Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

 

10 minut temu, fluber napisał:

Teraz już wiesz czemu na podium możesz tylko popatrzeć z daleka;)

ale skład bmfa oceniłem jednak niżej.

Tak u mnie wyglądały miejsca waszych picków
image.png.f8d847ac585d39e92d1d01b0dd439c16.png

10 minut temu, RappaR napisał:

Serio, Hurwicz 9?

Jak można dać losowego lokalnego miliardera wyżej. Serio to jaja, najbardziej lolowa kategoria

To kategoria biznes, więc nie dziw się, że ludzie brali i oceniali ludzi, którzy robią biznes, a nie tworzą teorię na temat biznesu.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja tam od początku wiedziałem po wyborach, że raczej przegram z fluberem, bo nie widziałem u niego żadnego babola + mocne picki w kilku kategoriach, reszta miała mniejsze lub większe busty. I tak było dla mnie zaskakująco blisko. Jakby zliczyć sumę miejsc każdego picku, to może mógłbym wygrać, jednak Chopin GOAT Polak, ale sprawiedliwa wygrana Flubera. Gratulacje. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Medialność nazwisk wygrała, mimo sporej ilości kontrowersji wokół Nich. 

Wygrała stara prawda, że nieważne co mówią, byle mówili. 

Gratulacje, chociaż też uważam, że wiele wyborów mocno przereklamowanych. 

przede wszystkim jak widać hasło powtarzane przez wszelkiej maści @jack @Koelner itp

czyli 'NIE ŻYDOWSKIE, NIE LAICKIE TYLKO FORUM KATOLICKIE'

sprawdziło się w 100%, gdzie kolo który realnie wpłynął na kształt danej religii (w przeciwieństwie do tych co po prostu umierali, albo mieli zwidy) został zdyskryminowany BO JEZUSEK

 

skandal z tym katolstwem na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

No nie wiem, ja tam od początku wiedziałem po wyborach, że raczej przegram z fluberem, bo nie widziałem u niego żadnego babola + mocne picki w kilku kategoriach, reszta miała mniejsze lub większe busty. I tak było dla mnie zaskakująco blisko. Jakby zliczyć sumę miejsc każdego picku, to może mógłbym wygrać, jednak Chopin GOAT Polak, ale sprawiedliwa wygrana Flubera. Gratulacje. :) 

Ja od wyboru Rejewskiego przez Ciebie uważałem że mam lepszy skład, plus uważałem że jako jedyny nie spierdolilem żadnego picku, ale tak jak @julekstep wrzucił głosy @ignazz chociażby to wiedząc jak mnie tu parę osób lubi, to spodziewałem się 2 miejsca jednak. Miłe zaskoczenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ja od wyboru Rejewskiego przez Ciebie uważałem że mam lepszy skład, plus uważałem że jako jedyny nie spierdolilem żadnego picku, ale tak jak @julekstep wrzucił głosy @ignazz chociażby to wiedząc jak mnie tu parę osób lubi, to spodziewałem się 2 miejsca jednak. Miłe zaskoczenie:)

3 c***owe picki miałeś u mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

przede wszystkim jak widać hasło powtarzane przez wszelkiej maści @jack @Koelner itp

czyli 'NIE ŻYDOWSKIE, NIE LAICKIE TYLKO FORUM KATOLICKIE'

sprawdziło się w 100%, gdzie kolo który realnie wpłynął na kształt danej religii (w przeciwieństwie do tych co po prostu umierali, albo mieli zwidy) został zdyskryminowany BO JEZUSEK

 

skandal z tym katolstwem na forum!

Mogłeś brać Hodura 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, P_M napisał:

3 c***owe picki miałeś u mnie :D

Najbogatszego Polaka w historii w kategorii biznes? Korczaka u mnie oceniłeś najgorzej?

U Cambyego np moim c***owym wyborem był Wajda. 

Generalnie uważam że nie zrobiłem żadnej wtopy. Te miejsca 8-10 w głosowaniu ogółu to i tak były moje ostatnie wybory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Najbogatszego Polaka w historii w kategorii biznes? Korczaka u mnie oceniłeś najgorzej?

U Cambyego np moim c***owym wyborem był Wajda. 

Generalnie uważam że nie zrobiłem żadnej wtopy. Te miejsca 8-10 w głosowaniu ogółu to i tak były moje ostatnie wybory. 

Korczak najgorszy, potem ex aequo Jaroszyński i Żeromski. 

Jaroszyński miał sporo minusów jego biznes zaczął się od wygrania w kasynie 774 kg złota...

A potem był już tylko był posiadaczem firm. No ja coś takiego niżej cenię, niż jak ktoś firmę buduje od zera. 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Ja od wyboru Rejewskiego przez Ciebie uważałem że mam lepszy skład,

Zgadzam się. Tutaj ciężko było nie zbustować, zwłaszcza z późniejszymi pickami, dlatego część osób bez fajerwerków kończyła wysoko (P_M). Inna sprawa, że te różnice były momentami tak małe, że jeden głos w te czy we wte mógł przesądzić o poszczególnych miejscach, np. na podium.

