Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Nauka punkty
Mikołaj Kopernik  
Maria Skłodowska-Curie  
Ignacy Łukasiewicz  
Marian Rejewski  
Jan Czochralski  
Alfred Tarski  
Stanisław Ulam  
Stefan Banach  
Jan Hewliusz  
Jan Szczepanik  
Ignacy Domeyko  
Aleksander Wolszczan  
   
Sport punkty
Robert Korzeniowski  
Grzegorz Lato  
Justyna Kowalczyk  
Anita Włodarczyk  
Iga Świątek  
Robert Lewandowski  
Otylia Jędrzejczak  
Adam Małysz  
Kamil Stoch  
Irena Szewińska  
Zbigniew Boniek  
Kazimierz Górski  

 

Co powiecie na takie tabelki? można to potem wrzucić do excela i będzie dużo łatwiej zliczać (jak nikt nie pozmienia kolejności nazwisk xD)

jak przypasuje to mogę zrobić resztę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem do @Braveheart22 - przyznam że gdzieś w 3 kategoriach połowę ludków nie znałem więc walił albo z kolejności albo z powodu upodobania do nazwiska i fajna sprawa że nie widać który user go wybierał bo oprócz pojedynczych przypadków to nie znałem picków

wybranie najładniejsze polski najwięcej funu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Qcin_69 napisał:

dokładnie tak, chyba ze czujesz ze zajebales jakiś niezły fakap typu wybór Korzeniowskiego przed Malyszem to wtedy możesz skorzystać z klauzuli sumienia i dać sobie 0 punktów 

To jest trochę guano, to już wolę, żebyśmy na siebie w ogóle nie głosowali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, P_M napisał:

To jest trochę guano, to już wolę, żebyśmy na siebie w ogóle nie głosowali. 

Nie powinniście na siebie głosować i macie 11 punktów do rozadania albo uznać ,że głosy na siebie są nieważne bo wyjdzie taka paranoja ,że ktoś uzna przykładowego Popiełuszkę za ważniejszego w religii od Jana Pawła II itp

Przecież to będzie śmiesznie wyglądać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed opublikowaniem głosów pogrupuję je według kategorii. Powinno być czytelniej i wygodniej potem do zliczania punktów. 

Czyli będzie tak:

Nauka

np. Koelner:

1.

2.

3.

4-12

np. DRK:

1.

2.

3.

4-12

itd.

aż do ostatniego głosującego użytkownika. Potem kolejna kategoria, czyli Sport i znowu od początku lecimy jak wyżej Koelner, DRK itd. 

Podkreślę, co trzeba, żeby było dobrze widoczne i nie zlewało się w jedną całość. 

Zapowiada się całkiem sensowna liczba głosów, bo grało Was 12, a już dodatkowe osoby spoza gry oddają głosy, więc kto wie czy do 20 się to nie zbliży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ely3 napisał:

Nie powinniście na siebie głosować i macie 11 punktów do rozadania albo uznać ,że głosy na siebie są nieważne bo wyjdzie taka paranoja ,że ktoś uzna przykładowego Popiełuszkę za ważniejszego w religii od Jana Pawła II itp

Przecież to będzie śmiesznie wyglądać 

nie mów co powinniśmy a co nie -> dziękujemy już a Twoje rady 😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał:

obiektywnie to pewnie powinienem brać Matejkę (patrząc na słabość w kategorii sztuka i to jak późno poszedł Małysz) -> po czasie widać że, ze strategicznego punktu widzenia, to byłoby najlepsze

Ja byłem pewien że Matejko pójdzie w top 3 z Chopinem i JP2 bo to były trzy pewniaki ( Kopernik przed mcs to nie pewniak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Ja byłem pewien że Matejko pójdzie w top 3 z Chopinem i JP2 bo to były trzy pewniaki ( Kopernik przed mcs to nie pewniak)

chopin i kopernik to top2 a papież może do 3 a curie to trochę ma mniej za plagiat męża

a matejko to lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curie zdecydowanie przed Kopernikiem. Pod względem dokonań naukowych. Wiadomo ,ze rankingi są subiektywne ale Curie jest wysoko w większości. 

Kopernik tak naprawdę nie dokonał odkrycia tylko dokonał przeglądu choćby teroii heliocentrycznej  Arystarcha i dzięki swojej odwadze dokonał swoistego przewrotu ale jako tako to nie było odkrycie. Heliocentryzm juz wcześniej był widoczny zarówno w starożytnych Indiach czy Grecji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ely3 napisał:

Curie zdecydowanie przed Kopernikiem. Pod względem dokonań naukowych. Wiadomo ,ze rankingi są subiektywne ale Curie jest wysoko w większości. 

Kopernik tak naprawdę nie dokonał odkrycia tylko dokonał przeglądu choćby teroii heliocentrycznej  Arystarcha i dzięki swojej odwadze dokonał swoistego przewrotu ale jako tako to nie było odkrycie. Heliocentryzm juz wcześniej był widoczny zarówno w starożytnych Indiach czy Grecji

Na dodatek koronne dzieło Kopernika wciąż ma słabiutką rozpoznawalność.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Ja byłem pewien że Matejko pójdzie w top 3 z Chopinem i JP2 bo to były trzy pewniaki ( Kopernik przed mcs to nie pewniak)

JP2 żaden pewniak. Ja na przykład mam go nisko i dam na ostatnim miejscu. Kiedyś szanowałem go i bym pewnie dał na pierwszym miejscu, ale posty @jackuświadomiły mnie, że ukrywał pedofilię i dlatego nikt, kto jest przeciwny pedofili nie może z czystym sumieniem dać go wyżej niż na 12 miejscu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Jak to mówił Sheldon Newton miał większy wpływ na swoją dziedzinę nauki ale Skłodwoska była o wiele mądrzejsza. 

Curie w rankingach światowych jest w ścisłej topce. Kopernika tam nie ma. A widziałem nawet rankingi że Curie była tylko za Newtonem i Einsteinem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

JP2 żaden pewniak. Ja na przykład mam go nisko i dam na ostatnim miejscu. Kiedyś szanowałem go i bym pewnie dał na pierwszym miejscu, ale posty @jackuświadomiły mnie, że ukrywał pedofilię i dlatego nikt, kto jest przeciwny pedofili nie może z czystym sumieniem dać go wyżej niż na 12 miejscu 

To jest kategoria religia, a nie moralność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.