne komentarze zostawiam do dyskusji. Dzięki za zabawę i widzimy się w następnej edycji mam nadzieję! ;) 

zrób mega deep-dive rozkminę i wybierz zajebistego typa do religii....ostatnie miejsce

wybierz Kulczyka bo 'hahahaha, bogaty i nie trzeba googlować" i Gajosa bo "hahahah Janek z Marusią w jednym teamie".....Twoje dwa największe steale

podsumowanie tej zabawy jak dla mnie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.