Teraz, agresywnychomik napisał:

Dziękuje wszystkim biorącym udział, bawiłem się wyśmienicie.

Potwierdzam. Wiadomo, nasze forum ma ograniczoną liczbę userów i część dyskusji koszykarskich (np. LeBron vs Jordan) musiała umrzeć (tzn. każdy wyraził już swoje zdanie), dlatego trzeba pomyśleć nad kolejnymi takimi formatami. 

Dzięki @fluberza współpomysłodawstwo, @Reikaiza pociągniecie tematu, @Braveheart22za pomoc i niegrającym za głosy, nieźle to wyglądało pod tym wzgledem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Zgadzam się. Tutaj ciężko było nie zbustować, zwłaszcza z późniejszymi pickami, dlatego część osób bez fajerwerków kończyła wysoko (P_M). Inna sprawa, że te różnice były momentami tak małe, że jeden głos w te czy we wte mógł przesądzić o poszczególnych miejscach, np. na podium.

No ja np najwięcej straciłem na moich pierwszych wyborach. Jakbym wiedział jak ludzie c***owo oceniają/czym się kierują to byłoby lepiej.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Zgadzam się. Tutaj ciężko było nie zbustować, zwłaszcza z późniejszymi pickami, dlatego część osób bez fajerwerków kończyła wysoko (P_M). Inna sprawa, że te różnice były momentami tak małe, że jeden głos w te czy we wte mógł przesądzić o poszczególnych miejscach, np. na podium.

Potwierdzam. Wiadomo, nasze forum ma ograniczoną liczbę userów i część dyskusji koszykarskich (np. LeBron vs Jordan) musiała umrzeć (tzn. każdy wyraził już swoje zdanie), dlatego trzeba pomyśleć nad kolejnymi takimi formatami. 

Dzięki @fluberza współpomysłodawstwo, @Reikaiza pociągniecie tematu, @Braveheart22za pomoc i niegrającym za głosy, nieźle to wyglądało pod tym wzgledem. 

Było kilka problematycznych kategorii, jakbym nie wybrał Matejki to miałbym problem w sztuce, jakbym nie wybrał Dzierżyńskiego lub Bieruta to miałbym problem z antypolakiem. Dlatego to były kategorie od których zacząłem i to się fajnie opłaciło.

Odsapniemy trochę i trzeba będzie odpalić jakiś format światowy. Rewelacyjnie się ten temat sprawdził. Tylko zbieranie głosów/ogarnianie wyników chyba trzeba będzie przemyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Było kilka problematycznych kategorii, jakbym nie wybrał Matejki to miałbym problem w sztuce, jakbym nie wybrał Dzierżyńskiego lub Bieruta to miałbym problem z antypolakiem. Dlatego to były kategorie od których zacząłem i to się fajnie opłaciło.

Ja z podobną myślą zacząłem wybierając Igę i Faustynę z początku, ale niestety te wybory nie zostały należycie docenione :(
Jakbym sobie machnął Szewińską i Wyszynskiego, które uważam za gorsze picki w tych kategoriach, to łatwe podium :(

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał:

Ja z podobną myślą zacząłem wybierając Igę i Faustynę z początku, ale niestety te wybory nie zostały należycie docenione :(
Jakbym sobie machnął Szewińską i Wyszynskiego, które uważam za gorsze picki w tych kategoriach, to łatwe podium :(

No sorry ale w religii to właśnie wyszedł Twoj brak wiedzy w temacie:) 

A Iga która gra zawodowo od 3 lat jako pick w atf to też zły pomysł 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

No sorry ale w religii to właśnie wyszedł Twoj brak wiedzy w temacie:) 

Wypraszam sobie, po prostu ludzie polecieli na magię nazwiska i jakiś tryb local hero. Wiele z picków po prostu zmarło męczeńską śmiercią i tyle, niczego nie wnieśli.

5 minut temu, fluber napisał:

A Iga która gra zawodowo od 3 lat jako pick w atf to też zły pomysł 

i w 3 lata zmiata wszystkie te picki pod wzgledem indywidualnych osiagnięć.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, o co P_M może mieć pretensje, to o Wałesę, tzn. tutaj chyba wyszło to co było wcześniej i później w wynikach, a nie to, za co go wziął, ale tak to jest z braniem współczesnych postaci - Świątek, Sobieski, Faustyna i Rubinstein to było średnie value, np. branie w drugiej rundzie Świątek, która nie ma za bardzo argumentów na top2 w swojej kategorii.

Ja z pickami 2-5: miałem 2-2-3-4, te picki 6-12 P_M miał być może najlepsze w całej grze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.